Dojmy z návštěvy

Založil Foton, 17.06.2015, 09:42:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Foton

Okolnosti: Na výstavě jsem byl sám, bez dětí, v úterý po obědě.
- 370 Kč za vstupné mi nepřijde odpovídající,  Loni na Lipnu bylo za těch cca 200 Kč mnohem víc muziky
- 3/4 výstavy jsou zóny kde si můžete skládat z kostek dané tématické LEGO řady, což mě nelákalo
+ velmi dobrá AFOL zóna, která by měla být hned po vstupu, aby všechny namlsala "pojďme to také postavit"
+ děti tam měli možnost sbírat razítka za splněné úkoly a pak "něco" dostali
+ boj světelným mečem (viz video: https://youtu.be/gPk_q29lEU8 )
+ zóny pro povalování a hovění si
+ nafukovací klouzačky (kam mě nepustili :-( )
+ dvojité obrazy z cheese slopes (jiný úhel pohledu jiný obraz)

Musím si vyzkoušet udělat mozaiku z 1x1 plate, protože mi to nepřijde náročné ( fotka  do PC => úprava rozlišení => snížení počtu barev => stavba ?). Ale možná je.
Velmi mě pozitivně překvapil Brickhaven, Těžební plošina. Vůči fotkám tady to bylo mnohem lepší.
Mrzelo mě, že většina MINDSTORM věcí byla vypnutá (a tudíž o ničem) a u stolu s EV3  si si mohl  zařídit "autíčka" co něco dělala s míčky. Takže jen jiná verze PF. A hůře ovladatelná.

Matesi ten bankomat i něco dělá nebo je to "socha" bankomatu?

Závěr: Podcenil jsem slovo KID v KidFest. Pro děti je to určitě paráda, pro single dospěláka AFOLa už tolik ne.

Fotky najdete na https://goo.gl/photos/wqsgAY8KwXqsgRhE7
a videa na https://youtu.be/gPk_q29lEU8, https://youtu.be/xgtusD-jZbI, https://www.youtube.com/watch?v=rUGresMlr9w, https://www.youtube.com/watch?v=lplSALqzrgI


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

milanv

Díky za fotky. Potvrdilo se mi, že nejlepší věci jsou od AFOLů, ty TLG kockatosti nemusím. Už jsem si z tvých fotek našel kontakty na ty zahraniční, co mě zaujali. Pak jsou ještě zajímavé ty dvojité obrazy, ty nevím, od koho jsou.

No a strašně mě baví pozorovat, jak vyrostla budka. To se fakticky povedlo :) Doufám, že se najde někdo asertivní, kdo pořadatele přesvědčí, že donesou schůdky na umístění střechy (až bude hotová).

K mozaikám: tak se pochlap a spoj dvě věci v jednu: udělej NXT robota stavějícího mozaiky z 1x1 plate :)
Pán na Žlutém hradě

Hana129

#2
Citace od: milanv kdy 17.06.2015, 10:30:31

No a strašně mě baví pozorovat, jak vyrostla budka. To se fakticky povedlo :) Doufám, že se najde někdo asertivní, kdo pořadatele přesvědčí, že donesou schůdky na umístění střechy (až bude hotová).


JJ taky tak  :), mě napadá pokud nebudou  schůdky, tak zkusit postavit nějaké "stoličky" z kostek.


Foton

Okolo jsou lavice, ty by na "nasazení" měli postačit.
NXT robot na stavění mozajek (ne můj) je už ve vývoji: https://www.youtube.com/watch?v=r8OQDy29yJU
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

matka

Také včera byly s Mrs.Tygris, a říkaly jsme si, kdo to tam staví střechu...
Jinak dojmy stejné, souhlasím se vším. A Šipkův Brickhaven je ve skutečnosti opravdu nádherný.
Paní na Žlutém hradě

HD

#5
Musím souhlasit s tím, že (minimálně v úterý 16.6.) mělo slovo "Kid-" opravdu svůj význam. Ale zase na druhou stranu, nemůžu tvrdit, že bych návštěvy litoval ;)
Strávil jsem tam asi 5 hodin  ;D
(a dopadlo to takto: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=47872.0)
(a mám takový pocit, že jsme se tam museli včera míjet velice těsně)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Foton

Byl jsem tam od cca 13:30. Stavět střechu jsem začal kolem 15h a  odcházel odtud v 16:50. Škoda. A to jsem si schválně vzal to (velmi pohodlné) triko k 10. výročí :-).
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Mates

Citace od: Foton kdy 17.06.2015, 09:42:03
Matesi ten bankomat i něco dělá nebo je to "socha" bankomatu?


