Kostky v Plzni 2021

Založil Hardegon, 20.05.2020, 09:37:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Ahoj všem ze z Plzně!

Letošní sezona výstav je hodně naprd, ale příští rok už by to mohlo být lepší. Proto jsem začal plánovat druhý ročník v Plzni.

Předběžně mám domluvené místo téměř na stejném místě, ale s větším komfortem, lepším vzhledem a hlavně větší plochou. (V nabídce je i 3000m plochy, ale to už je asi docela zbytečné)

Termín je 4. až 6. červen 2021. Termín se loni osvědčil, tak to zkusíme znovu. Klasika pátek instalace a víkend výstava, ale...

Aby byla i nějaká inovace, rád bych udělal instalační už čtvrtek 3.6., abych konečně vyslyšel žádostem škol a školek a udělal výstavu i ve všední den. Celým třídám by bylo možné dát výhodnější vstup a "odborné" prohlídky s výkladem.

Dvě otázky na vás:
1) Kdo by chtěl přijet v roce 2021 do Plzně?
2) Kdo by chtěl přijet už ve čtvrtek?


Určitě by byla i zajímavá varianta kompromisu, kde by některé modely byly postavené už od čtvrtka a v pátek by se některé teprve sestavovaly. Bylo by nám tak hezky vidět "pod ruce".

Seznam účastníků:
Přijedu 3.6.
Igorus
martindavid +1
poMOCník
šipka
Chairudo
MilanV
Dita
HD +1
Peter
Chikos
Tomik
Ongon
Hardegon
Robkteryten
Ryxe +2
skywalker007 +1 (prodej)
nikolinek
444martin
444jakub

Přijedu 4.6.
Borun
fanda +2
Stimpi
peki

Igorus

#1
Proč už nejsem na seznamu automaticky?  >:D

Doplnění: Klidně přijedu ve čtvrtek.

martindavid

1,Ikdyž je to daleko ,tak se předběžně hlásim
2,možná by to šlo i v ten čtvrtek

poMOCník

Já bych jel včetně čtvrtka.

šipka

Rád dorazím :)  Pátek určo, čt. bych ještě upřesnil, ale nepředpokládám zádrhel.

Chairudo

Taky bych to měl vládnout včetně čtvrtku :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Mám stejnou otázku jako Igorus, jen za mě s Ditou za oba :D
Jasně, že jedeme! A čtvrtek je skvělý nápad. Pokud se nestane nic strašného na poslední chvíli, počítáme s ním.
Pán na Žlutém hradě

HD

Čtvrtek bych rád, uvidím, jak to vyjde s časem, to dám včas vědět. Nicméně, počítej s naší účastí (já a přítelkyně).
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Je to rok do předu a po letošku opravdu velmi těžko předvídat co se stane za rok. Nic méně, s Plzní budu rád počítat a za mne čtvrteční instalace s případnou páteční akcí i třeba krátkou přednáškou o tom jaké to je být AFOL a jaké to je být LEGO designer není problém udělat ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Chikos

Rád se přidám, dorazil bych na čtvrtek, ať se udělá dětem větší radost  ;D

Borun

Určitě přijedu.Pátek je jistý.Čtvrtek zatim nevim

fanda

Přijel bych rád se synem a možná i vnukem, ale až v pátek. Moje modely jsou stejně spíš pro dospělé a hlavně čas ve všední dny je příliš drahý.

Tomik

Se mnou můžeš taky počítat a přijedu klidně už ve čtvrtek večer - z Práglu to mám za rohem...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Ongon

Hlásím se a přijedu ve ctvrtek

Hardegon

Tolik pozitivních reakcí na prodloužení výstavy o den jsem opravdu nečekal. Díky za ně.

Děkuji i za první předběžné "přihlášky". Rok je dlouhá doba a jak se ukázalo, situace se umí změnit ze dne na den. Tak snad se za rok uvidíme.

Robkteryten

Chceš nás tam?  Jestli ano přijedeme 😇

Hardegon

Citace od: Robkteryten kdy 21.05.2020, 07:43:44
Chceš nás tam?  Jestli ano přijedeme 😇

Náváhej a jeď  ;) Píšu si tě.

martindavid

U mě do seznamu prosím zapsat ještě syna
Je to řidič  číslo 2 diky

Stimpi

Je to hodne dopredu. Nicmene pisu si a kdyz bude co ukazat prijedu.

