Převoz z FM do Brna

Založil Kuba, 02.09.2015, 20:45:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kuba

Ahoj

Nemohl jsem si nevšimnout nemalého počtu účastníku FM, kteří chtějí následně vystavovat v Brně.

Byl na mne i dotaz, zda se řeší nějaký hromadný převoz. Takže co mohu říct za sebe, tak nevim.  Když začínal FM tak o Brno se ještě moc konkrétního nevědělo, takže se ani s urychleným převozem na další výstavu nepočítalo.

Budu mít k dispozici asi jen svého Roomstra, takže když vyhážu zadní sedačky, tak se tam něco vleze + jeden spolujezdec. Já vezu jen western městečko,které se vejde do 3-4 banánových beden. nějaké menší místo bude.

Kdo vše jede prosím do Brna a zároveň vystavuje ve FM?
Kdo nemá zajištěn odvoz do Brna?
Kdo má zajištěn odvoz do Brna vlastním autem?
kdo jede z vystavovatelůdo Brna už v sobotu a kdo v něděli?

Měli bychom to dát nějak dohromady, ať to neřešíme v sobotu ráno 26.9 na rozebíračce ve Frýdku,že někdo nemá jak dostat model, případně sebe do Brna.



Kuba

#1
Škoda od JimB beru taky já.

Hana129

My plánujem do Frýdku dorazit v sobotu ráno, pobalit a pokračovat Brno.
Rádi bychom to stihli během jednoho dne.
Nějaké místo v autě asi  taky bude - můžem něco vzít.

Aki

Kromě westernu který bere Kuba, zvažuji pro Brno i zapůjčení svého středověkého města (mělo jet sice jinam, ale to nakonec nyní neklapne), dopravu pro něj zatím nemám, sám neplánuji ani návštěvu FM, ani cestu do Brna.

peki


Kuba

AkI, pokud město nepujde na slovensko, tak to nějak vyřeším s dopravou. Tím, že se navíc posouvá termín, budu ho asi muset uschovat u mě, nebo u rodičů. Nebo poprosim muzeum, jestli ho nemaj kde schovat na měsíc.


Aki

Super to bych byl vděčný. Takže ho tedy jdu přihlásit. ;)

jerzeeg

Ja to Akiho mesto mozna zvladnu narvat do roomstera spolecne s moji hradbou, kdyz dam pryc zadni sedadla.
Jeste ale nevim jiste, jestli do Brna pojedu sam, se zenou, nebo i detma.
Jak budeme za 14 dni bourat ve FM, tak se domluvime, co a jak.

danyboy

Citace od: jerzeeg kdy 04.09.2015, 11:44:44
Ja to Akiho mesto mozna zvladnu narvat do roomstera spolecne s moji hradbou, kdyz dam pryc zadni sedadla.
Jeste ale nevim jiste, jestli do Brna pojedu sam, se zenou, nebo i detma.
Jak budeme za 14 dni bourat ve FM, tak se domluvime, co a jak.

V poho to nacpeš i do kufru.

Kuba

Citace od: jerzeeg kdy 04.09.2015, 11:44:44
Ja to Akiho mesto mozna zvladnu narvat do roomstera spolecne s moji hradbou, kdyz dam pryc zadni sedadla.
Jeste ale nevim jiste, jestli do Brna pojedu sam, se zenou, nebo i detma.
Jak budeme za 14 dni bourat ve FM, tak se domluvime, co a jak.

Vzal by jsi Akiho město do úschovy domů (případně)? Musí se do Brna ještě odvést Apolova tvrz, tak by jsi vzal město a já apolovu tvrz.
Bylo by to možné?

Hana129

Jen mě tak napadlo, s tím, že ten termín posunutý,
nedal by se zajistit nějaký hromadný převoz z Frýdku do Brna?

Já bych se připojila, jednak kvůli místa a pak pořád nevím jak vyjde stavěcí termín v Brně a co zrovna bude.




peki

Citace od: Hana129 kdy 14.09.2015, 09:26:22
Jen mě tak napadlo, s tím, že ten termín posunutý,
nedal by se zajistit nějaký hromadný převoz z Frýdku do Brna?

Já bych se připojila, jednak kvůli místa a pak pořád nevím jak vyjde stavěcí termín v Brně a co zrovna bude.





Pokud to bude nevyhnutelné tak ti zkusím domluvit. Zatím to vypadalo, že to nějak pořešíte.
Pokud by se řešil hromadný odvoz potřebuji odhadnout:
1) kolik toho bude = jak velké auto a mezisklad
2) kdy (termín)

jerzeeg

Citace od: danyboy kdy 04.09.2015, 14:22:11
Citace od: jerzeeg kdy 04.09.2015, 11:44:44
Ja to Akiho mesto mozna zvladnu narvat do roomstera spolecne s moji hradbou, kdyz dam pryc zadni sedadla.
Jeste ale nevim jiste, jestli do Brna pojedu sam, se zenou, nebo i detma.
Jak budeme za 14 dni bourat ve FM, tak se domluvime, co a jak.