Bankomat je statický, má nainstalovaný tablet namísto displaye a je možné na něm pouštět video smyčku o důvodu vzniku bankomatu. Vznikl u příležitosti 20-tého výročí od spuštění prvního online bankomatu ve střední a východní Evropě v roce 1992 (2012). Před tím byly totiž ATM pouze offline.

Peníze jsem z bankomatu vybral jen jednou, těsně po sestavení ;D 8)

Hacislav

#8


Pár dalších fotek na dokreslení mého popisu.

Včera jsem (nyní vlastně už předevčírem) navštívil Kidfest.
Velké Chairudovo kolo je opravdu veeelké.
Tématické sekce jsem jen zběžně prohlédl. Ostatně dění v nich, bylo zaměřené především na děcka a já vyrazil sám bez malých svišťů.

Volné nebo tématické stavění mne také příliš nelákalo. Lega na stavění mám doma relativně dost a toho co bych chtěl/měl ze svého lega postavit je spousta, takže nemám potřebu za každou cenu stavět kdekoli kde se ke kostkám přiblížím.
Výjimkou byli dvě monobarvné sekce. Bylo zajímavé sledovat jak se návštěvnici/stavitelé zvládli popasovat (někteří velmi dobře) s velmi tvarově omezenou škálou červených kostek a taky jsem chtěl okouknout "budku".
Říkal jsem si, že pokud mi zbude nějaký čas, že to musím taky zkusit. (nezbyl)
Velká spousta moc pěkných staveb vznikala v sekci bílých kostek. Bílá lego budovám vyloženě sluší a tolik bílých kostek pohromadě se jen tak nevidí.

Výstavka historie Lega byla fajn. Některé exponáty jsem už viděl přímo v muzeu na Národní, ale některé jsem viděl poprvé. Rozhodně to byl zajímavý pohled.
No a na okouknutí perel z Otazníkovy sbírky jsem se vyloženě těšil. (děkuji za tu možnost)

Prodejny z Legem jsou na výstavě dvě. Jedna menší a druha celkem dost veliká. Obě jsou defakto stánkem Bambule.
Pro "zmlsaného" afola toho, ale zas až tolik co by mne zaujalo tam nebylo. Kompletní aktuální nabídka, kterou je možné vidět v Bambulích okořeněná o aktuální novinky (třeba Dino, ale plnou cenu se mi dávat nechtělo) a něco exkluzivních setů.
Zlevněných věcí bylo jen pár.

Hlavním lákadlem pro mne byla Afol sekce a ukázka tvorby profíků.
Nemůžu říct, že by mě profíci (jako celek) moc nadchli, ale bylo tam i něco kousků které se mi líbili hodně. To zase jó.
Normální Lego obrazy/mozaiky mne vyloženě neoslovovali, profík si umí rozpixelovat předlohu a sehnat materiál pro něj taky není problém, natož podle předpřipraveného návodu nacvakat plate/bricky.
Já pixelovatých obrazech moc nevidím přidanou hodnotu ani když jsou z lega.
Které obrazy se mi naopak líbili hodně, byli ty které částečně nebo plně přecházeli do plastiky (rackové na pláži, žebrák a pár dalších)
Obdobně busty, stejně jako beru jako "standart" že karikaturista na Karlově mostě během pár minut zvládne vyfiknout karikaturu platícího zákazníka.
Tak beru za standart, že profi lego sochař zvládá vyfiknout karikaturu/bustu z lega. (přesto, že já sám nic takového neumím)
Proto mne oslovovali spíše věci, které měli z mého pohledu něco navíc. Například busta Hagrida rozhodně stojí za bližší prozkoumání ze všech stran, nebo třeba obraz a plastika Krtečka který skrývá na svém bříšku obraz svého autora.
Černí basebolisti, velký ksilofon a tříkolka mi přišli vyloženě slabý. Zato obří kachnička mne vážně pobavila, přišlo mi to jako dobrý fór, takový obří symbol roztomile kýčovitosti, který si dělá legraci s okolního "Velkého" rádoby umění v podobě spousty pixelovatých obrazu všude kolem.
Važně super mi přišel basebalový stadión.
Tři MOCi od profíků, které bych rád vyzdvihl jsou, "obraz" rackové na pláži, tahací harmonika a bílá katedrála s které se klube mrakodrap - tyto moci představují to co jsem čekal od prací profíků = geniální nápad, snoubící se s špičkovým legostavebním provedením.

