SVĚT KOSTEK OLOMOUC podzim 2017

Založil Izabella08, 25.04.2017, 06:45:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Supeeeeer to je ta správná krabice pro děti ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Honzgry

Náhodou to barevné provedení je k takovéto trolovině lepší než ta černá u originálu.  >:D

Chairudo

#152
Nastala změna ve škole a přespat můžou max. 3 lidi na hlídání.
S většinou z vás jsem už mluvil a domluvil se.

Zítra po poledni udělám rezervaci a zde je pro kontrolu seznam přespávajících ve škole a na ubytovně, ostatní hlásili vlastní.
Pokud něco nesedí pište.

U mě:
Pá- Jojik
So - Tomík

Škola:

Pá - Miho, Václav Kafka
So - Jojik, Borun


Ubytovna So - Danyboy, Kuba, Miho, Václav Kafka

Ubytovna Pá-So -

Znouzecnost
davroman + tomassek05 + žena
Robkteryten + syn
fuente + TomB + Chobot + 1
Skywalker007 + bratr
skyrider

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Pro lidi na seznamu výše je ubytování zajištěno, koleje byly plné, tak tentokrát vyzkoušíme Vojenskou ubytovnu Křižíkova, Olomouc
http://www.levneubytovani.net/ubytovani/krizikova-olomouc/
Adresa Křižíkova 2, Olomouc
Ubytování bude už zaplaceno, tak stačí se nahlásit na recepci kdykoli po 12. hodině.


Může někdo z fanoušků Olomouckých hospůdek a restaurací doporučit pěkné místo pro 30 lidí poblíž školy nebo po cestě směrem k centru města?

díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Vočko

Zdravím vás. Chci se zeptat, jak je to s bezbariérovostí do školy. S přítelkyní bychom přijeli. Případně bude někdo ochoten mě do schodů vynést?
Děkuji za info.

Chairudo

Citace od: Vočko kdy 14.09.2017, 12:14:08
Zdravím vás. Chci se zeptat, jak je to s bezbariérovostí do školy. S přítelkyní bychom přijeli. Případně bude někdo ochoten mě do schodů vynést?
Děkuji za info.

zdravím, žádné schody nemáme, celý prostor je zcela bezbarierový s velkým nájezdem  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#156
Toto by mohlo být finální rozmístění modelů na výstavě, kdyby někomu něco nesedělo, pište.

Dnes byl pěkný den, tak jsem nafotil a hodil na FB odměny pro návštěvníky do soutěže o nejlepší model výstavy.



YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Citace od: Chairudo kdy 14.09.2017, 12:24:59
Citace od: Vočko kdy 14.09.2017, 12:14:08
Zdravím vás. Chci se zeptat, jak je to s bezbariérovostí do školy. S přítelkyní bychom přijeli. Případně bude někdo ochoten mě do schodů vynést?
Děkuji za info.

zdravím, žádné schody nemáme, celý prostor je zcela bezbarierový s velkým nájezdem  :)


A toalety také:)

Chairudo

#158
Máme na akci připraveno 7 soutěží, zde je seznam s jejími provozovateli.

Potřebujeme 6 dobrých duší, které podle domluvy pomůžou lidi na stanovištích vystřídat na oběd (čas je jen orientační) a jiné potřeby.
Kdo jste ochotní se na chvíli odtrhnout od svých modelů a někoho vystřídat, tak prosím pište.

díky

Ještě potřebujeme pokrýt stanoviště 1,2,5,6,7
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Vočko

Citace od: Izabella08 kdy 14.09.2017, 19:04:18
Citace od: Chairudo kdy 14.09.2017, 12:24:59
Citace od: Vočko kdy 14.09.2017, 12:14:08
Zdravím vás. Chci se zeptat, jak je to s bezbariérovostí do školy. S přítelkyní bychom přijeli. Případně bude někdo ochoten mě do schodů vynést?
Děkuji za info.

zdravím, žádné schody nemáme, celý prostor je zcela bezbarierový s velkým nájezdem  :)


A toalety také:)
Moc děkuji za informaci. Pokud pominou zdravotní problémy tak se přijedu podívat.

skywalker007

Chci se zeptat,jestli by byl někdo ochotný,mně a bráchu vzít sebou z výstavy na ubytovnu? Ideálně oba dva dny,tam i zpátky,spíš asi někdo kdo tam bude též ubytovaný.
Díky

Kuba

#161
Jak daleko je ubytovna od vystavy?  :) da se to zvladat pesky?

