LEGO - propagační kampaň na auta (speed champions)

Založil peki, 07.02.2020, 10:26:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

ThomasMorta

#30
Jestli by to bylo zajímavé pro spestření, tak by se do dioramatu dal přidat letošní Creator 3in1 31104 Monster Truck Burger - řekl bych, že se hodí jako catering k tunningovému centru, má šířku odpovídající novým Speed Champions a mohl by zapadnout.


Možná by mohl zapadnout i letošní zmrzlinářský vůz CITY 60253, který je také 8studový:
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

peki

Citace od: ThomasMorta kdy 12.02.2020, 11:57:26
Jestli by to bylo zajímavé pro spestření, tak by se do dioramatu dal přidat letošní Creator 3in1 31104 Monster Truck Burger - řekl bych, že se hodí jako catering k tunningovému centru, má šířku odpovídající novým Speed Champions a mohl by zapadnout.
Přemýšlím o něm, zase se tam nevejdou všechna letošní auta (ale ty se nevejdou asi ani tak).

Citace od: ThomasMorta kdy 12.02.2020, 11:57:26
Možná by mohl zapadnout i letošní zmrzlinářský vůz CITY 60253, který je také 8studový:
Ten už tam je  ;)Tak schválně jestli ho najdeš.

peki

Napadlo mne že by se mohlo něco postavit i na akci v Olomouci. Takže by se do toho mohlo zapojit více lidí, kteří do prahy nedorazí. Viz můj dotaz zde.

skywalker007


ThomasMorta

Citace od: peki kdy 12.02.2020, 12:23:26
Citace od: ThomasMorta kdy 12.02.2020, 11:57:26
Možná by mohl zapadnout i letošní zmrzlinářský vůz CITY 60253, který je také 8studový:
Ten už tam je  ;)Tak schválně jestli ho najdeš.

Nakonec jsem ho našel, ale jako pohled shora není zrovna k rozpoznání na první dobrou nejlepší:-D
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

peki

#35
Zatím nemám 100 procentně potvrzeno, ale je reálná šance že to nebude jenom v Praze.

Takže by se dalo stavět:
Ostrava Clermont (tým:)
Brno    ? ?
Plzeň   Hardegon (tým:)
Praha 2x (peki) (tým:)

Pokud
1) dáte dohromady skupinku
2) vyberete náčelníka (kterého znám)

tak na jeho adresu přijde krabice se vším potřebným. Instalace (našimi silami na připravený podstavec) do prodejny bude probíhat 1 týden v dubnu. Bude to tam 1 měsíc o úklid se taky postaráme.

Chairudo

Citace od: peki kdy 13.02.2020, 16:17:00
Zatím nemám 100 procentně potvrzeno, ale je reálná šance že to nebude jenom v Praze.

Takže by se dalo stavět:
Ostrava Clermont ?
Brno    ? ?
Plzeň   Hardegon ?
Praha 2x (peki)

...

A co Olomouc?  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

To je výzva která se neodmítá :)
A myslím že pár schopných lidí na Ostravsku se najde co do toho půjde taky.  ;)
Takže za mě ANO.  8)

peki

Citace od: Chairudo kdy 13.02.2020, 16:34:46

A co Olomouc?  ;)

V Olommouci výloha nebude, ale stavět se přesto bude.

Ale zatím nikdo nereaguje na Brno. Takže kdyby byl zájem se ujmout Brna (potřebuji náčelníka, a skupinku stavitelů)

Hardegon

Plzeň klidně budu kapitánovat. Pár lidí ochotných si stavět určitě najdu a nebudu je muset přemlouvat dlouho.

Clermont

#40
Za Ostravu uz se plni seznam lidi co se chteji zucastnit.
Clermont + Marki
Borun + syn
Dany
Skyrider
Jojik
Samy
Honzíček22
.....

LukaMull

Mě si napis na prahu, rád pomůžu pokud nebudu v práci  :)

peki

#42
Citace od: ThomasMorta kdy 12.02.2020, 11:57:26
Jestli by to bylo zajímavé pro spestření, tak by se do dioramatu dal přidat letošní Creator 3in1 31104 Monster Truck Burger - řekl bych, že se hodí jako catering k tunningovému centru, má šířku odpovídající novým Speed Champions a mohl by zapadnout.

