instalace/ubytování

Založil peki, 01.06.2015, 11:55:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Instalace

Počítá se se čtvrtek a pátkem 11-12.6 od 8:00 do 22:00. Pokud bude potřeba instalovat v pozdějších hodinách, dejte mi prosím dopředu vědět, domluvím to.

Příští pondělí ověřím připravenost prostoru přímo na místě. 

Ubytování (ti co mají nahlášený hotel, platí pořadatel)

Jan Hotels Prague, Teplická 492, 190 00 Praha 9   
http://english.janhotels.cz/duo-hotel-prague
Accommodation includes breakfast.

parkování je možné v hotelu (potvrďte mi zájem o využití parkování v hotelu)

Nahlášený hotel
1) Kasparik   Tomas
2) Vrzáň   Václav
3) Pokorný    Jaroslav
4) Černý   Jan
5) Novotný   Marek
6) Pekarek   Radovan
7) Linhart   Ondřej
8 ) Lastovička   Jaroslav
9) Okurka   Vratislav


Předání/záruka
podepisuje se smlouva

Vjezd na výstaviště
bude zde
Citace od: miho kdy 09.06.2015, 19:08:24
[Vjezd do areálu výstaviště je u vstupu B.

Vjezd do areálu je horní branou (tam kde je vedle výstaviště letiště = travnatá plocha). Měli by vás pustit pěšky do areálu kde se pracuje na expozici. Tam vám dám kartičku na povolení k vjezdu.  Pokud bych čistě náhodou nebyl na místě (v Praze budu od středy večera ale budu mít ještě nějaké pobíhání i mimo areál) tak nechám kartičky u MIHO (kolejiště). V případě totálního ztroskotání se obraťte na někoho kdo vás odkáže na vedení spol. Emotions s nimi to operativně vyřešíte.

V sobotu 13.6 je AFOL večečer info zde

Ondrej

Jak to bude prosím tě s vjezdem do areálu PVA na instalaci? Bude nějaký seznam nebo heslo na vjezd?

Plus bude něco formálnějšího než ústní ujištění, že se případné škody proplatí? Předpokládám, že na instalaci tam bude spoustu různých osob tak bych rád věděl kdo to bude instalační dny hlídat a jestli to ujištění platí již od instalace na místo.

Díky

peki

Citace od: Ondrej kdy 01.06.2015, 12:29:43
Jak to bude prosím tě s vjezdem do areálu PVA na instalaci? Bude nějaký seznam nebo heslo na vjezd?
doplnil jsem do uvodního infa, bude o´bdobně jako na hračka hobby 2014

Citace od: Ondrej kdy 01.06.2015, 12:29:43
Plus bude něco formálnějšího než ústní ujištění, že se případné škody proplatí?

Podepisuje se smlouva, ta platí od podpisu více bych to nepitval.

peter

Citace od: peki kdy 01.06.2015, 13:02:55Podepisuje se smlouva, ta platí od podpisu více bych to nepitval.

Můžeš její znění poslat všem dotčeným osobám předem, aby se nemuselo něco podepisovat pod tlakem až na místě po instalaci?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Citace od: peki kdy 01.06.2015, 11:55:47
Instalace

Počítá se se čtvrtek a pátkem 11-12.6 od 8:00 do 22:00.

Instalovat plánuji v pátek od odpoledne do zavírací hodiny.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Citace od: Chairudo kdy 01.06.2015, 18:19:14
Je ubytování hrazeno Legem?

Ubytování je hrazeno pořadatelem. Je rezervované od čtvrtka do neděle. V sobotu 13.6 proběhna AFOL večer které se zúčastní vystavovatelé velkých MOC.

peki

Citace od: peter kdy 01.06.2015, 13:17:06

Můžeš její znění poslat všem dotčeným osobám předem, aby se nemuselo něco podepisovat pod tlakem až na místě po instalaci?

Ano zatím mám znění v AN bude i ve Slovenštině.

peki

Ubytování mi nehlaste. To je již vyřešené. Kdo nahlásil požadavek tak ho má viz seznam (nahlášený hotel).

Chairudo

Je tu někdo kdo plánuje instalaci už ve čtvrtek?
Když situace dovolí, budu kolo stavět už ve čtvrtek dopoledne a na pár částí stavění budu potřebovat pomoc, sám to nezvládnu. Byl by někdo schopen/ochoten mi asistovat? Taky vám pak pomůžu.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

mirek

Přijedu na celý čtvrtek. V pátek pak po druhé hodině. Rád pomohu pokud Peki mne nebude v danou chvíli potřebovat.

MiHo

Budu celý čtvrtek i pátek.

Mtron

#11
Ahoj přijedu ve čtvrtek odpoledne a hned co doinstaluji pojedu zpět. Díky a moc se na Vás těším.

MTRON
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mates

Ahoj, já přijedu s bankomatem ve čtvrtek odpoledne. Budu také potřebovat na chvíli pomoc s naložením a vyložením dílů.
Ideální by bylo, pokud by bylo možné zapůjčení nějakého vozíku, nebo paleťák ;) ;D
M.

Chairudo

Pokud to vyjde, přijedu ve středu kolem 9 dopoledne složit krabice, pak mám celodenní školení, přespím někde pod mostem a ve čtvrtek ráno přijdu stavět.
Když tam ve středu přijedu složit krabice, komu a kde se můžu hlásit?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

šipka

Dorazím v pátek odpol  ;) 

Tomik

Já taky dorazím v pátek odpoledne, ale nejspíš moc nepomůžu, protože se nechci příliš dlouho zdržet.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

MeNadruhou

Dorazím v pátek odpoledne, zůstávám do soboty. Budu s sebou mít pomocníka (Neřád).
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

peter

Citace od: peki kdy 01.06.2015, 11:55:47
Instalace

...

Vjezd na výstaviště
bude
účastníkům sdělím včas podrobnosti

???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

cendix

Dorazím ve čtvrtek okolo 18.h.