Ryxe

Si nás tam napiš, jestli se tam nějaké místečko na naše modely najde 😆

skywalker007

Taky se hlásím já+ brácha .

peki

#21
Rád určitě zajedu zatím nevím zda už od čtvrtka. Pár technických. Máme založený spolek, takže by bylo možné v rámci kostek posunout i nějaké další doprovodné aktivity, které by mohli během roku fungovat pro ostatní:

1) Propagační materiály RLUGU KOSTKY (asi si si jako x dalších věcí vezmu na starost a vyrobím je), zatím se tu o tom jen krafalo

2) Co koupit (jako máme váhy) i tiskárnu na potisk LEGO kostek. Při výstavě by to byla atrakce pro návštěvníky. Během roku by to bylo u někoho důvěryhodného, který by s tím mohl něco pro členy (ne úplně zadarmo, za stanovených podmínek) dělat.

3) Někde jsem zaslechl slovo přednáška ? V Olomouci u Izabelly se to osvědčilo, Možná by se to dalo využít i na večer pro AFOLY samotné, bavil jsem se o tom dlouho tuším s Milanem.

4) Budou nové společné projekty takže je možné (a z pohledu LEGA žádoucí) prezentovat jejich výsledky.

Hardegon

Citace od: peki kdy 21.05.2020, 13:03:57
Rád určitě zajedu zatím nevím zda už od čtvrtka. Pár technických. Máme založený spolek, takže by bylo možné v rámci kostek posunout i nějaké další doprovodné aktivity, které by mohli během roku fungovat pro ostatní:

1) Propagační materiály RLUGU KOSTKY (asi si si jako x dalších věcí vezmu na starost a vyrobím je), zatím se tu o tom jen krafalo

2) Co koupit (jako máme váhy) i tiskárnu na potisk LEGO kostek. Při výstavě by to byla atrakce pro návštěvníky. Během roku by to bylo u někoho důvěryhodného, který by s tím mohl něco pro členy (ne úplně zadarmo, za stanovených podmínek) dělat.

3) Někde jsem zaslechl slovo přednáška ? V Olomouci u Izabelly se to osvědčilo, Možná by se to dalo využít i na večer pro AFOLY samotné, bavil jsem se o tom dlouho tuším s Milanem.

4) Budou nové společné projekty takže je možné (a z pohledu LEGA žádoucí) prezentovat jejich výsledky.

2) Tiskárna by byla super. Odnést si z výstavy vzpomínkovou kostičku s logem výstavy nebo se svým jménem by bylo rozhodně skvělý. Už se to v nějakém tématu tady řešilo?

3) Přednášky, prohlídky, prezentace a podobné bych nacpal hlavně na pátek pro školy. V Olomouci to mělo prý pozitivní ohlasy i pro normální návštěvníky, tak bych rád navázal. Domluvím s jednotlivými lidmi.

4) Uvítám všechny společné projekty. Ideálně všechny. Předpokládám, že už budou prezentované na jiných výstavách, které do té doby budou.

peki

#23
Citace od: Hardegon kdy 21.05.2020, 13:45:44
2) Tiskárna by byla super. Odnést si z výstavy vzpomínkovou kostičku s logem výstavy nebo se svým jménem by bylo rozhodně skvělý. Už se to v nějakém tématu tady řešilo?

Založím vlákno v akcích, hodím odkaz.

nikolinek

Hlásím se s instalací na 3.6.
Otevíračka v pátek pro školy je dobrý nápad.

Stimpi

Citace od: peki kdy 21.05.2020, 13:03:57
Rád určitě zajedu zatím nevím zda už od čtvrtka. Pár technických. Máme založený spolek, takže by bylo možné v rámci kostek posunout i nějaké další doprovodné aktivity, které by mohli během roku fungovat pro ostatní:

1) Propagační materiály RLUGU KOSTKY (asi si si jako x dalších věcí vezmu na starost a vyrobím je), zatím se tu o tom jen krafalo


Mám více méně připraveno, bohužel copywritingem nevládnu...

Skyrider

#26
Kdyby byl o nějaký můj modílek zájem, tak bych se rád zůčastnil   ;) akorát zatím nedokážu říct, jestli budu moct už v čtvrtek

Robkteryten

Citace od: Stimpi kdy 21.05.2020, 20:19:48
Citace od: peki kdy 21.05.2020, 13:03:57
Rád určitě zajedu zatím nevím zda už od čtvrtka. Pár technických. Máme založený spolek, takže by bylo možné v rámci kostek posunout i nějaké další doprovodné aktivity, které by mohli během roku fungovat pro ostatní:

1) Propagační materiály RLUGU KOSTKY (asi si si jako x dalších věcí vezmu na starost a vyrobím je), zatím se tu o tom jen krafalo


Mám více méně připraveno, bohužel copywritingem nevládnu...

Letáčky byly připraveny, tisk domluvený /free/ pár hotových jsem bral na akce. Jedinej kdo s k tomu ozval byl Mates s tim,  že  to je zbytečný.  Tak jsem to nechal bejt.

puresis

Sice hodně dopředu, a na druhem konci republiky  :P, ale asi jo od čtvrtka.

Sihaja

Jela bych vcetne ctvrtka.