LEGO - propagační kampaň na auta (speed champions)

Založil peki, 07.02.2020, 10:26:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Parkuje se pobylíš hlavního vchodu. Je to úplně na horním konci parkoviště.
Dneska dorazila poslední zásilka od Lega. Takže silnice již nepotřebuji.
Vemte si roušku. Bude to historicky zajímavá fotka :)

Sraz v 20:00 před Dráčikem.



peki

Citace od: Ondrej kdy 17.06.2020, 17:21:19
Pokud budeš ještě potřebovat někoho tak bych to taky měl stihnout na 8 kdyžtak. Stačí SZ nebo sem do vlákna a dorazím  :)

Rád tě, jako ostatní, uvidím.

Hardegon

Do Plzně dorazily poslední krabice. Zajistím pohodlné místo na stavění.

Kdo by se chtěl přidat, ať mi napíše, pokud jsem ho již neoslovil. :)

peki


Clermont

Ostrava hlasi ze vse funguje podle planu  :)
Uz nam chybi jen termin instalace  :)

peki

#95
Citace od: Clermont kdy 18.06.2020, 11:02:26
Uz nam chybi jen termin instalace  :)

Instalace zbylých výloh budou:

Praha Dráčik 18.6 čtvrtek

Plzeň 1-3.7 den vybere náčelník Hardegon
Ostrava 1-3.7 den vybere náčelník Clermont
Praha 2 čtvrtek 2.7 Peki + kdo chce přijít
Brno pátek 3.7 Peki + kdo chce přijít

Prosím o pořízení nějaké fotodokumentace. Dík

Hardegon

Plzeň má termín 24.6. od 17:00. Aktuálně mam 10 nadšených lidí na stavbu, takže nás asi bude dost. Kdyby měl ještě někdo vážný zájem, ať mi napíše :)

networ

Učím se stavět ...

peki

#98
Dobrý den, pane Pekárku,

Chtěl jsem moc poděkovat za včerejší instalaci. Výloha je neuvěřitelná, až se nechce věřit, že je skutečná. Všichni v Legu jsme moc hrdí na vaši práci a těšíme se na další projekty.

Hezký víkend,

Jakub Charvát

Do akce jsem ještě díky materiálu, který je u mne dlouhodobě uložený, zapojil i Jonase a Skmanda Za což jim děkuji  ;) Hačislav má nějaké fotky z instalace. Instalace probíhala v pohodě. Jediným vzrušením bylo vracení košíku do Dráčika. Když se zavřelo OC  :)
Všem kteří přiložili ruku k dílu děkuji. V Praze bude ještě jedna instalace. Tato výloha byla atypická viz popis ve vlákně výše.

Druhá pražská výloha bude také o něco větší a sice 2 m. Tady se už použijí  MD z finálového konceptu + jedna žhavá novinka. Strašidelný dům Takže kdo bude chtít vidět tento set na vlastní oči má možnost  >:D






Stimpi

Pár měně kvalitních fotek ze včera, lepší bude mít Hačislav.

https://www.uschovna.cz/zasilka/ZLV329WID99MUC34-AEE

PS: ve výloze je použito poměrně dost starých Speed Champions autíček, v druhé výloze má být také tolik? Případně můžu nějaké dovalit.

peki

#100
Další výlohy které jdou za mnou budou mečí 1,6 m  Brno ( to je standart bude i v Plzni a Ostravě). Tam se sotva vejdou auta z dodávky od LEGa. Druhá Praha bude sice 2 m ale nebude tam prostor na depo. Vyjdu s tím co mám od LEGA a s tím co mi zbylo z mojí sbírky. Takže díky netřeba.

Začínám shánět dobrovolníky na
Prahu OC Chodov (Roztylská 2321/19) 2.7 čtvrtek, cca od 19:00 ale budu upřesňovat.
- peki
- Pomocník
- Stimpi
- Hačislav
- Peter

Brno SPARKYS BRNO DH (Masarykova 15) 3.7 pátek,   cca od 20:00 ráno cca od 8:00 .
- peki

poMOCník

Citace od: peki kdy 19.06.2020, 11:52:57
Prahu OC Chodov (Roztylská 2321/19) 2.7 čtvrtek, cca od 20:00 ale budu upřesňovat.

hlásím se na Chodov

Stimpi

Chodov se hlasim. Brno mam z ruky, leda kdyby se tam chystal nekdo z okoli Prahy a Pardubic, tak se muzem nejak spojit.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

peter

Citace od: peki kdy 19.06.2020, 11:52:57
Začínám shánět dobrovolníky na
Prahu OC Chodov (Roztylská 2321/19) 2.7 čtvrtek, cca od 20:00 ale budu upřesňovat.

Počítám i zde se svojí účastí ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

networ

Hmm škoda Brna, 3.7. mám už půl roku naplánovanou oslavu :(
Učím se stavět ...

peki

Instalace na Bambule Chodov bude od 19:00. Je to v I patře.

