(vlastní) Maxifigy vol. 3.0

Založil Vasyk, 01.03.2015, 20:00:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marty713

Jako zarytý čtenář DC Comics, věrný divák Marvelovských filmů, milovník animáků obou společností a hráč LEGO PC her se Super Heroes tematikou... bych udělal anketu. ;D

Vasyk

Indiánka

Hacislav

Indiánka je taky rozhodně povedená.  :o
Ale, jedničkou je pro mne stále Stormtrooper.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Aki

soška je pěkná, ale proč píšete o indiánce a ne o indiánovi?  ???

MÍLA

Citace od: Aki kdy 29.04.2015, 21:09:01
soška je pěkná, ale proč píšete o indiánce a ne o indiánovi?  ???

Třeba proto že indián byl loni, tak letos dostane dceru.

Kuba


Aki

Citace od: MÍLA kdy 29.04.2015, 22:12:57
Citace od: Aki kdy 29.04.2015, 21:09:01
soška je pěkná, ale proč píšete o indiánce a ne o indiánovi?  ???

Třeba proto že indián byl loni, tak letos dostane dceru.
že by to byl hermafrodit?  ??? ::)
Loni byl náčelník, letos je válečník.  8) 8)

Vasyk

Citace od: Aki kdy 29.04.2015, 21:09:01
soška je pěkná, ale proč píšete o indiánce a ne o indiánovi?  ???

Protože je to indiánka a hotovo  ;D ;D

MÍLA

#38
Citace od: Aki kdy 30.04.2015, 08:29:46
že by to byl hermafrodit?  ??? ::)
Loni byl náčelník, letos je válečník.  8) 8)

Hele dokud se to nedá poznat v obličeji tak je hermafrodit každej minifig, protože torso minifigyně která by měla hmatatelný dvojky prsa se nevyrábí a ty puberťačky ze série Friends se nepočítaj.  ;D ;D

Citace od: Vasyk kdy 30.04.2015, 08:50:52
Protože je to indiánka a hotovo  ;D ;D

Vasyku udělej jí vzadu delší vlasy ať je kolega spokojenej.

Vasyk

Citace od: MÍLA kdy 30.04.2015, 11:00:35
Citace od: Vasyk kdy 30.04.2015, 08:50:52
Protože je to indiánka a hotovo  ;D ;D
Vasyku udělej jí vzadu delší vlasy ať je kolega spokojenej.

Vlasy jsou sepnuté do dvou culíků, tak jak to má LEGO minifig I N D I Á N K Y.
Smiřte se s tím, že je to holka  ;D  ;)  >:D

Chápu, že je Aki expert na indiány, ale i on se bude muset s tímto výtvorem smířit nebo  se na to nekoukat  ;D.

MÍLA

Citace od: Vasyk kdy 30.04.2015, 12:33:38
Vlasy jsou sepnuté do dvou culíků, tak jak to má LEGO minifig I N D I Á N K Y.
Smiřte se s tím, že je to holka  ;D  ;)  >:D

Chápu, že je Aki expert na indiány, ale i on se bude muset s tímto výtvorem smířit nebo  se na to nekoukat  ;D.

LEGO nikdy neupřesnilo pohlaví tohoto/této minifiga/yně, je označen/a pouze jako Tribal Hunter, navíc tenhle účes měli ve starých western setech všichni kromě náčelníka který měl čelenku a šamana který nosil beranici.

Ale podle údajů na Brickipedii je to kluk http://lego.wikia.com/wiki/Tribal_Hunter .


Vasyk

Citace od: MÍLA kdy 30.04.2015, 15:22:50
Citace od: Vasyk kdy 30.04.2015, 12:33:38
Vlasy jsou sepnuté do dvou culíků, tak jak to má LEGO minifig I N D I Á N K Y.
Smiřte se s tím, že je to holka  ;D  ;)  >:D

Chápu, že je Aki expert na indiány, ale i on se bude muset s tímto výtvorem smířit nebo  se na to nekoukat  ;D.