Zato Afol sekce mé očekávání nejen naplnila, ale i předčila.
Vystavení na stolech mi přišlo výrazně vzdušnější, jednotlivé MOCi tak lépe vyniknou o proti vitrínovým řešením z muzeii atd. které jsou standardem ostatních našich výstav.
Navíc modely by se teoreticky mohli dát mnohem lépe fotit, nežli je tomu přes sklo vitriny.
Jenže to by to nesměl organizátor/stavitel zázemí výstavy světelně dosti podcenit.
Já jsem taky zanedbal přípravu, baterky do blesku jsem si sice pečlivě dobil, ale zůstali na pracovním stole doma, takže s těmi co byli v blesku jsem si doosvětlil jen pár focených modelů.
A vzhledem k tomu, že jsem měl jen jednu vstupenku (a VIP Letňanská karta pro Kidfest neplatí), tak nebudu mít možnost tuto mou chybu napravit. :-(
Řadu moců od Kostkařů jsem shlédl už na jiných výstavách, ale některé  jejich stavitelé zajimavě vylepšily (New york nebo Kuličkodráha - CBG), ale i ty co už jsem někde viděl si rád prohlédnu znovu (Škoda 860).
Hodně jsem se těšil na Octan těžební věž, Brickhaven a Ondřejovy Tatrovky, na živo.
Mtronská základna tentokrát s čtvercovým půdorysem dostála taky řadu vylepšení a rozhodně byla důstojným rivalem velkolepé zahraniční Blacktronské základně.
Mihovo kolejiště se za spolupráce dalších stavitelů taky značně rozrostlo, navíc díky kopci, řece s mosty a dvěma vodojemům získalo kolejiště mnohem více na plastičnosti.
Mašinky které jezdili po kolejišti byli doplněny spoustou dalších (od řady našich mašinkových stavitelů), které sice nebyli v pohybu, zato si mohli návštěvníci prohlédnout všechny jejich detajli pěkně v klidu.
Zahraniční vystavovatelé přivezli několik velikých dioramat.
Městečko Kačerů s Kačerova mě hodně pobavilo.
Maďarské město plné modulárů jak těch čistě setových, tak těch skládaných s několika setů složených do jediného moduláru a doplněných řadou MOC modulárů. V městečku byli pěkně zkombinované domy historické s těmi moderními.
Dvě velká Star wars diorama, první zobrazuje boje o pláž mezi Wookii a droidy a druhé hvězdný přístav Mos eisley.
A k tomu řada menších MOC, no rozhodně bylo na co se dívat.
Schrnu-li to rozhodně jsem si návštěvu Kidfestu užil a je tam na co se dívat, za sebe mohu výstavu doporučit.

Miho později odpoledne za mnou přivedl ambasadora Ukrajinského lugu, jestli si s ním nechci pokecat anglicky.
S mojí angličtinou bych toho zase tak moc asi nepředvedl. Ale naštěstí ukrajinsky velmi dobře rozumím a celkem jsem schopen se i domluvit.
Takže jsme se bavili o legu a nejen legu, já u toho pořídil ještě pár fotek. Čas velmi rychle utíkal, na poslední chvíli těsně před zavíračkou jsme ještě naběhli do Lego shopu na výstavišti nasledně jsme spolu zkoukli Lego nabídku v OC Letňany.
Pokud by vás zajímali nějaké informace o Ukrajinském lugu mrkněte na: http://ukrbricks.com/bricks/

