Posunutí zahájení o 1 měsíc NOVĚ KONEC LISTOPADU !!!!!!

Založil peki, 12.10.2015, 20:46:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Omlouvám se za komplikace, které jsou způsobené rozsahem přestavby v obchodním centru a velkou subdodávkou os Lega (v rámci Lego obchodu a Herny). Hrozilo že se bude otevírat až po novém roce. Nakonec se vše podařilo domluvit tak že se ještě stihne letos.

Otevírat se bude koncem listopadu víkend (28-29.11) stavět se bude nejpozději víkend předtím, tedy patek 20.11-neděle 22.11. Tyto termíny ještě definitivně potvrdím.

Děkuji za pochopení.

Ondrej

Jak je to s ukončením výstavy, platí ten půl rok nebo je to zkrácené jako při prvním posunutí?

danyboy

Ufff, tak to je haluz. Nejdřív přečtu 29.11 a už průser. Naštěstí to datum stavěcího vikendu to zachránilo... >:D >:D

Apollo

Oki, rozumím.
Zjistím, jestli mi muzeum ve FM může u nich nechat model tak dlouho.
Peace was a lie.

http://www.hiddenmanga.com

Kuba

#4
Strašně se to začína komplikovat/kombinovat.

To první posunutí ještě pohoda, ale toto... Až to uslyší manželka, vyletí z kůže.  >:D
Začína se to nebezpečně blížit termínu narození našeho druhého mimča. Termín narození je sice až prosincový, ale kdyby cokoliv..., jsou u mne priority jasné....

Ps: pokud se bude řešit spaní, se mnou už nepočítat, budu to muset vzít na otočku.  ;) (pokud bude platit víkend 20-22.11


peter

Také mi to trochu komplikuje moji situaci. Přesně jak bylo napsáno výše. První posunutí se dalo pochopit, ale toto už mi zavání. Navíc díky tomto odsunům jsem přišel o možnost vystavení mého modely jinde, který se původně kryl s instalací. Kdyby tento nový termín byl znám dříve, mohl jsem se tak model v klidu vystavit a poté jej převézt do Brna >:(

Asi je na čase otevřít druhou otázku, na kterou jsem narážel při svém prvním dotaze a kterou zde už nastínil i Ondrej. Kdy bude ukončení výstavy? Stále platí původní termín přelom březen/duben 2016? Jde totiž o to, že v původní nabídce byla uvedena odměna, pokud modely budou vystaveny po celou dobu výstavy - tehdy cca půl roku. Těmito dvěma odsuny se však tato doba výrazně zkracuje. Proto mne zajímá, zda-li výše odměny zůstává stejná i za předpokladu, že výstava bude zkrácena.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

milanv

Jo jo, já dal se ženou teď o víkendu konečně dohromady, jak skloubíme všechny naše podzimní víkendy, aby se tam vešlo i stavění v Brně. Takže tohle je pořádná komplikace - dám ještě vědět, jak to se mnou bude, jestli taky nebudu muset přijet jenom na otočku.

Hlavní otázka ale je, jak to bude s tím ukončením výstavy. S těmi všemi posunutími už je to totiž úplně na hraně s Lipnem, jestli dobře počítám. Což je teda hodně nepříjemné, protože nejen já jsem počítal s dvěma měsíci na přestavění svých Sousedů na jiné exponáty na Lipno. Peki, prosím tě, zjisti to, pokud teda oni vůbec něco vědí...
Pán na Žlutém hradě

Hana129

#7
Ani my se pravděpodobně v tom termínu nebudeme moci zúčastnit a  do Brna jet. 

peki

Chápu že jsou to velmi zásadní komplikace. Stále platí že to děláme/děláte protože vás to baví. Pokud nikdo vzhledem k situaci nemůže = (ani nedává smysl poslat po někom model), v klidu se odhlaste.

Koncept spolupráce je dlouhodobý, budou následovat dlouhodobé výstavy v dalších lokalitách. Příští rok to bude Praha. Termín ukončení je v řešení v návaznosti na Lipno.

milanv

Já se samozřejmě budu snažit, abych se Sousedy jel, ale hrozí, že jen na otočku. Píšeš ale, že termín stavěcího víkendu ještě není definitivní - mám tedy s domlouváním doma a překopáváním svého kalendáře ještě počkat, budeš to potvrzovat? A máš (resp. oni mají) odhad kdy to budeš vědět napevno?
Pán na Žlutém hradě

Vasyk


peki

Finalizuje se nový harmonogram, ještě nemám potvrzeno kdy budou stát vitriny. Proto stavební víkend odhaduji. Je možné že to může být i dříve.

