Aktuální info

Založil peki, 20.02.2015, 09:50:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Instalace

Počítá se se čtvrtek a pátkem 11-12.6 od 8:00 do 22:00. Pokud bude potřeba instalovat v pozdějších hodinách, dejte mi prosím dopředu vědět, domluvím to.

Příští pondělí ověřím připravenost prostoru přímo na místě. 

Ubytování (ti co mají nahlášený hotel, platí pořadatel)

Jan Hotels Prague, Teplická 492, 190 00 Praha 9   
http://english.janhotels.cz/duo-hotel-prague
Accommodation includes breakfast.

parkování je možné v hotelu (potvrďte mi zájem o využití parkování v hotelu)

Nahlášený hotel
1) Kasparik   Tomas
2) Vrzáň   Václav
3) Pokorný    Jaroslav
4) Černý   Jan
5) Novotný   Marek
6) Pekarek   Radovan
7) Linhart   Ondřej
8 ) Lastovička   Jaroslav
9) Okurka   Vratislav


Předání/záruka
podepisuje se smlouva

Vjezd na výstaviště
bude zde
Citace od: miho kdy 09.06.2015, 19:08:24
[Vjezd do areálu výstaviště je u vstupu B.

Vjezd do areálu je horní branou (tam kde je vedle výstaviště letiště = travnatá plocha). Měli by vás pustit pěšky do areálu kde se pracuje na expozici. Tam vám dám kartičku na povolení k vjezdu.  Pokud bych čistě náhodou nebyl na místě (v Praze budu od středy večera ale budu mít ještě nějaké pobíhání i mimo areál) tak nechám kartičky u MIHO (kolejiště). V případě totálního ztroskotání se obraťte na někoho kdo vás odkáže na vedení spol. Emotions s nimi to operativně vyřešíte.


V sobotu 13.6 je AFOL večečer info zde

peki

#1

peki

#2
Web stranka festivalu je: http://kidsfest.lego.com/cs-cz



FCB profil festivalu je: https://www.facebook.com/events/686410928148938/


peki

AFOL ZONA

Plocha je daná, bude se řešit uspořádání.


Ondrej

Viděl jsem tuhle akci v Bambuli, tak pro fanoušky Star wars je to podle mě zajímavá akce.

peki

info pro AFOLY v AN

Instalace AFOL části bude probíhat i v pátek 12.6 do pozdních večerních hodin.

peki


peki

#7
Smlouva Slovensky

smlouvu nepotřebuji podepisovat se všemi (např. pokud půjčujete 1 MD atd)

Ondrej

Přijdeš-li s vytištěným klubovým e-mailem ze dne 22.5., dostaneš dárek v herní zóně LEGO Club! Předmět e-mailu byl: "Exkluzivní klubový kód ke hře My City!"

Narazil jsem na info, že pro členy Lego clubu bude malý dárek. Stačí vytisknout mail z 22.5, sice tam žádný kód není, pouze odkazy, ale měl by stačit ten mail vytisknutej. Možná jsem to pochopil špatně tak kdyby měl někdo lepší informace ať mě prosím opraví.

peki

Vjezd do areálu je horní branou (tam kde je vedle výstaviště letiště = travnatá plocha). Měli by vás pustit pěšky do areálu kde se pracuje na expozici. Tam vám dám kartičku na povolení k vjezdu.  Pokud bych čistě náhodou nebyl na místě (v Praze budu od středy večera ale budu mít ještě nějaké pobíhání i mimo areál) tak nechám kartičky u MIHO (kolejiště). V případě totálního ztroskotání se obraťte na někoho kdo vás odkáže na vedení spol. Emotions s nimi to operativně vyřešíte.

MiHo

#10



Citace od: peki kdy 09.06.2015, 17:27:40
Vjezd do areálu je horní branou (tam kde je vedle výstaviště letiště = travnatá plocha).

