Výstava kostek Bruntál

Založil Skyrider, 24.01.2024, 11:37:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Skyrider

Rád bych vás pozval na Výstavu kostek Bruntál, která se bude konat 25.5. a 26.5. ve Společenském domě Bruntál.
Prosím všechny, kteří by měli zájem se této akce účastnit (zatím klidně nezávazně), aby napsali sem do vlákna, případně mě do soukromé zprávy.
Co nejdříve zpracuji přihlášky přes Forms a odkaz vložím sem do vlákna.
Bude to moje první výstava, kterou budu organizovat a tak bych byl rád za jakoukoliv pomoc při vystavování modelů a spolupráci.
Ubytování, strava a proplacení cesty bude samozřejmě vystavovatelům zařízeno.



Už máme od LEGO Group schválený leták akce. Vyjímečně nám povolili použít LEGO minifigurku do letáčku, ale do budoucna se LEGO minnifigurka na plakátech či letáčcích nesmí objevit.


Přihlášku na akci naleznete zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdH5h3MBvTNnTAor27ahrIiHUUNfItL8UVhTJIiTMDzEH6HSQ/viewform

---------------
Seznam vystavovatelů:

Kladovec
Tomik
Lego Town (SK)
Thorinex
Atril (PL)
444martinhanak
Valouch


Matthes_CS

Bohužel tyto tři dny bude ve výtopně jezdit parní vlak a v pátek bude muzejní noc, takže se s tátou nemůžeme zúčastnit.

wynnova

Ač to mám docela blízko z Ostravy a ráda bych se účastnila, tento víkend se bude "dojíždět" MS v hokeji a z práce mě nepustí. Máme tam napráskané směny už teďka.

Tomik

Já to zatím vidím tam, že bych se zúčastnil se svými alternativními modely.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Skyrider

Citace od: Tomik kdy 26.01.2024, 13:27:16Já to zatím vidím tam, že bych se zúčastnil se svými alternativními modely.

Super, budeme rádi  ;)

Valouch

Ahoj, taky bych se rád zúčastnil. :)

Lego town

Ahoj, ako som hovoril rád prídem podporiť výstavu len v tom termíne mam skúškove obdobie tak zatiaľ nezáväzné sa prihlasujem na výstavu.  :)

kladovec

Zdar, se svými Techniky se rád připojím. Počítej se mnou.

Skyrider

#8
    Do úvodního příspěvku jsem již vložil přihlášku. Pro jistotu ji ale raději vložím i sem ;D  :
Přihláška
Hlásit se můžete až do 1.5., ale byly bychom rádi, kdybyste nám ji poslali co nejdříve.  ;)
Je možné se přihlásit i později, ale pro ty co se přihlásí po 1.5. nezaručuji ubytování a stravu, budu se však snažit zajistit. :-\

Vybrali jsme pro vás pár aktivit v okolí Bruntálu, na které se můžete zapsat v přihlášce.  8) 

  • Výlet Slezská Harta a Venušina Sopka (Možnost zapůjčení loďek, šlapadel a paddleboardů)
  • Výstup na Uhlířský vrch
  • Výstup na věž kostela Nanebevzetí Panny Marie, Bruntál
  • Návštěva Wellness Centra Bruntál
  • Prohlídka Zámku Bruntál
  • Prohlídka Bruntálského pivovaru Hasič

Skyrider

Moc děkuji všem vystavovatelům na Světu fantazie z kostek Ostrava, kteří projevily zájem o účast na naší výstavě v Bruntále.  :D

Také děkuji Pekimu, a všem co stavěli společný projekt Staromák za zapůjčení tohoto modelu na Výstavu kostek Bruntál.  :)

Dále jsem v úvodním příspěvku aktualizoval seznam vystavovatelů.

Nezapomeňte, že registrovat se můžete až do 1.5. a stále máme volné výstavní plochy pro Vaše modely.  ;)