Kostky v Plzni 2021

Založil Hardegon, 20.05.2020, 09:37:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Ondra také rád přijede..

mirek

Bylo by místo i pro mne 2x1 m ? Děkuji.

Hardegon

Citace od: mirek kdy 14.12.2020, 10:30:12
Bylo by místo i pro mne 2x1 m ? Děkuji.

No tak to rozhodně bylo  :)

gearcs

To jsem nějak přehlédl. Jestli se můžu přidat, tak přivezu jednu starší a na 2 % i jednu novější stavbu ;) Přivezl bych už ve čtvrtek.

Hardegon

Díky, kluci, za zájem. Místa jsou zatím volná. Určitě Vás vezmu všechny. Místa bude taky dost.

fanda

Čím ví se to blíží, tím vic se mi zdá, že to bude zakázané  >:(

Chairudo

Citace od: fanda kdy 14.12.2020, 14:46:35
Čím ví se to blíží, tím vic se mi zdá, že to bude zakázané  >:(

Uvidíme jaký vliv bude mít na covid19 a jeho 21 letého bráchu první očkovaní a jarní počasí.
Zatím mám taky pocit, situace aspoň naznačuje, že se minimálně do jara budeme točit ve vyšších stupních psa nebo nějaké nové hyjeny co vymyslí, dokud se všichni po hospodách nepromoříme  :-\
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hardegon

Vzhledem k zdravotní situaci to vypadá, že červnový termín budu rušit. Mám možnost přehodit to ne září 2021 nebo rovnou na červen 2022.

Já si to ale můžu přehazovat jak chci, ale jde o vás. Přijedete? V září 2021? Případně by byl větší zájem o termín na červen 2022?

milanv

Jasně že s námi můžeš počítat; pokud to všeobecně půjde,do Plzně určitě rádi přijedeme.
Milan a Dita
Pán na Žlutém hradě

Robkteryten

Přehazuj jak potřebuješ. Nám je to jedno, chceme dorazit :D

poMOCník

Citace od: Robkteryten kdy 07.01.2021, 20:21:42
Přehazuj jak potřebuješ. Nám je to jedno, chceme dorazit :D

Přesně tak.

HD

Do Plzně se na výstavu těším, a přesun termínu na tom nic nezmění. A přijedu klidně na oba navrhované termíny[size=78%]. [/size] ;)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Tomik

Citace od: HD kdy 08.01.2021, 07:44:10
Do Plzně se na výstavu těším, a přesun termínu na tom nic nezmění. A přijedu klidně na oba navrhované termíny. ;)
Vidím to úplně stejně - na termínu nezáleží, hlavně aby ta akce proběhla. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Hardegon

Akce přeložena na 2022.

Po dlouhém rozmýšlení jsem výstavu letos odmával.
Původní červnový termín je vyloženě blbost. Dostal jsem nabídku na podzim, ale nemam důvěru v rozumnou formu opatření, která by umožnila uspořádat plnohodnotnou výstavu. Než udělat osekaného mrzáka, radši to nebudu dělat vůbec.

Nový termín výstavy v Plzni je 2.-5. června 2022. Platí původní plán, že většina se bude instalovat ve čtvrtek 2., pátek už bude výstavní.

Omlouvám se těm, kteří se na výstavu těšili a doufám, že za rok přijedete  :)

Tomik

Díky za dodatečné info. Je to škoda, že se všechno pořád posouvá, ale tak snad to příští rok už konečně vyjde. Se mnou můžeš stále počítat i v novém termínu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Chairudo

Nedá se svítit, je taková doba. Snad se to do konce roku uklidní a příští rok to zase rozjedeme.
Zatím nezahálet a stavět  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hardegon

Citace od: Chairudo kdy 04.02.2021, 13:03:16
Nedá se svítit, je taková doba. Snad se to do konce roku uklidní a příští rok to zase rozjedeme.
Zatím nezahálet a stavět  :D

To se snažim. Kéž by ale existovala přímá úměra "čím méně akcí, tím více času na stavění".

Chairudo

Citace od: Hardegon kdy 04.02.2021, 13:21:52
Citace od: Chairudo kdy 04.02.2021, 13:03:16
Nedá se svítit, je taková doba. Snad se to do konce roku uklidní a příští rok to zase rozjedeme.
Zatím nezahálet a stavět  :D

To se snažim. Kéž by ale existovala přímá úměra "čím méně akcí, tím více času na stavění".

Jo, mám ten samý problém  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

A nejste pánové sami. Ale možná je to tím, že výstava s jasným termínem je právě hlavním motorem pro tvoření  >:D

Každopádně si v diáři škrtám 2021 a píšu 2022.

MiHo

Vzhledem ke změně termínu se hlásím s kolejištěm.

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

fanda

Také se hlásím s kolejištěm min. cca 7000 x min. 2176 mm.

Hardegon

Vzhledem k vyhlášení výstavy v Lisé, bude po domluvě termín Kostek v Plzni přehozen na následující týden 9.-12. 6. 2022.

milanv

Paráda! To bude dvojzápřah. Už se nemůžu dočkat. Úplně jste mi zvedli náladu oba dva!
Pán na Žlutém hradě

martindavid

Ok píšu si do kalendáře.

Chairudo

Taky si píšu, hned jak koupím kalendář 2022  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Jak se najdou nějaké klece tak přivezu ptactvo.😀

HD

To bude náročný rok. Ale počítejte se mnou.  ;)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Hardegon

Díky za pozitivní reakce. Jsou to dvě výstavy hned po sobě, ale ten termín je prostě dobrý, ozkoušený a spolu s Ryxem zkusíme vymyslet nějakou kooperaci, která by usnadnila vám kostkařům účast.
Případné návrhy nám klidně pište.

Citace od: Borun kdy 15.06.2021, 17:40:59
Jak se najdou nějaké klece tak přivezu ptactvo.😀

:D Rozhodně se klece najdou!

Daniel

Doufám, že to vyjde a dorazím ;)