LEGO - propagační kampaň na auta (speed champions)

Založil peki, 07.02.2020, 10:26:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Až bude zřejmí harmonogram instalace:
- Praha 2 vitriny tak se domluvíme kdo by mohl pomoc na místě.
- Brno počítám s pomocí Brňáků, diorama přivezu
- Ostatní to budou řešit napřímo (Plzeň,Ostrava,Bratislava). Dostanou kontakty

peki


Clermont


peki

Akce se posouvá, zatím dle současné situace na neurčito.  :'(  Pravděpodobně podzim. Takže zatím není potřeba na stavění nějak spěchat.

Hardegon

Citace od: peki kdy 17.03.2020, 08:20:20
Akce se posouvá, zatím dle současné situace na neurčito.  :'(  Pravděpodobně podzim. Takže zatím není potřeba na stavění nějak spěchat.

Beru na vědomí.  ;)

peki

Akce výlohy znovu zahájena. Během týdne dám přesnější informace. Instalovat do výloh se bude začátkem července.

bubutymmy

Ahoj, já bych taky rád nabídl ruku k dílu. Jsem v Praze, ale výlet do Plzně, možná Brna, bych si asi zvládl zařídit. Totiž dle termínu...

networ

Učím se stavět ...

Hardegon

Původní nápad na fajnový stavební dlouhý večer upravim na celodenní zábavný program. Disciplíny budou například:
1) stavění v rukavicích z benzínky tak, aby se neroztrhly
2) přicvaknutí kostičky na vzdálenost dvou metrů
3) lovení kostičky poslepu v barelu s desinfekcí
4) stavba s rouškou přes oči
a další podobné. Bohužel jsem už rezignoval na sledování nově zrušených zákazů a zavádění opatření, tak nevim, kolik, kde, jak nás může být.

Zkrátka Plzeň se těší na nevšední stavění a s akcí počítáme.

peki

 :) :) :)
5) bylo by vhodné aby se účastníci stavění prokázaly negativním testem na covid. Minimálně bych od nich požadoval vyplněné čestné prohlášení, jako mají žáci základních škol prvního stupně. 
;D ;D ;D

Doufám že na konci měsíce, se to výrazně uvolní. Na stavění pak bude celý měsíc červen. Musíme dát dohromady (Heradegon,Clermont)
seznam co chybí zítra se na to mrknu. Clermont mi něco posílal.

Clermont

Ostrava je pripravena krabice vytahnout ze skrine, obnovit seznam ucastniku a vrhnout se na staveni.  :)
Peki, 12.3. si me a Hardegonovi posilal pres SZ seznam co nam neposlali. Za Ostravu to byly 4 polozky.
Tak jim to asi pripomenout at to mame vse, pripadne by jsme doplnili z vlastnich zasob :)

Matthes_CS

Citace od: peki kdy 14.05.2020, 13:29:00
:) :) :)
5) bylo by vhodné aby se účastníci stavění prokázaly negativním testem na covid. Minimálně bych od nich požadoval vyplněné čestné prohlášení, jako mají žáci základních škol prvního stupně. 
;D ;D ;D

Doufám že na konci měsíce, se to výrazně uvolní. Na stavění pak bude celý měsíc červen. Musíme dát dohromady (Heradegon,Clermont)
seznam co chybí zítra se na to mrknu. Clermont mi něco posílal.

Pokud nebude test, tak se celodenní stavění změní na 14 denní stavění bez možnosti úniku >:D

peki

#72
Výloha Dráčik Letňany se bude instalovat za cca 7-10 dnů. Půjde o výlohu kde:
- se "nesmějí" objevit sety MD a autíček které jsou v prodeji.
- půdorys diorámatu je 310 x 0,8 m

Hledám
- pár pražských dobrovolníků, kteří mohou instalovat po setmění  ;)
- má někdo k zapůjčení (opět Praha) tmavě šedé rovné silnice a T křižovatky ?


Seznam účastníků instalace:
- peki
- igorus ? dovča


bubutymmy


Stimpi

Nejsem pražský, ale jelikož mám trochu prázdniny, rád pomůžu.

co jsou sety MD?

Sti

peki


peki

Citace od: Stimpi kdy 10.06.2020, 12:51:11
co jsou sety MD?