Popisu "vedle výstaviště letiště = travnatá plocha" by odpovídal vstup D. Tam ale není vjezd, jen pěší vstup, který je nejbližší AFOL expozici a v podstatě jediným možným vstupem pro diváky do části výstaviště, kde bude probíhat Kidsfest. Vjezd do areálu výstaviště je u vstupu B. Můžeš to upřesnit ?

peki


peki

Čtvrtek ráno snídaně s televizí Nova. Vstupy mají být v 7:45 a 8:45 cca 5 minut

Foton

Citace od: Ondrej kdy 09.06.2015, 15:36:53
Přijdeš-li s vytištěným klubovým e-mailem ze dne 22.5., dostaneš dárek v herní zóně LEGO Club! Předmět e-mailu byl: "Exkluzivní klubový kód ke hře My City!"

Narazil jsem na info, že pro členy Lego clubu bude malý dárek. Stačí vytisknout mail z 22.5, sice tam žádný kód není, pouze odkazy, ale měl by stačit ten mail vytisknutej. Možná jsem to pochopil špatně tak kdyby měl někdo lepší informace ať mě prosím opraví.


Byl už si někdo pro ten dárek? Email jsem asi smazal, takže mám peška, ale stejně mě zajímá co to bylo/je.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Ondrej

Citace od: Foton kdy 15.06.2015, 10:45:48
Byl už si někdo pro ten dárek? Email jsem asi smazal, takže mám peška, ale stejně mě zajímá co to bylo/je.

Je to:

Pošli mi SZ mail, přepošlu ti ho.

HD

Ahoj,
zcela náhodou, nevíte někdo, k čemu by tak asi mohl na Ticketpro sloužit při objednávce lístků LEGO® kód? Popřípadě, kde ho najdu?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Robkteryten

Citace od: HorcikDesigns kdy 15.06.2015, 12:30:04
Ahoj,
zcela náhodou, nevíte někdo, k čemu by tak asi mohl na Ticketpro sloužit při objednávce lístků LEGOŸ kód? Popřípadě, kde ho najdu?

Podle xichtbooku je to kód pro zamstnance Kladenské továrny.

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Foton

Ale nějaký kód z lístku se dá použít na pořízení jízdenky s ČD za 190 Kč!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

MeNadruhou

Vím že je to asi brzo, ale jak to bude s rozebíráním na konci? Potřeboval bych trochu info, abych se mohl nějak zařídit, nebo se případně s někým domluvit
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Chairudo

Citace od: MeNadruhou kdy 16.06.2015, 21:15:08
Vím že je to asi brzo, ale jak to bude s rozebíráním na konci? Potřeboval bych trochu info, abych se mohl nějak zařídit, nebo se případně s někým domluvit

Z anglických informací Date of dismantling: 28th of June, from 8pm  - bourání 28.6 od 8 odpoledne a během 29.6 to myslím musí všechno zmizet.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

otaznik

Jak je to s návštěvností? Zatím to podle fotek vypadá, že tam moc lidí není.

peter

Citace od: otaznik kdy 17.06.2015, 08:51:59Jak je to s návštěvností? Zatím to podle fotek vypadá, že tam moc lidí není.

Prý je to zatím průměrně cca 2000 lidí/den
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robkteryten


otaznik

Ceny lístků komentují i zde.

Ondrej


peki

info k bourání

Peter bude bourat již v sobotu (vyjimka, kvůli služebce)

peter

Tak prý se lístky dají opravdu někde sehnat levněji. Dnes jsem byl na KidsFestu a od několika lidí bylo slyšet, že jsou za to rádi. Opravdu tam bylo více lidí než minulý týden. Dokonce i v sekci s historií občas někdo byl a se zaujetím prohlížel vitríny, nebo si pročítal doprovodné texty. Toto jsem v minulém týdnu v této části skoro neviděl ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: peter kdy 25.06.2015, 22:16:03
Tak prý se lístky dají opravdu někde sehnat levněji. Dnes jsem byl na KidsFestu a od několika lidí bylo slyšet, že jsou za to rádi. Opravdu tam bylo více lidí než minulý týden. Dokonce i v sekci s historií občas někdo byl a se zaujetím prohlížel vitríny, nebo si pročítal doprovodné texty. Toto jsem v minulém týdnu v této části skoro neviděl ;)
Koukám, že jedna moje vitrína je prázdná, to se mi dost nelíbí.  ???

otaznik

Takže 1:0 pro Petra.  ;D

Přítelkyně ti vzkazuje, cituji: "Už nikdy mu to nedělej, protože když Ondrovi někdo šáhne na LEGO, tak je VELMI nevrlý!"

;)