No je to dlouhé, ale já to stručně napsat neumím.  ;)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

mirka6

#9
Zdravím, byla jsem tam se 7 letým synem ve čtvrtek necelé 4 hodiny (pak už jsme museli jít) a jak už bylo uvedeno v prvním příspěvku, je to určeno především pro soutěžící děti, které se tím docela zabaví. A to myslím v dobrém, docela jsem překvapená, že tam vyrážíte bez vlastních dítek, teda pokud jsou v tom správném dětském věku.
Já se těšila na zadní část od afolů, ale prokousali jsme se tam až po 2,5 hodinách :-) Dítka měla získat 7 razítek ze 7 stanovišť. První bylo slabší (chytání krokodýlů s magnetem na udici mezi modrými kostkami), druhé prolézání nějakým tunelem, ale ty další už byly stavěcí z Lega, syn na to až tak není, ten si rád hraje s hotovým výrobkem, tak jsem ráda pomohla já  ;) V sekci polárních stavebnic měli z mraků kostek sestavit nějakou polární stavbu či vozidlo. V sekci Ninjago bylo dokonce asi 5 podúkolů -  např. mezi dvěma stejnými složitějšími vozidly najít 5 rozdílů (třeba jeden měl zvednuté čelní sklo, druhý ne atd.), pak nějaký kvíz znalosti Figurek Ninjago atd. a nakonec si dítko vytáhlo od slečny kartičku a na ní byl obrázek, co z kostek sestavit - my třeba bránu. V holčičí sekci Friends musí dítko (obého pohlaví)  z mraků převážně růžových a fialových a zelených kostek složit kytku nebo srdíčko. V sekci Bionicle sestavit zase z tématických dílků na výběr jednu tu figurku. Všude pak měli tyto výtvory na nějakou dobu vystavené, odhaduji desítky minut a pak je zas brigádníci rozebírali, aby měli volné kostky. V sekci Star wars buď bojovat s mečem, ale tam byla fronta, nebo pomoct slečně postavit asi jednu řadu kostek na části obřích figur, co tam postupně brigádníci stavěli. Vím, že afolové tyto figury dle předloh neberou, ale mě se ty velké tématické figury upoutávající jednotlivé sekce líbily a i vidět u některých to, jak po částech vznikají (a jak pokročili, když jsme je míjeli např. po 3 hodinách). Jako odměna byl pytlíček lego 30250, klíčenka a kartička s měnícícmi se postavami Ninjago, které se vydávaly až při odchodu z výstavy.
Jinak pro holčičky byla v sekci Friends možnost převléknout se do kostýmku a chodit na podiu, zcela jsme minuli velkou sekci lego dupla, kde byl pro prcky vagonek a mašinka ve velikosti, aby do nich prckové mohli lézt atd. Jinde byl nafukovací hrad s skluzavkou  :) Jo a pak zas cestou zpět v přední části mraky kostek na stavění dle toho, co člověk chce. My máme doma kostek dost, takže malého to tak neoslovovalo,  ale myslím že pro normální děti je to opravdu pěkná možnost :-)
Výstava od afolů mě zase nadchla, jako už v Lipně, tak jen stručně - jste všichni fakt borci! Trochu nespravedlivě vyzdvihnu jen tři paneláky, které mi překvapily a moc se mi líbily :-) Moc mi nenadchly ty obrazy, kopie mistrů, je to pěkné, ale co s tím. Výjimkou byl obraz s platickým majákem a pak červený dělník, jak jako dostavuje obrázek :-) A jak už jste psali, zbytečná byla ta motorka a xylofon a vlsatně i  sostatními komentáči se shoduji.
No prostě - zase jako vždy se mi úžasně líbily modely od vás, výstavka historie taky pěkná, ale jako celek je to určené pro děti, a tam byly ty sekce, úkoly, bohatství kostek dle témat a celkové prodvedení dle mě pro děti, které lego baví, pěkné :-)



Valentin Dobrotivý

Byl jsem tam se synem v pátek - cenu lístku nepovažuji za horentní, spíš parkovné za 150,-Kč mi přijde přehnané, ale to je asi věc vkusu.

V halách jsme strávili celkem přijemných 3 1/2 hodiny, postavili hromadu věcí, shlédli vše, co bylo vystaveno a nakonec si odnesli k mému uspokojení polybag Pyjamas Emmeta a "íglíčka" 30185 (k Emmetovi byl alternativně 30253). Nejvíc času jsme kupodivu strávili stavěním Bioniclů a pak ve frontě na odpalování míčků světelným mečem.