Zapracováno, ten asi přehlédnou nejde  ;)


Probíhá rozmísťování figů.

Představení závodního vozu F1 se neobejde bez modelek v plavkách.


Závod sledují se zaujetím i kachničky.



O víkendu budu posílat seznam kostek na objednání.

Zatím se mi stále neozval nikdo z Brna a okolí   :-\

peki

Finální podoba.



Úprava chodníků bude po dodání tailů.
Ještě přidám nějaké figy k autům u tuningové dílny.

Clermont


peki

#45
Tak se po pár měsících budeme vracet v Letňanech na místo činu. Tato výloha bude k dispozici celá, takže dioráma zde instalované bude větší (cca 3 m). Plus mne napadlo že bychom ho mohli dopilnit podstavci (tvar schody ) po stranách, kde bychom mohli ukázat další auta:
- jeden podstavec technic
- podstavec auta typu creator expert



Už to nemusí být jen tovární sety.

Expozice bude trvat 1 měsíc = duben s nějakým malým přesahem na deinstalaci.  O podstavci mám představu 2-3 schody na ploše 1 m2 výška schodu podle modelů - předpokládám 30 cm?


Matthes_CS

Stavění v rámci Kostkování Olomouc 2020:
https://www.flickr.com/gp/matthes_cs/31zQY5
album je sehnatelné jen přes odkaz.

Poprvé jsem díky tomu stavěl modulár, stavění ve více lidech je zajímavá zkušenost ;D (i když je do tří do rána) a pěkná možnost, jak si prohlédnout nové sety.

Sihaja


Foton

Čistě náhodou, stavění teď o víkendu v Praze nebude? Asi tam budem mít cestu :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Foton kdy 27.02.2020, 09:02:20
Čistě náhodou, stavění teď o víkendu v Praze nebude? Asi tam budem mít cestu :-)

Dám vědět podle situace s předstihem. Tento víkend určitě ne.

networ

Za mě nabízím pomoc při instalaci v Brně. Jen prosím nejlépe týden předem.
Učím se stavět ...

Foton

Tak mě napadá, že i do Brna či Ostravy jsme schopni dojet.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

roko86

#53
Do Prahy mohu zapůjčit lego creator
Mini cooper  10242
Volkswagen beetle 10252
Volkswagen  camper 1

Robkteryten


Vočko

za mě můžu půjčit komplet MOC kamiony a vozidla.

Stimpi

Kuci, mozna jsem to blbe pochopil ale pointa je vytvorit diorama z dodanych modelu. Nejvic prace je asi ty modely postavit. Netreba pujcovat nici modely.

peki

Vysvětlím základem je to dioráma z továrních setů. Takže těžištěm "práce-zábavy" je ta stavba továrních setů.
V Praze bude vitrina delší, po stranách bude dioráma doplněno továrními sety (malý počet na cca 1m2) na podstavci.
Technic auta dodá Hawran
Creator expert auta dodá Davroman.

Není proto potřeba nic dále půjčovat.


Vočko

Citace od: peki kdy 04.03.2020, 13:43:43
Vysvětlím základem je to dioráma z továrních setů. Takže těžištěm "práce-zábavy" je ta stavba továrních setů.
V Praze bude vitrina delší, po stranách bude dioráma doplněno továrními sety (malý počet na cca 1m2) na podstavci.
Technic auta dodá Hawran
Creator expert auta dodá Davroman.

Není proto potřeba nic dále půjčovat.
OK díky za zprávu

peki

Dobré informace:
Plzeň (Hardegon)
Ostrava (Clermont)
Bratislava (tatralug)
Brno (peki)
připraveny k odesláni, snad do konce tohoto týdne, dioráme podle plánu

Horší informace
1 pražské dioráma bude trochu jiné (vzhledem k aktuální nab. dané hračkárny) = nebudou se stavět moduláry (použijou se takové které nejsou v prodeji)
Moduláry pro Brno jsou postavené z Olomouce
takže:

stavění v Praze nakonec nebude  :-[ Díky všem, kteří na nab. pomoci. Třeba příště.