Modulární domy. Jde o to že Dráčik nemá tyto sety na prodejně, takže je divné propagovat něco co není k prodeji. Je to taková anomálie, s tím že jsem byl požádán jestli něco nevymyslíme.  Řešením je stejné schéma, ale z MD (modulárních domů), které nejsou již v prodeji. 

Stimpi


Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

peter

Citace od: peki kdy 10.06.2020, 10:57:35
Hledám
- pár pražských dobrovolníků, kteří mohou instalovat po setmění  ;)
- má někdo k zapůjčení (opět Praha) tmavě šedé rovné silnice a T křižovatky ?

Klidně přijít mohu a silnice také nějaké mám ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

#80
Instalace Plzeň Ostrava
===============

Psal jsem náčelníkům dávám i sem:

1) Instalace do výlohy bude upřesněna konec června/začátek července
2) u náčelníků je většina materiálu. Chybějící sety budou odeslány v pondělí 15.6. Z velkých věcí jde o MD (modulární domy) Náměstí -bude, Rohová garáž bohužel nebude. Pokud někdo z Plzně a Ostravy může na měsíc půjčit bude fajn.
3) Vyzývám tímto náčelníky Plzně a Ostravy k mobilizaci.
4) Akce Dráčik cca příští týden je atypická
5) druhá Praha je víceméně postavená
- igorus mi předá postavené MD z Olomouce
- zbytek co se stavěl v Olomouci je u mne
- potřebuji postavit několik autíček speed champion (jsem domluvený s Hawranem)
6) Brno je postavené (byl to ten prototyp co jsem ladil)

V Ostravě,Plzni a Brně stavíme toto




peki

#81
čtvrtek 18.6 Praha Letňany potvrzen.
Instalace prý může začít od 20:00 což je také pozitivní. Příprava instalace zástěny bude max 30 minut, využije se uchycení které se dělalo pro zimní výlohu.

Takže s kým mohu závazně počítat? Není potřeba desítek lidí jako při třídění Lugbulku
2-4 lidi budou na pohodu. Z toho 1 jsem já  ;)  Budeme instalovat 3 m dlouhé dioráma závod aut ve městě.
 
Seznam:
1) peki
2) Hačislav
3) Stimpi
4) peter
5) Robkterýten
6) Ondřej

Pokud máte nové tmavě šedé silnice (rovinky, T křižovatky) zatáček mám dost.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Stimpi


peter

Citace od: peki kdy 12.06.2020, 14:49:20

Takže s kým mohu závazně počítat? Není potřeba desítek lidí jako při třídění Lugbulku
2-4 lidi budou na pohodu. Z toho 1 jsem já  ;)  Budeme instalovat 3 m dlouhé dioráma závod aut ve městě.


jak jsem psal výše, se mnou můžeš počítat
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robkteryten

dorazím, vezmu ssebou ty dvě krabice z Olmika.

peki

Supr, momentálně je včetně mne nahlášen 5 lidí to bude stačit. Ale pokud by se chtěl někdo zastavit klidně může  ;)

peter

Jak to tedy zítra bude v Praze? Předpokládám, že parkovat mohu kdekoliv na parkovišti obchoďáku a sraz bude v těch cca 20:00 u prodejny? Jinak jak jsem psal, vezmu sebou nějaké ty silnice co najdu (rovinky a T-čka). Je ještě něco co potřebuji mít s sebou a jaký je plánovaný program/harmonogram této akce? Děkuji.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ondrej

Pokud budeš ještě potřebovat někoho tak bych to taky měl stihnout na 8 kdyžtak. Stačí SZ nebo sem do vlákna a dorazím  :)

Robkteryten

Citace od: peter kdy 17.06.2020, 16:35:21
Jak to tedy zítra bude v Praze? Předpokládám, že parkovat mohu kdekoliv na parkovišti obchoďáku a sraz bude v těch cca 20:00 u prodejny? Jinak jak jsem psal, vezmu sebou nějaké ty silnice co najdu (rovinky a T-čka). Je ještě něco co potřebuji mít s sebou a jaký je plánovaný program/harmonogram této akce? Děkuji.

sraz na parkovišti, budeš vykládat :P
Ale teď vážně, kde sraz a mám ještě něco brát?