LEGO nikdy neupřesnilo pohlaví tohoto/této minifiga/yně, je označen/a pouze jako Tribal Hunter, navíc tenhle účes měli ve starých western setech všichni kromě náčelníka který měl čelenku a šamana který nosil beranici.

Ale podle údajů na Brickipedii je to kluk http://lego.wikia.com/wiki/Tribal_Hunter .



Tak už do toho nešťourej, je to holka a tečka  >:D.

Marty713

Podle mě, když to nemá obličej jako minifig na obrázku níže, tak je to vždy indián. Howgh! >:D ;D


Mtron

Pěkná Indiánka, super práce, jako vždy.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: Marty713 kdy 30.04.2015, 18:55:53
Podle mě, když to nemá obličej jako minifig na obrázku níže, tak je to vždy indián. Howgh! >:D ;D



Tohle je jako indián z Japonska, skoro by se dalo říct, že je to vlastně INdijanoponec, viď Márty :D :D :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Vasyk

A když tu pusu otevře, tak vypadá jako ta moje  ;D.

Marty713

Citace od: Mtron kdy 30.04.2015, 19:43:04že je to vlastně INdijanoponec, viď Márty :D :D :D

Jestli je to nějaká narážka, nechápu ji ??? Jestli je to jen "vtipny konstatovani", tak jo. INDiJAPONEC ;D vtipný ;)

MÍLA


Vasyk

Sněhurka

Luky1987


Vasyk

Citace od: Luky1987 kdy 21.05.2015, 12:56:15
Sněhurka XXL  ;D

Vypadá to tak. S tou sukní nejsem spokojený, ale vlivem okolností dorazily dílky na ní až včera, takže více času na nějaké experimenty bohužel není.
Plus proporce minifigů je jaká je.

Hardegon

S tvarem figa se hýbat nedá,ale každý to pozná a ty zvířátka kolem jsou naprostá bomba  :o

Chairudo

#52
No jestli bys byl schopen tu sukni předělat na bílou (nebo k té žluté dát alespoň nějaký vzorek) to by bylo super, takhle vypadá jako velký nahatý hlemýždí blob ;D
A co třeba ještě v oblasti hrudníku přidat 1 vrstvu bricků, ať je pohlednější >:D
Jinak zvířátka super ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Vasyk

Citace od: Chairudo kdy 21.05.2015, 13:54:27
No jestli bys byl schopen tu sukni předělat na bílou (nebo k té žluté dát alespoň nějaký vzorek) to by bylo super, takhle vypadá jako velký nahatý hlemýždí blob ;D
A co třeba ještě v oblasti hrudníku přidat 1 vrstvu bricků, ať je pohlednější >:D
Jinak zvířátka super ;D

Ono to naživo nevypadá až tak hrozně jako na fotkách. Popravdě, kdyby to Luky nenapsal, tak by mě tato možnost, že je tlustá, ani nenapadla. Držel jsem se proporcí minifiga a zároveň jsem chtěl ty šaty trochu jiné, než jak jsem je viděl udělané přímo od LEGO (viz. foto). Trup je stejný jako u ostatních minifigů, to měřítko je dané. No, snad se to bude líbit aspoň dětem  ;D.

Hacislav

Citace od: Vasyk kdy 21.05.2015, 14:32:56
kdyby to Luky nenapsal, tak by mě tato možnost, že je tlustá, ani nenapadla.
No mě to teda napadlo hned jak jsem se podíval na první fotku. Nicméně fotky taky zkreslují.
Moc se těším až si prohlédnu tuto tvou stavbičku naživo.

Citace od: Chairudo kdy 21.05.2015, 13:54:27
A co třeba ještě v oblasti hrudníku přidat 1 vrstvu bricků, ať je pohlednější >:D
No když může mít 3d textůru u nabíraných rukávků na ramenou, proč by nemohla mí i nějaké "vzedmutí" i ze předu.  >:D

Citace od: Hardegon kdy 21.05.2015, 13:27:38
ale každý to pozná a ty zvířátka kolem jsou naprostá bomba  :o
Pod to bych se podepsal, ty zvířátka jsou nádherný.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest