Společný projekt: Šachy

Založil Sihaja, 04.02.2016, 13:53:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Sihaja

Citace od: peki kdy 07.03.2017, 13:46:31
v koskolandu Praha  ;)

Mohl bys prosím vlákno přesunout do výstavy, kde to bude, tedy kostkoland 2017?

Dík

peki

Vlákno nechám tam kde bylo. Dám odkaz na novou akci. To mi přijde jednoduší.
Šachy pokračuji v koskolandu Praha do Léta.

Info zde

davroman

Policisté mohou zůstat a pokračovat.  ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Sihaja

Šachy budou končit, jsou teď na Butovicích, kdo si je bude moct vyzvednout, tak to prosím udělejte, kdo nebude moct, tak by si je vzal k soě HAcislav/Petronel? Já se nějak v dohledné době budu vracet zpátky do ČR, tak bych to vyřešila...

davroman

Vyzvedl jsem si dnes své šachy v Butovicích.

Domníval jsem se ale, nevím proč, že šachy pokračují do Olomouce. Pokud ano, pak je tam přivezu.  ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Hacislav

zítra budutovicích. Tak šachy zbalím.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

MÍLA

Já se v Butovicích také zjevím.

Izabella08

Citace od: Davroman kdy 12.07.2017, 00:14:19
Vyzvedl jsem si dnes své šachy v Butovicích.

Domníval jsem se ale, nevím proč, že šachy pokračují do Olomouce. Pokud ano, pak je tam přivezu.  ;)

V Olomouci budou pouze šachy těch, kteří v OL vystavují i něco jiného a byli v projektu šachy...+ souhlasí s dovozem :)

matka

Budu o víkendu v Butovicích, pokud se tam někdo nedostane a chtěl bych šachy zabalit a uschovat u mě, není problém, dejte vědět.
Paní na Žlutém hradě

Hardegon

Já se do butovic nedostanu. Je možné, že by my je tam někdo šoupnul do vitríny vedle mých staveb? Místo tam určitě bude a nebudu je muset pak nikde hledat. Děukji převelice.

indiánské šachy

Klaj

Pokud již nejsou potřeba, moc bych chtěl poprosit někoho zodpovědného aby se ujal hasičů a poslal mi pm. Sem momentálně v zahraničí. Jakmile se vrátím tak bych se ozval a domluvili bysme vyzvednutí / poslání. Moc děkuji.
Draco dormiens nunquam titiliandus

skywalker007

Citace od: Hardegon kdy 13.07.2017, 09:39:04
Já se do butovic nedostanu. Je možné, že by my je tam někdo šoupnul do vitríny vedle mých staveb? Místo tam určitě bude a nebudu je muset pak nikde hledat. Děukji převelice.

indiánské šachy
Přendáno,snad ti to nevadí.

Hardegon


peki

#223
Citace od: Hardegon kdy 13.07.2017, 09:39:04
Já se do butovic nedostanu. Je možné, že by my je tam někdo šoupnul do vitríny vedle mých staveb? Místo tam určitě bude a nebudu je muset pak nikde hledat. Děukji převelice.

indiánské šachy

Schovám ti je u matky. Šachy už nebudou pokračovat. Doporučuji jednoho skladníka.

davroman

Citace od: Klaj9 kdy 13.07.2017, 10:30:25
Pokud již nejsou potřeba, moc bych chtěl poprosit někoho zodpovědného aby se ujal hasičů a poslal mi pm. Sem momentálně v zahraničí. Jakmile se vrátím tak bych se ozval a domluvili bysme vyzvednutí / poslání. Moc děkuji.

Hasiči jsou s policisty u davromana. A nejspíš se pojedou podívat do Olomóóóce.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Klaj

Citace od: Davroman kdy 15.07.2017, 15:24:52
Citace od: Klaj9 kdy 13.07.2017, 10:30:25
Pokud již nejsou potřeba, moc bych chtěl poprosit někoho zodpovědného aby se ujal hasičů a poslal mi pm. Sem momentálně v zahraničí. Jakmile se vrátím tak bych se ozval a domluvili bysme vyzvednutí / poslání. Moc děkuji.

Hasiči jsou s policisty u davromana. A nejspíš se pojedou podívat do Olomóóóce.   ;)

super. to bych se tam na ne mohl zajet podivat taky, to budu mit kousek konecne. Este sem je vystavene nevidel :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Foton

Citace od: Foton kdy 26.05.2016, 11:21:55
Finální verze mikrošachů
Nějak jsem ztratil z dohledu moje micro šachy, je tu někdo kdo je má po obměně Kostkolandu u sebe?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

matka

Paní na Žlutém hradě

Izabella08

Jen raději připomínám...prosím ty, kteří vystavují či se nějak podílí na výstavě v Olomouci, ať vezmou s sebou své výtvory z projektu ŠACHY...v Olomouci je čeká pěkné důstojné místo:)

Děkuji!

davroman

Citace od: Izabella08 kdy 06.09.2017, 18:44:18
Jen raději připomínám...prosím ty, kteří vystavují či se nějak podílí na výstavě v Olomouci, ať vezmou s sebou své výtvory z projektu ŠACHY...v Olomouci je čeká pěkné důstojné místo:)

Děkuji!

Šachy beru   ;) 
(policisté a hasiči)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Klaj

Citace od: davroman kdy 06.09.2017, 21:27:49
Citace od: Izabella08 kdy 06.09.2017, 18:44:18
Jen raději připomínám...prosím ty, kteří vystavují či se nějak podílí na výstavě v Olomouci, ať vezmou s sebou své výtvory z projektu ŠACHY...v Olomouci je čeká pěkné důstojné místo:)

Děkuji!

Šachy beru   ;) 
(policisté a hasiči)

Dekuju za hasice :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Izabella08

Citace od: Klaj9 kdy 06.09.2017, 21:45:12
Citace od: davroman kdy 06.09.2017, 21:27:49
Citace od: Izabella08 kdy 06.09.2017, 18:44:18
Jen raději připomínám...prosím ty, kteří vystavují či se nějak podílí na výstavě v Olomouci, ať vezmou s sebou své výtvory z projektu ŠACHY...v Olomouci je čeká pěkné důstojné místo:)

Děkuji!

Šachy beru   ;) 
(policisté a hasiči)

Dekuju za hasice :)

Děkuji:)