SVĚT KOSTEK OLOMOUC podzim 2017

Založil Izabella08, 25.04.2017, 06:45:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

No jistá podobnost tu je, ale hned tak se nepřiznám >:D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hacislav

No možná jste si říkali, že na to že dělám fotoreportáž z lego výstavy, tak jsem Vám mnoho lega zatím neukázal.  8)
A měli by jste pravdu.   >:D
V dnešních příspěvcích se to změní.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#242
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

janopr

Moc pěkné. Bude někdy ten mechanický Betlém k vidění v Praze? [čti v Prazééé]  ;D

Hacislav

#244
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#245
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

ogar49


MiHo


yoshimaka

Začnu s děkovačkami: Díky organizátorům, Chairudovi a Izabelle, díky moc všem vystavovatelům, a jejich úžasným modelům. Zvláštní osobní díky patří Stimpimu, Samymu405 a Ogarovi49, kteří podpořili "výstavu ve výstavě" Historie Technicu a fotodokumentaristovi Hacislavovi. A v neposlední řadě díky veškerému "podpůrnému personálu", který zařízoval, že výstava proběhla bez vážnějších škobrtnutí. Ještě to budu sice dospávat, ale mám z toho dobrý pocit. Přestože byla Flora hodně vážným konkurentem, přijelo více lidí ze vzdálenějších destinací a podle recenzí odjížděli s velmi dobrým dojmem, takže snad příště přijedou i ve větším počtu. Ještě jednou díky.
Lust och fägring stor

matka

Citace od: yoshimaka kdy 09.10.2017, 09:13:20
Začnu s děkovačkami: Díky organizátorům, Chairudovi a Izabelle, díky moc všem vystavovatelům, a jejich úžasným modelům. Zvláštní osobní díky patří Stimpimu, Samymu405 a Ogarovi49, kteří podpořili "výstavu ve výstavě" Historie Technicu a fotodokumentaristovi Hacislavovi. A v neposlední řadě díky veškerému "podpůrnému personálu", který zařízoval, že výstava proběhla bez vážnějších škobrtnutí. Ještě to budu sice dospávat, ale mám z toho dobrý pocit. Přestože byla Flora hodně vážným konkurentem, přijelo více lidí ze vzdálenějších destinací a podle recenzí odjížděli s velmi dobrým dojmem, takže snad příště přijedou i ve větším počtu. Ještě jednou díky.

Naprosto souhlasím. Náročná, ale úžasná akce. Díky moc všem!
Paní na Žlutém hradě

Klaj

Muj sobotni zazitek:

Jel sme ze sluzebky z Ostravy, mel sem cca 20 minut navic tak sem si rikal ze se rychle zastavim, prohlednu moje vystavene hasice, treba pozdravim nejakeho kostkare a pofrcim dal. Oooo jak naivni sem byl :)

Byl sem tam neco malo po desate, parkovani sem sehnal este relativne v pohode na velke plose pres silnici, ale uz do arealu skoly sem vstupoval v pomerne solidnim zastupu cca 30-ti dalsich lidi, ale rikal sem si ze aspon nebude problem najit misto konani, sel sem proste s davem.

No po par minutach sem zdarne nasel vchod, ale ejhle, pred nim uz stala pekna fronta, tak sem chvili vyhodnocoval situaci a kdyz sem shledal, ze mych 20 minut by mi mozna stacilo tak akorat na to abych se stihl dostat k pokladne, tak sem se musel holt otocit na podpatku a zase jet dal :) Nevim ktery marketingovy mag vymyslel zahajeni v sobotu az 10? Deti vstavaji bezne v 7 a kvuli legu urcite i v 6 klidne, ale verim ze k tomu byl nejaky logicky duvod :) Na druhou stranu me hrozne prijemne potesilo ze LEGO porad takhle tahne, coz je super povzbuzeni abych do pristich vystav prispel necim vyraznejsim.

Kazdopadne gratuluju k organizatorum, ze dokazali udelat akci s tak velkym zajmem verejnosti a pristi si na to zkusim najit vic casu, abych se tam mohl tez podivat. Podle fotek to vypada skvele :-)

dukazni foto: https://drive.google.com/file/d/0B2vNUXHmz0DEX1hyT3dEVTFLblE/view?usp=sharing :D
Draco dormiens nunquam titiliandus

Brmboš

Zdravím Vás,
byl jsem s dcerou na jarní i této podzimní akci a bylo to skvělé. Dcera si to maximálně užila a já se taky nenudil.
Jen jsem měl pocit stísněnosti a toho, že kdyby akce byla na dvojnásobné ploše bylo by to tak akorát a možná by i to bylo málo. A taky mě napadlo, že by taková akce mohla klidně být u nás v Kroměříži, kde je skvělé výstaviště Floria http://www.vystavistefloria.cz/. Tam se pořádají podobné akce a myslím že by to bylo o dost lepší. Velké parkoviště, výstavní plocha atd.