Mrs.Tygris

tak tohle zavání už aji mě, a to nepočítám že díky tomuhle možná ani nebude technic víkend v Brně
bohužel kdyz nebudu mít co vystavovat tak je pro mě zbytečné vrážet do toho peníze když se mi pak aspoň náklady nevrátí =(

Izabella08


Tomik

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

Na jednu stranu je to posunutí asi dobře. V té koloně bych čekat nechtěl.
http://zpravy.idnes.cz/redir.aspx?c=A151018_115959_domaci_kvi&x=socialky_android_z
Doufám že odkaz funguje.

bartas

Jo, zkusil jsem jet do brněnské Olympie asi před 14 dny. Hodně blbý nápad.
Pro lidi, kteří nechtějí návštěvě Olympie věnovat minimálně půl dne nedoporučuji
o návštěvě tohoto centra ani uvažovat, dokud neskončí pokládka nového povrchu na D2.

Vůbec pohybovat se kolem Brna je běs. Nikdo v Brně neuvažuje, co udělají dvě uzavírky vedle sebe.
Dopravu  a dopravní rekonstrukce v Brně řídí absolutní diletantni s IQ do 100 a to už roky.

bartas

Ještě jeden odkaz, musím tomuhle dát za pravdu. Cestovat z Brna a do Brna je poslední rok tragedie.
https://www.youtube.com/watch?v=2KrUoqnGd4Q

peki

Potvrzené termíny zahájení v četně stavebního víkendu.

Konec akce posunut do května (pořád je to cca 6 měsíců) tak aby se pro ty co se budou účastnit Lipna 2016, to plynule navazovalo (včetně vyřešení dopravy na Lipno).

Předběžně mohu prozradit že je zájem po ukončení Lipna vystavovat (opět na delší dobu v Praze). Projekt se teprve připravuje.  Bude záležet také na tom jak se osvědčí akce v Brně.

milanv

Prosím tě, pro upřesnění: znamená to tedy, že je to tak, jak jsem se obával, tedy že bude čas maximálně na převoz na Lipno, a tedy s díly v Brně a jejich použitím na exponáty na Lipno počítat nelze?
Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: milanv kdy 20.10.2015, 13:25:19
Prosím tě, pro upřesnění: znamená to tedy, že je to tak, jak jsem se obával, tedy že bude čas maximálně na převoz na Lipno, a tedy s díly v Brně a jejich použitím na exponáty na Lipno počítat nelze?


Ano, přesně tak. Nevím jak to přesně vyjde ale odhaduji že jeden víkend zbouráme Brno a druhý budeme stavět Lipno. Takže na "kanibalizaci" dílků mezi Brnem a Lipnem bude opravdu minimum času.

milanv

Beru to pozitivně. Znamená to, že po začátku Lipna mi doma zbude mnohem víc dílů :)
Pán na Žlutém hradě

JardaL

Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

milanv

Výjezd z Olympie odblokovaný:

http://zpravy.idnes.cz/u-brna-konci-uzavirka-d2-0va-/domaci.aspx?c=A151101_135859_domaci_mav

A 15. listopadu, tedy ještě před stavěcím víkendem, má být hotový i ten most, co se měl používat na objížďku. Tak uvidíme, jestli alespoň jedna z těch tras bude opravdu fungovat a dostaneme se nejen tam, ale i zpět domů :)
Pán na Žlutém hradě

Vasyk

Citace od: milanv kdy 02.11.2015, 12:55:03
Výjezd z Olympie odblokovaný:

http://zpravy.idnes.cz/u-brna-konci-uzavirka-d2-0va-/domaci.aspx?c=A151101_135859_domaci_mav

A 15. listopadu, tedy ještě před stavěcím víkendem, má být hotový i ten most, co se měl používat na objížďku. Tak uvidíme, jestli alespoň jedna z těch tras bude opravdu fungovat a dostaneme se nejen tam, ale i zpět domů :)

Jezdím tímto místem každý týden, takže mohu reportovat stav před stavěcím víkendem z první ruky.

peter

Citace od: milanv kdy 02.11.2015, 12:55:03
Výjezd z Olympie odblokovaný:

http://zpravy.idnes.cz/u-brna-konci-uzavirka-d2-0va-/domaci.aspx?c=A151101_135859_domaci_mav

A 15. listopadu, tedy ještě před stavěcím víkendem, má být hotový i ten most, co se měl používat na objížďku. Tak uvidíme, jestli alespoň jedna z těch tras bude opravdu fungovat a dostaneme se nejen tam, ale i zpět domů :)

JJ, včera to bylo řečeno snad ve všech médiích, takže provozu nic nebrání.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Vasyk

Křižovatka u Olympie je už komplet průjezdná. Ověřeno na vlastní jízdu.

Kuba

Existuje už nějaký plakát na akci, neb tak něco?