Foton

Je to kolem 34 minut pěšky (při vhodné optimalizaci trasy)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Izabella08

V Olomouci je naštěstí tak nějak vše blízko...za půl hodinky tam jistě s bráškou budete. Sobotní večeře je v restauraci v blízkosti ubytovny...určitě se k někomu do auta vejdete:)
Nebojte, rádi se o vás postaráme...naši dvorní stavitelé SW:)

ogar49

nebo varianta jet busem ze zastávky přímo u školy č. 19 nebo č. 12 a vystoupit na Vejdovského a 5 minut chůze kolem hudební školy Žerotín (ul. Kavaleristů).

Jen malá otázka. Je tu již nějaký blázen, co si pořídil nového Falcona a dovezl by jej :)

skywalker007

Ještě přivezu toto: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51102.msg250516;topicseen#msg250516
,abych pokryl všechnu plochu co jsem dostal. Jen se tedy ještě chci zeptat,jestli bude za stoly stěna o kterou bych to mohl opřít.

Izabella08

Je to parááádní sbírka....stěna tam bude, ale je stůl..pak volno na průchod a pak až stěna...nějak to vymyslíme.
To za vymyšlení řešení rozhodně stojí:)

skywalker007

Citace od: Izabella08 kdy 23.09.2017, 15:16:49
Je to parááádní sbírka....stěna tam bude, ale je stůl..pak volno na průchod a pak až stěna...nějak to vymyslíme.
To za vymyšlení řešení rozhodně stojí:)

Už jsem objednal kostky na podpěru,tak už se nic vymýšlet nemusí :),tak snad to bude držet.

Izabella08

Citace od: skywalker007 kdy 24.09.2017, 10:22:31
Citace od: Izabella08 kdy 23.09.2017, 15:16:49
Je to parááádní sbírka....stěna tam bude, ale je stůl..pak volno na průchod a pak až stěna...nějak to vymyslíme.
To za vymyšlení řešení rozhodně stojí:)

Už jsem objednal kostky na podpěru,tak už se nic vymýšlet nemusí :),tak snad to bude držet.

tím pádem paráda na entou:)

Klaj

Poprosím někoho místního o tip na parkování v blízkosti akce? Pravděpodobně budu mít chvilku na cestě zpět ze služebky a pojedu kolem Olomouce, tak bych se rád mrknul, ale nechci strávit půl hodiny hledáním místa na zaparkování, jelikož se v Olomouci moc nevyznám. Děkuji předem
Draco dormiens nunquam titiliandus

yoshimaka

Parkovat se dá přímo na místě v areálu nebo naproti přes cestu někde na parkovišti na sídlišti.
Lust och fägring stor

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Klaj

Citace od: Chairudo kdy 25.09.2017, 18:06:49
Zde jsou instrukce i s obrázky  ;D
https://www.facebook.com/events/138914623353403/permalink/165987300646135/
Super díky, tak konečně se snad podívam na nějakou kostkařskou akci :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

ogar49

případně pár minut chůze je Penny,Albert,Lidl, tam občas nějaké volné parkovací místo taky najdeš :)

Chairudo

Snažím se nějak vyřešit východ z výstavy, jak uzavřít východ pro přicházející, ale odcházející ať se můžou  vyprovodit sami.
Ideální by byla branka na pružinku. Měl by jste někdo šikovný a hlavně cenově nenáročný nápad jak to udělat?



YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Filmaři, napište prosím do našeho vlákna, jak si převezmete svou filmovou scénku. Díky!


váš rejža :)
Pán na Žlutém hradě

yoshimaka

Citace od: Chairudo kdy 27.09.2017, 21:44:30
Snažím se nějak vyřešit východ z výstavy, jak uzavřít východ pro přicházející, ale odcházející ať se můžou  vyprovodit sami.
Ideální by byla branka na pružinku. Měl by jste někdo šikovný a hlavně cenově nenáročný nápad jak to udělat?



Zatám mne napadá pouze cedule na dveře - Dnes již výstava ukončena
Lust och fägring stor

Chairudo

Nemyslel jsem odchod lidí na konci výstavy.
Myslel jsem aby nám lidi z fronty neprocházeli východem a abychom ho nemuseli po celou dobu hlídat.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

davroman

Neměl by někdo z účastníků Olomouce volant 2819 v černé barvě? Potřeboval bych 1ks.
https://www.bricklink.com/catalogPG.asp?P=2819&colorID=11
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Stimpi

Mrknu po něm, měl bych ho mít