www kostkoland

Založil peki, 23.11.2015, 14:15:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

http://www.kostkoland.cz/

Zatím tam toho moc není. Informace se připravují.

peki

V galerii je 32 fotek z instalace

Tommi

Tak jsem byl na služebce v Brně, tudíž jsem musel zavítat do Kostkolandu.
Herna super, kdyby něco takového bylo i v jiných obchodních centrech, začali bychom s dětmi klidně doprovázet manželku na nákupech :-)
Na výstavu jsem přemluvil i kolegu, který se o Lego moc nezajímá a byl nadšen (ostatně tak jako já). Já některé z modelů viděl tady na fotkách, ale ve skutečnosti je to úplně jiné kafe. Smekám  ;)
Nejvíc času jsme strávili u domu Sousedé, výborný nápad:-)

Možná jen trochu škoda, že kolejiště s vlaky nejsou udělány trochu dynamicky, třeba jak v Praze v "Muzeu Lega" (některé tam jsou ovládány přes vypínač a jezdí sem a tam). Tam je však výstava stálá...

Nevím, jak to je s "údržbou" , ale vitrína vedle vedle Mtron základny byla celá zasypána takovým jemným bílým prachem. A Mark Twain má "nalomený" kus paluby a spadlý jeden stožár.

Vasyk

Citace od: Tommi kdy 19.12.2015, 18:09:11
Nevím, jak to je s "údržbou" , ale vitrína vedle vedle Mtron základny byla celá zasypána takovým jemným bílým prachem. A Mark Twain má "nalomený" kus paluby a spadlý jeden stožár.

Foto škod na Mark Twainu není ?

Tommi

Fotku bohužel nemám. Je to přibližně velikost 6x6 studů spodní paluby v místě spojení dvou "bloků" , na které je loď kvůli přepravě rozdělena.

Neřád :-)

Citace od: Vasyk kdy 19.12.2015, 21:54:37
Citace od: Tommi kdy 19.12.2015, 18:09:11
Nevím, jak to je s "údržbou" , ale vitrína vedle vedle Mtron základny byla celá zasypána takovým jemným bílým prachem. A Mark Twain má "nalomený" kus paluby a spadlý jeden stožár.

Foto škod na Mark Twainu není ?
mam se tam stavit podivat ? pripadne vyfotit ?

JardaL

Kulickodraha mimo provoz. Míčky vysypane a jeden pohon zaseknuty.
Bohužel se mi nepodařilo přesvědčit nekoho, aby to odpojil uplne.

A jinak i za mne platí opětovně nadšení z projektu Sousedé a pak že všech modelů od Matky. ;)
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.