V poho to nacpeš i do kufru.
Pochybuju, celkem to ma 64cm x 103cm a kufr ma 80cm x 100cm
Nevim z hlavy, o kolik jdou ta zadni sedadla posunout dopredu.
Ale bez tech zadnich sedadel to musi vejit.

Kuba - do baraku se nam to vejde, takze muze byt :)

jerzeeg

#13
Takze vsecko jinak, ted jsem zjistil, ze roomster bude zrovna cca od 24.10. do 4.11. pryc a do yarisa i bez zadnich sedadel nevim nevim, mozna s odrenyma usima, ale takhle od oka to na 100% neodhadnu...

Musim to prakticky vyzkouset, jestli by to nejak slo urovnat - takze me napada, ze si moje i Akiho po bourani odvezu z F-M domu a vyzkusam to a dam vedet, jestli se to vejde...

Pokud teda nebude jednodussi rovnou poresit odvoz uplne jinak ?

Kuba

Citace od: jerzeeg kdy 16.09.2015, 12:21:05
Takze vsecko jinak, ted jsem zjistil, ze roomster bude zrovna cca od 24.10. do 4.11. pryc a do yarisa i bez zadnich sedadel nevim nevim, mozna s odrenyma usima, ale takhle od oka to na 100% neodhadnu...

Musim to prakticky vyzkouset, jestli by to nejak slo urovnat - takze me napada, ze si moje i Akiho po bourani odvezu z F-M domu a vyzkusam to a dam vedet, jestli se to vejde...

Pokud teda nebude jednodussi rovnou poresit odvoz uplne jinak ?

No to bude ještě zajimavé. Vyzkoušej a dej co nejdříve vědět. Začíná toho být strašně moc a asi na málo aut.

honzicek22

Do cca 14 dnů máme termín porodu a předpokládám, že to bude v půlce října. Takže na 99 procent bude místo ještě u mě v autě. Budu brát asi akorát mladého :)

Apollo

Taky by se mi hodil hromadný odvoz z FM do Brna. 110x120 cca.
Peace was a lie.

http://www.hiddenmanga.com

honzicek22

Odpoledne změřím auto a dodám přesné rozměry po sklopení sedadel. Pokud se "rychle" postaví nebráním se udělat menší výlet do Vídně do legostoru ;)

jerzeeg

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 16.09.2015, 14:09:53
Citace od: jerzeeg kdy 16.09.2015, 12:21:05
Takze vsecko jinak, ted jsem zjistil, ze roomster bude zrovna cca od 24.10. do 4.11. pryc a do yarisa i bez zadnich sedadel nevim nevim, mozna s odrenyma usima, ale takhle od oka to na 100% neodhadnu...

Musim to prakticky vyzkouset, jestli by to nejak slo urovnat - takze me napada, ze si moje i Akiho po bourani odvezu z F-M domu a vyzkusam to a dam vedet, jestli se to vejde...

Pokud teda nebude jednodussi rovnou poresit odvoz uplne jinak ?

No to bude ještě zajimavé. Vyzkoušej a dej co nejdříve vědět. Začíná toho být strašně moc a asi na málo aut.
Tak oboje do Yarisa bohuzel bez sance  :(
Dam tam maximalne moje, pro Akiho mesto potrebuju do Brna odvoz.

Kuba

pokud klapne to apolovo (odvoz) tak to vemu já,podle puvodní domluvy. Jinak honza by měl mít nějaké místo taky.

jerzeeg

Ta potreba odvozu pro Akiho mesto, ktere je u me uskladnene, porad plati.
Ten roomster uz neni  >:(

honzicek22

Pošli rozměry krabice/krabic.

jerzeeg

Akiho mesto ma 80s x 80s, to je 64cm x 64cm,
neda se rozlozit, je v celku, neni v krabici, je jen polozene na desce, ktera ma rozmery 106cm x 67cm

moje hradby maji 80s x 64s, tedy 64cm x 39cm (nepocitam pole, ktere dodelavam, to se da oddelit),
taky je to v jedno kuse, prevoz bud na vlastni desce, nebo se vejde samozrejme na tu desku od akiho spolecne s jeho mestem..
krabice, co jsem tak zbezne koukal, jsou bud moc male, nebo zbytecne velke..

predpokladal jsem, ze to svoje vezmu yarisem a pojedu s tim jen ja sam (jakoze jen jedna osoba),
ale jestli to pujde nejak skloubit, ze bych jel s vama (honzicek, kuba), tak tim lepe asi :)

honzicek22

Já beru pár "drobností" a pak danyho s hradem, čekám až proměří bedny ;)

danyboy

Citace od: honzicek22 kdy 16.11.2015, 21:08:03
Já beru pár "drobností" a pak danyho s hradem, čekám až proměří bedny ;)

Pjůšvich. Bedna je malá. navrhuji ten velký blok šoupnout na desce normalně na sedačky.
Co na to vedení?

honzicek22


danyboy


honzicek22


danyboy


honzicek22

Pošli skutečné rozměry.