Prosím nekamenujte mne, pokud je to špatný nápad. Je to jen myšlenka k úvaze.

davroman

Za nás to byla náročná, ale úúúúúúúúúžásná akce. Po organizační stránce si dovoluji tvrdit, že nejlepší akce, jakou jsme kdy absolvovali, vše klapalo jak mělo. Děkujeme za příležitost "být u toho" a těšíme se na případné pokračování.    ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Foton

Citace od: yoshimaka kdy 09.10.2017, 09:13:20
Přestože byla Flora hodně vážným konkurentem, přijelo více lidí ze vzdálenějších destinací a podle recenzí odjížděli s velmi dobrým dojmem, takže snad příště přijedou i ve větším počtu.

No vidíš, a já si naopak říkal, že Flora přitáhne lidi do Olmiku a ty pak půjdou i na Svět Kostek.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Vočko

Akce plná parádních modelů, staveb a mnoho dalšího. Souhlasím s již zmiňovaným - LEGO táhne a je to pecka, ale mamky s kočárkama a lidi na vozíku nebo o berlích, tak pro ty to mělo i jiný rozměr - prorážená ;) Doslova, někam se dostat a jen koukat - vcelku fuška. Jinak omluva klukům, hačislavovi a pekimu, že už jsem se nestavil, ale vážně se to nedalo. Měli jste toho taky moc...

Kuba

#255
Citace od: Klaj9 kdy 09.10.2017, 09:22:36
Nevim ktery marketingovy mag vymyslel zahajeni v sobotu az 10? Deti vstavaji bezne v 7 a kvuli legu urcite i v 6 klidne, ale verim ze k tomu byl nejaky logicky duvod :)

Musis vzit v potaz, ze je to vikendovka kdy je nutne vse stihnout postavit v pomerne kratkem case na miste, ktere slouzi normalne jinemu ucelu (vyuka) a na vsem se podili vystavovatele, kteri normalne pracuji. Nekdo stihl dojet uz v patek, nekdo az v sobotu rano. Posledni dodelavky probihaly jeste po otevreni. Jsem rad ze se oteviralo az v 10, alespon jsem mohl vstavat az ve 4 rano abych stihl vse nachystat a nanosit do auta a dojet na 7h do Olomouce. A myslim ze jsou za to radi vsichni kteri mohli dojet az v sobotu.

Foton

Moje fotky z pátečního dopoledne a nedělního odpoledne (plus video pohyblivého betlému).
https://photos.app.goo.gl/RZo7p7echXuSG3cv1

Nad pohyblivým betlémem jsem taky uvažoval, ale rozhodně by to nebyla taková paráda jako tenhle.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Ivansliz

We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

spideyx

Tak já bych chtěl pro změnu poděkovat organizátorům za možnost zapojení, ačkoliv jsme se ozvali s poměrně krátkým předstihem. Každopádně doufám, že vám káva zpříjemnila fyzicky i psychicky náročnou akci :)
Za Hravou Kávu jenom pár čísel - 7,5 kilo výběrové kávy, 71 litrů mléka, 160 litrů balené vody. Kelímky jsem zatím nepočítal :D
Jediné co mě mrzí je, že jsem kvůli návalu lidí absolutně neměl čas si výstavu projít :( - takže na příští akci znovu a lépe ;)

Petr

P.S. Prosím prosím, nemáte někdo fotku kavárny v akci? Chtěl jsem hodit na sociální sítě, ale prostě nešlo odběhnout ani na vteřinu.

Chairudo

Citace od: spideyx kdy 09.10.2017, 12:11:44
P.S. Prosím prosím, nemáte někdo fotku kavárny v akci? Chtěl jsem hodit na sociální sítě, ale prostě nešlo odběhnout ani na vteřinu.

Mám a pošlu, snad dnes večer. Zatím stále nosím krabice a odpoledne obíhám školu a úřady, s trochou štěstí dnes stihnu spočítat návštěvnost a všechno kolem a napsat nějaké závěrečné info. Do půlnoci času dost :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hacislav

#260
Citace od: spideyx kdy 09.10.2017, 12:11:44
P.S. Prosím prosím, nemáte někdo fotku kavárny v akci? Chtěl jsem hodit na sociální sítě, ale prostě nešlo odběhnout ani na vteřinu.

Ani Vás jsem neopoměl se svým foťákem.