Celou výstavu i hrací a soutěžní zóny jsme oba vyhodnotili jako dobré, zajímavé, vkusné. Z AFOLáckých věcí se mně osobně nejvíc líbily Star Wars scény, MTroní a BlackTroní základny...zvlášť ta svítící byla vskutku impozantní. Některé vystavované kusy bohužel nezaslouženě trpěly svým umístěním, třeba ten kolesový parník v rohu haly.

Koutek věnovaný historii Lega by po celou dobu naší přítomnosti docela opuštěný. Celkem to chápu. Otazníkovy raritní sety jsou sice extrémně zajímavé pro lidi, kteří se Legu hlouběji věnují, ale obyčejný návštěvník (jichž je 99,9% a jimž měla být výstava věnovaná) takovou věc neocení, nepochopí a zcela určitě by mu udělalo větší radost, kdyby tam viděl něco, co sám ze svého dětství zná...Legu by asi udělalo větší službu, kdyby tam tatínek či dědeček před svými potomky radostně ukazoval na vitrínu a říkal: "Hele, to jsem měl, když jsem by malý." Takto pojaté je to spíš pod heslem My sobě.

Celkově dávám akci 1-. Ten mínus je hlavně za obchod, který neměla mít Bambule ale samo LEGO a mělo dát "veletržní" slevu s cenami třeba na úrovni lokálních eshopů.

Hacislav

Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 22.06.2015, 21:25:22
Celkově dávám akci 1-. Ten mínus je hlavně za obchod, který neměla mít Bambule ale samo LEGO a mělo dát "veletržní" slevu s cenami třeba na úrovni lokálních eshopů.

Tak toto bych nazval "utopickým vlhkým snem českého afola."
Kde by "Lego" přišlo k potřebnému technickému a personálnímu zázemí pro zajištění takové akce/stánku? Jen brigádniky takovou věc pokrýt nemůžeš.
Vždyť "Lego" nemá na našem území žádný vlastní shop. (zaměstnanecký na Kladně nepočítám)
Nehledě na to, že by se jim za to obchodní partneři asi řádně poděkovali. Vždyť Lego ve svých shopech také neprodává za ceny lokálních eshopů a nečiní tak ani na veletrzích.
I pro Bambuly je to řádný oříšek a personálně to pokrývá za využití personálu ze všech svých Pražských poboček.  A Bambule v OC Letňany má poloprázdné regály s legem.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Valentin Dobrotivý

No...pokud umím číst, tak v promo materiálech slibovali speciální obchod se speciálními slevami. Vyklubala se z toho Bambule s celkem standardním sortimentem a vesměs standardními cenami. Takže to není ani tak vlhký sen AFOLa jako spíš nesplněné sliby.

Ano, LEGO nemá v Česku žádný svůj obchod, ale zastoupení tady má. Firma, u níž pracuji, stánek na podobných akcích má - dokážeme ho postavit a zbourat v řádu několika hodin. Při těch největších akcích využíváme i brigádníky...takže celkem vím , o čem mluvím. POkud někdo vybavení stánku nemá, může si ho půjčit - existují na to agentury. No a pokud už by tedy fakt přes tu nekonečnou horu obrovských překážek chtěli nabídnout něco speciálního, tak by to nakonec šlo i s tou Bambulí, ale muselo by se chtít...

Prostě - buď to chci udělat a taky to udělám, nebo to nechci udělat a hledám důvody, proč to nejde.


MiHo


peter

Já přidám jen trošku postřehů z naší návštěvy.

Cena vstupného
Z mého pohledu předražené. Nemít díky vystaveným modelům volné vstupenky, tak by jsme tuto akci zcela vypustili z našeho plánu. S přítelkyní jsme se shodli, že cena vstupného neodráží to co je uvnitř.