Drobuliatko

#108
Citace od: Hacislav kdy 21.06.2020, 13:42:26

Speed champions výloha 2020 by Emil  Emilovič, on Flickr

Who is who?? :D Peki je druhy zprava! :D

robkteryten,stimpi,Ondřej,peter,peki, hačislav

Chairudo

#109
Citace od: Drobuliatko kdy 22.06.2020, 14:30:12

Who is who??
robkteryten,stimpi,Ondřej,peter,peki, hačislav

Už vám tam chybí jen sněhurka a šmudla  ;D
Né že by vám to neslušelo  ;)

Spousta detailů... jak dlouho jste to dávali dohromady?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hacislav

Citace od: Chairudo kdy 22.06.2020, 15:52:07
Už vám tam chybí jen sněhurka a šmudla  ;D
No šmudla stavěl podstavec a zavěsil baner.
No a sněhurka se snámi fotit nechtěla.  ;)

Jinak výloha očividně funguje, byl jsem v sobotu v OC Letňany tak jsem se stavil v Draciku.
Speed champions tam měli hoodně probrané.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

peki

#111
Upřesnění termínů a času Praha/Brno. U Brna změna instaluje se ráno. Praha bude začínat od 19:00

Prahu OC Chodov (Roztylská 2321/19) 2.7 čtvrtek, cca od 19:00
- peki
- Pomocník
- Stimpi
- Hačislav
- Peter

Brno SPARKYS BRNO DH (Masarykova 15) 3.7 pátek ráno cca od 8:00 .
- peki

peki

#112
Citace od: Chairudo kdy 22.06.2020, 15:52:07
Spousta detailů... jak dlouho jste to dávali dohromady?

Asi v 20:00 začalo stavění ve skladu. Postavím město silnice. Kluci potom doplňovali figurky. Mezitím se připravovala výloha (vyklizení, dodání podstavce, uchycení zástěny). Když jsme měli hotovo začalo se to po baseplate 32x32 přenášet do výlohy. Postavila se první řada u skla, potom druhá. Doplnili se autíčka. A nakonec baráky. Já jsem mezitím uklízel věci ve skladu. Končilo se cca před 23:00.

Praha 2 bude o něco kratší pouze 2,1 m. V Dráčikovi to bylo 3 m. Další výlohy (Plzeň,Ostrava,Brno jsou ten původní návrh 1,6 m)



Jak jsem psal dříve v Praze Bambuli bude novinka strašidelný dům.



Stavba  interiérů je zajímavá. Je pěkně vyřešeno uchycení šikmé střechy. Že to bude macek bylo jasné už z obr. Ale i tak mne to překvapilo (v porovnání s moduláry).  Ten padací výtah, ok ale zdá se mi že to jde hodně ztuha, když povolím řetěz tak mi zase přeskakuje kolečko, ale možná jsem se někde spletl. Druhá věc co mne zarazila je ta nebál bych se použít slovo díra ve střeše,



kudy mohou lítat nejen netopýři. Ale třeba jsem se při stavění tak spletl. Vezmu s sebou do Prahy i manuál, třeba to opravíme.

peki

Chce se ještě někdo přidat?
Prahu OC Chodov (Roztylská 2321/19) 2.7 čtvrtek, cca od 19:00
Brno SPARKYS BRNO DH (Masarykova 15) 3.7 pátek ráno cca od 8:00 .

V Praze budeme jěště instalovat akvárko 60x60 cm

Seznam přihlášených je zde



Hardegon

Plzeňské stavění úspěšné!
Z dodaných modělů se za 5 a půl hodiny povedlo postavit prakticky všechno. Poslední malý kus moduláru už jsem si kvůli vyčerpání otroků pomocníků odvezl domu a zpestřím si tím nějaký volný večer.

Účastnilo se 5 kostkařů. Prostory na stavění nám zapůjčil klub deskových her z Plzně, jehož členové se velmi ochnotně zapojili. Plus pár dětí, které měly práci za odměnu.

Už se těšíme na instalaci.

Pro zajímavost: Hned v první otevřené stavebnici chyběl brick 1x6. Po dlouhém hledání jsme zjistili, že je v balení jeden pes navíc. Pes byl využit na vyplnění díry v boku auta.

poMOCník

Citace od: Hardegon kdy 25.06.2020, 13:34:35
Plzeňské stavění úspěšné!

Chtělo by to víc takových akcí! Pro děti i pro dospělé skvělá zábava a ještě nakonec vznikne společné dílo.

Hardegon

Citace od: poMOCník kdy 25.06.2020, 22:53:40
Chtělo by to víc takových akcí! Pro děti i pro dospělé skvělá zábava a ještě nakonec vznikne společné dílo.

To zaznělo od všech účastníků. Všem jsem slíbil, že pokud bude další podobná akce, zase se ozvu.

peki

Citace od: poMOCník kdy 25.06.2020, 22:53:40
Citace od: Hardegon kdy 25.06.2020, 13:34:35
Plzeňské stavění úspěšné!

Chtělo by to víc takových akcí! Pro děti i pro dospělé skvělá zábava a ještě nakonec vznikne společné dílo.

Něco podobného (akce výloha) se chystá na vánoce 2 krát Praha. Věřím že nějaké další akce typu propagace v budoucnu přijdou.

Clermont

Stavění v Ostravě proběhlo podle plánu.
Hodně se stavělo, hodně se povídalo, hodně se jedlo a pilo  ;D

Děkuji všem za účast kteří mohli dorazit a už nyní se těším na instalaci :)

peki

Citace od: Clermont kdy 28.06.2020, 15:26:53
Děkuji všem za účast kteří mohli dorazit a už nyní se těším na instalaci :)

Včera jsem ještě mluvil po telefonu s Clermontem, dolaďovali jsme nějaké detaily. Díky všem kteří pomohli se stavěním. Tak se těším na instalaci.