Je super, že tam kavárna byla. Myslím si, že to mnoho vystavevovatelů a ještě mnohem více navštěvníků ocenilo. Doufám, že bude i příště.
A to přesto, že jste mne trošku sklamali, protože jste mi neměli co nabídnout. Já kafe nepiju v žádné podobě.
Zato zbožnuju horkou čokoládu a kakao. A to jste tam neměli.  :-\
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

Co říct, jak to popsat? Asi jedině takto: na tak zorganizovanou výstavu, na tak skvělou kombinaci precizní organizace a přátelské atmosféry od příprav a domlouvání měsíce předem přes výstavu samotnou až po bourání a všechno po něm, přijedu zase moc rád i přes kus republiky, zase se rád vybičuju k dalším modelům, kterým právě u vás rád udělám premiéru. Stejně jako zase rád pomůžu na místě se soutěžemi apod.

Být u vás a s vámi je prostě zážitek a já si moc vážím toho, že to můžu "s vámi táhnout". A myslím, že mluvím i za celý náš "mikrotým matka-Petronel-MilanV". Díky, díky moc.
Pán na Žlutém hradě

milanv

Citace od: Hacislav kdy 09.10.2017, 13:08:55
Je super, že tam kavárna byla. ...A to přesto, že jste mne trošku sklamali, protože jste mi neměli co nabídnout. Já kafe nepiju v žádné podobě.
Já se přidávám k díkům - sice taky kafe nepiju žádné, ale přesto jste mě v neděli zachránili, když jste Ditě dali pro mě horkou vodu na čaj. Díky němu jsem odpoledne ještě mluvil a jenom nesípal. Moc díky a doufám, že se s vámi poznám i delší chvíli než těch pár minut u rozebírání bílých kostek. Fofr, to je asi jediné minus těchto jinak skvělých výstav...
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

Za mě to byla moc super akce.
Obsahovala totiš mnohem víc než jen tři mé nejoblibenější věci na podobných akcích. (I. osobní setkání s dalšími kostkaři II. přímý kontakt s navštěvníky III. spousty Lega)
Prostory byli naprosto super. Navíc byli bezbariérové.
Organizační teám znovu potvrdil své kvality. Vše klapalo tak jak má = super práce Chairudo. Izabellina ruka a smysl pro estetičnost byla znát všude na výstavě v mnoho krasných detailech jako třeba stojánky na vyzitky.

Setkání s ostatními kostkaři bylo super, za sebe bych rád poděkoval yoshimakovy za poskytnutý azil.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

jojik

Musím se přidat k ostatním a smeknout před organizátory a jejich pomocníky . Byl to suprový víkend a určitě stál za to.
  A můj obrovský obdiv mají ti, kteří po celé dva dny stáli u soutěžních stolů a s grácií a úsměvem na tváři zvládali ten nápor dětí.
  Soutěže byly přímo přede mnou, tak jsem ten nával viděl z první ruky.

Dík za supr víkend a zase příště, jestli ještě budete mít sílu a chuť.


Izabella08

Naši milí spolubojovníci,

...velmi si vážím Vašeho nasazení, Vašeho celkového přístupu..i když to byla velmi náročná akce, byla zvládnutá více než důstojně , panovala mezi námi příjemná atmosféra, fungovali jsme jako profesionální sehraný team.Předvedli jsme veřejnosti, co nás baví, co vše lze z LEGA postavit a jak si s ním hrát...mise byla splněna:)...děkuji Tobě, Tobě, Tobě, Tobě a také Tobě, Tobě, i Tobě, Tobě také a v neposlední řadě Tobě:)

A já se opět těším na naše příští.....s naší partou rozehranou na shledanou!

Vaše Izabella-Pavlína

Lukas

Konečně jsem to všechno odnosil a očistil takže i já se připojím k zástupu gratulantů za akci, byla to paráda  ;) i přes nějaké drobnosti, se to povedlo k plné spokojenosti ;)

Na jaře znovu ?  ;) 8)

PS: pošle mi pak někdo číslo učtu, kam poslat peníze za pekiho aukci ?

Skyrider

Děkuji všem organizátorům a legařum za nádherně prožitý vykend ;)

Stimpi

Ahoj,
připojuji se s poděkováním za akci a pozvání na ni, podle slov mé ženy to bylo super, živé a interaktivní :)
tak třeba někdy zase ;)

PS: kafčo bylo super, jen příště třeba bez zdlouhavého vážení vařit srdíčkem a od oka ;)

PPS: snažil jsem se přijít co se mi nelíbilo, nebo nebylo ok, aby bylo do příště co zlepšovat a fakt nevím ;)

Borun

Byla to moje první akce v Olomouci a byl jsem překvapen jak bylo vše perfektně připraveno.S velkou chutí začnu připravovat nové modely na další ročník.Rád zase přijedu.