Zábava pro malé děti
Opět jsme byli zklamaní. Na výstavu platí děti od dvou let věku a to stejnou cenu jako dospělé osoby. My máme dva kluky a sice ročního a skoro tříletého. Čekali jsme tedy, že ten tříletý zde najde to co by ho tu mohlo za tu cenu bavit. Bohužel velké zklamání. Jediný úkol, který dokázal jakš takš splnit a vcelku ho bavilo, bylo výše uvedené tahání krokodýlů. V ninjago sekci zvládnul pouze bouchnout do gongu, ale za to nic nebylo. Nu a to je vše přátelé, co tříleté dítě může na KidsFestu dělat ::) Záměrně pomíjím nafukovací hrady, protože ty jsou kdekoliv a s akcí nemají nic společného. Velkým zklamáním byla ona Duplo zóna, kde žádné úkoly nebyly a stavění, resp. rozhazování kostek Dupla si užijí doma až až. Ostatní sekce jsou minimálně pro děti od 6-7 let.

AFOL zóna a obchod
Bohužel díky podcenění osvětlení ze strany organizátora jen rozporuplné pocity. Co se obchodu týká, tak se ztotožňujeme s již zde vyřčenými, že zde není nic zvláštního a vše se dá sehnat běžnou cestou. Žádné specialitky, či malé promo sety/polybagy zde tedy nečekejte.

Závěrem tedy mohu s klidným svědomím konstatovat, že jestli máte malé děti a volných 1.500,-, tak ty peníze rozhodně investujte rozumněji než zde. Osobně raději příště půjdeme např. do Zoo nebo do Aquaparku. Děti budou rozhodně šťastnější a den si užijí mnohem více.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Foton

K obchodu:
Mě osobně by potěšilo, kdyby tam bylo něco jako Pick-a-Brick.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Hana129

#18
Tak nám se povedlo na výstaviště dostat v pátek a výlet hodnotím jako úžasný!
Moc jsme si to užili a to včetně cca 15 letých dětí a p. učitelky, s kterými jsme načerpali hodně inspirace.

Nejvíc nás samozřejmě zaujaly pohyblivé modely - Mihovo kolejiště, Prybova kuličkodráha, kluci chtěli vidět v pohybu rýpadlo, ale to nevím jestli je na Kidfestu možné.

Jinak platí co bylo uvedeno výše, nej afolská sekce, akorát opravdu tragicky nasvícená  :-\.
Vasykův parník, který viděli "naši" poprvé byl na tom úplně nejhůř.

Co se týká možnosti ovládání techniky, tak to jsme možná u nás na den dětí měli více možností.
Docela mě zarazilo, že tam neměli děti možnost pouštět aspoň vláček  na jednoduchém oválu.


Igorus

Když už jsme u těch dojmů z výstavy. Já rovněž musím hodnotit akci (záměrně neříkám výstavu) jako povedenou. Je to především akce pro děti, dcera (4 roky) byla nadšená a strávili jsme tam celý den. Dokonce se i částečně kamarádila s Linhim a komunikovala s Cendixem  :) ) Jinak včera byl jako setík za absolvování úkolů Friends polybag 30107.

Ano, jsou tam určitě mouchy, které již zazněly několikrát. Vstupné je opravdu tragédie. Nejde ani tak o cenu jednotlivé vstupenky, ale spíš o absenci rodinných vstupenek, více vstupů atd.. Snad se příště (pokud bude nějaké příště) management výstavy poučí.


Ještě bych se chtěl pozastavit nad aukcí, která proběhla. Jsem rád, že se výtěžek použil pro bohulibý účel a doufám, že se to bude někdy opakovat a ideálně, že se to stane tradicí!

Hacislav

Dnes jsem byl znovu na Kidfestu.
Návštěvníku značně přibylo. Nemyslím, že jediným faktorem, který k tomu přispěl je možnost levnějšího vstupu, konec školního roku a blížící se konec akce dle mého názoru také udělali svoje.

* Příjemě mě překvapilo na kolik jsem postupně narazil kostkařů.
* Pobavilo mě, že červené kostky jsou umravňovaný na estetickou hromadu za pomocí lopaty na sníh
* Jak je vidno na mých fotkách z dneška, až na pár výjimek a samozřejmě budka, jsou veškeré červené výtvory vráceny
   do podoby volně ložených kostek.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

jvucka

#21
Moje dojmy byly velmi pozitivní. Výstavu jsem si skvěle užil a mít čas, byl bych šel klidně ještě jednou, abych si byl mohl patřičně užít všechny části výstavy.
Samozřejmě jsem si vyzkoušel i volné stavění. Od pořadatelů mi přišla (velmi) drobná pozornost za jeden z oceněných modelů toho dne.  :D