Kostkování OLOMOUC 2020, 3. ročník

Založil Izabella08, 10.07.2019, 20:33:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

Děkuji Vám, pánové, za odkazy na Vaše snímky z olomouckého Kostkování:)
Jmenovitě: Fotonovi, Mirkovi a Matějovi.

Borun

Citace od: milanv kdy 26.02.2020, 14:23:09
Chtěli bychom s Ditou udělat o víkendu fotogalerii našeho domu. Teda vlastně domu sousedů, když jsou to Sousedské Vánoce :) Tak nám držte palce, ať vyjde počasí, protože nejlepší asi bude ho fotit venku.
Naprosto neuvěřitelné kolik scének se vleze do tak poměrně maleho mocu.Detaily a využití zajimavých dílků snad ani netřeba komentovat.To je už u staveb této dvojice samozřejmostí.

mirek


Izabella08

Miri, VELKÝ DÍK...ani jsem nezpozorovala, že jsi fotil:)


Izabella08

Pro zajímavost...vyhodnocení soutěže Postav svůj originál, která probíhala na olomouckém Kostkování...najdete na snímcích v příloze. Celkem se zapojilo více než 500 soutěžících. Na startu každý dostal stejný počet i druh LEGO dílků...mix všeho možného:)

milanv

Citace od: Izabella08 kdy 28.02.2020, 14:26:31
Pro zajímavost...vyhodnocení soutěže Postav svůj originál, která probíhala na olomouckém Kostkování...najdete na snímcích v příloze. Celkem se zapojilo více než 500 soutěžících. Na startu každý dostal stejný počet i druh LEGO dílků...mix všeho možného:)
Tohle je úplně skvělý nápad, taková soutěž. Moc se mi to líbilo už na výstavě. A jak soutěživě to brali "nenápadně" někteří rodičové, jejich taktické pokyny dětem mě fakt rozesmívaly.
Možná škoda (možná ne?), že to bylo jen jako jedna aktivita z mnoha, taková nenápadná. Kdyby se třeba v poledne a na konci otvíračky vyhlašovaly výsledky za půlden, i s předáváním diplomů nebo nějakých minicen, ale hlavně s potleskem diváků, to by byl pro děcka ještě větší zážitek, ne?
Zase na druhou stranu, takhle to přispělo k tomu, že se fakt nikde nedělaly zácpy, těch nápadů na výstavě máš pokaždé tolik, Pavlíno, že si každý vybere podle svého gusta a nikde není tlačenice. Tak vlastně nevím, jestli to měnit nebo ne, dávám to jen jako nápad ke zvážení...
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Citace od: milanv kdy 02.03.2020, 09:39:09
Citace od: Izabella08 kdy 28.02.2020, 14:26:31
Pro zajímavost...vyhodnocení soutěže Postav svůj originál, která probíhala na olomouckém Kostkování...najdete na snímcích v příloze. Celkem se zapojilo více než 500 soutěžících. Na startu každý dostal stejný počet i druh LEGO dílků...mix všeho možného:)
Tohle je úplně skvělý nápad, taková soutěž. Moc se mi to líbilo už na výstavě. A jak soutěživě to brali "nenápadně" někteří rodičové, jejich taktické pokyny dětem mě fakt rozesmívaly.
Možná škoda (možná ne?), že to bylo jen jako jedna aktivita z mnoha, taková nenápadná. Kdyby se třeba v poledne a na konci otvíračky vyhlašovaly výsledky za půlden, i s předáváním diplomů nebo nějakých minicen, ale hlavně s potleskem diváků, to by byl pro děcka ještě větší zážitek, ne?
Zase na druhou stranu, takhle to přispělo k tomu, že se fakt nikde nedělaly zácpy, těch nápadů na výstavě máš pokaždé tolik, Pavlíno, že si každý vybere podle svého gusta a nikde není tlačenice. Tak vlastně nevím, jestli to měnit nebo ne, dávám to jen jako nápad ke zvážení...

Milane,
díky za reakci. Konkrétně u této soutěže jsem potřebovala čas a klid na spravedlivé a důstojné vyhodnocení. Lidé se tam nemačkali, protože bylo připraveno až 25 soutěžních míst. Akčnější akce by byly poutavější, ale opravdu se bojím chaosu (viz. akce v Praze)...proto upřednostňuji tu POHODU.
Již v pátek jsem předávala první ceny...Pro 1. místo si přišel s celou rodinou malý chlapec, který se jmenuje Jon (jméno má dle dánské pohádkové knížky:)) ... byl tak pyšný a šťastný, při odchodu krabici s legem tisknul pevně k sobě. Mám z naší práce dobrý pocit!

milanv

Citace od: Izabella08 kdy 02.03.2020, 10:11:03
...proto upřednostňuji tu POHODU.
To jsem si myslel, však taky ta pohoda, to je přesně to, co se ti na akcích tak daří. Proto jsem si ani nebyl jistý, jestli tu soutěž měnit.
Historka s klučinou je suprová. To je přesně to, co zahřeje, viď?
Pán na Žlutém hradě

milanv

Citace od: mirek kdy 27.02.2020, 07:58:25
Přidávám další. Snad jsem nepopletl autory a jejich výtvory.
Mirku, díky moc za fotky našeho domečku na výstavě. S velkým "uf, uf" můžeme oznámit, že už máme konečně i vlákno na kostkách pro náš model, včetně fotogalerie.
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Citace od: milanv kdy 02.03.2020, 10:21:10
Citace od: Izabella08 kdy 02.03.2020, 10:11:03
...proto upřednostňuji tu POHODU.
To jsem si myslel, však taky ta pohoda, to je přesně to, co se ti na akcích tak daří. Proto jsem si ani nebyl jistý, jestli tu soutěž měnit.
Historka s klučinou je suprová. To je přesně to, co zahřeje, viď?

Přesně tak...ještě navíc měl ten chlapec zřejmě astigmatismus...zorničky mu těkaly sem tam...prostě je to šikovnej kluk...konkurence byla celkem veliká, soutěžilo i dost dospělých, celkem přes 500 lidí.

peki

Citace od: milanv kdy 02.03.2020, 09:39:09
Kdyby se třeba v poledne a na konci otvíračky vyhlašovaly výsledky za půlden, i s předáváním diplomů nebo nějakých minicen, ale hlavně s potleskem diváků, to by byl pro děcka ještě větší zážitek, ne?
Zase na druhou stranu, takhle to přispělo k tomu, že se fakt nikde nedělaly zácpy....

Pokud jsme na nějaké dřívější akci dělali nějakou losovačku/vyhlašování tak to opravdu vedlo k tomu že se tam ti lidé musejí zdržet a to nemusí vyhovovat ani jedné straně:
- rodiče mají nějaký časový plán se kterým na akci jdou a hrozí pak určitý "konflikt"
- z pohledu organizace je fajn když lidí postupně přicházejí a odcházejí