komiks

Založil peki, 10.02.2015, 13:42:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki


Kuba

Raději se zeptám

Je možné komiks pulikovat dále? např. na Fcb účtech nebo je to čístě pro účely kostky.org a Lanškrounského muzea?

Je to totiž super reklama pro výstavu-Lanškroun tak i naše další výstavy o kterých se v komiksu minifigové zmiňují.  ;)

peki

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 10.02.2015, 14:38:02
Raději se zeptám

Je možné komiks pulikovat dále? např. na Fcb účtech nebo je to čístě pro účely kostky.org a Lanškrounského muzea?

Je to totiž super reklama pro výstavu-Lanškroun tak i naše další výstavy o kterých se v komiksu minifigové zmiňují.  ;)

To je dotaz na autora  ;)
Za kostky ok.
Na lego jsem měl dotaz kvůli Berounu, nakonec řekl Jan že když to není pro komerční účely (chápu že to někdo netiskne a neprodává) tak OK.

milanv

Pobavil mě chcíplý pes :)
Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: milanv kdy 10.02.2015, 14:50:26
Pobavil mě chcíplý pes :)

Ano - celkově je tam rozehráno několik dějů (Šebrle, LP a další výstavy + chcíplí pes). Holt kdo umí, ten umí  :o

Icewalker

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 10.02.2015, 14:38:02
Raději se zeptám

Je možné komiks pulikovat dále? např. na Fcb účtech nebo je to čístě pro účely kostky.org a Lanškrounského muzea?

Je to totiž super reklama pro výstavu-Lanškroun tak i naše další výstavy o kterých se v komiksu minifigové zmiňují.  ;)
Za mě komiks možno publikovat dále cestou facebooku i jinak, není to pouze pro účely Kostek a muzea. Od příště asi budu raději rovnou na stránky dávat ikonku Creative Commons share-alike - což je v praxi splněno již tím, že moje jméno je na vlastní stránce komiksu.

A propos, zvažuji další díl k Frýdku-Místku, ale čekám na vyjádření tamního rodinného přítele, zda nebude mít nějaké podněty k zapracování ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Kuba

Ok díky za info  ;)

Citace od: Icewalker kdy 10.02.2015, 15:54:36

A propos, zvažuji další díl k Frýdku-Místku, ale čekám na vyjádření tamního rodinného přítele, zda nebude mít nějaké podněty k zapracování ;)

To by bylo fajn.