organizační tým

Založil peki, 04.11.2014, 10:48:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Potřeboval by jsem 2-3 dobrovolníky, v ideálním případě :
- pražák
- AN mluvící píšící

Co bude potřeba:

Akce by se mělo odhadem zúčastnit 10 - 15 zahr AFolů, pro které bude potřeba zkoordinovat. Dále bude potřeba (ideálně) v okolí výstaviště  najít nějaký hotel pro cca 30-40 lidí. Doporučit nějakou "Lego hospodu" v okolí kde by se dal udělat společný večer s nějakým programem.

To je tak zatím pro začátek.

Igorus

Předběžně se mnou můžeš počítat. Zajímalo by mě, co si představuješ pod "zkoordinovat"?


Ondrej

Pokud by to bylo na výstavišti v Letňanech tak bych jako hospodu doporučil http://www.sklenik-restaurace.cz/. Jediné negativum bych viděl to, že je kuřácká, ale nikdy mi tam nepřišlo, že by tam kouř stál. Je velká, vaří se tam a dá se tam vytvořit uzavřená zóna v zadní části. Z PVA jsou to dvě stanice nebo cca 15 minut pěšky.

peki

Citace od: peki kdy 04.11.2014, 10:48:46
Dále bude potřeba (ideálně) v okolí výstaviště  najít nějaký hotel pro cca 30-40 lidí. Doporučit nějakou "Lego hospodu" v okolí kde by se dal udělat společný večer s nějakým programem.
To je tak zatím pro začátek.

Má někdo nějaký doporučení? NEKUŘÁCKÁ.

peki

Případně něco v okolí tohoto hotelu?
http://www.adeba.cz/cs/kontakt

Igorus

Co se týká okolí výstaviště, tak je to rovnou říkám tragédie.

Ale pokud se bavíme o Karlínu tak doporučuji: http://www.uslovanskelipy.cz. Výborný podnik, prima pívo a jídlo. A je nekuřácká.

peki

Nehledáme jenom místo kde se najíme, ale také místo kde se budeme moc nerušeně od cvrkotu restaurace moci věnovat nějakým Lego aktivitám, ideálně salonek nebo rezervovat část zařízení pro akci pro cca 40-50 lidí.

Prozkoumejte tedy jestli je to v daném zařízení možné. 

Ondrej

#7
Já jsem Pekimu navrhnul PUB, byla by možnost uzavřít celej spodek pro nás.

http://www.thepub.cz/praha-8/kontakty/

EDIT: Max k sezení 63 osob.

Igorus

Citace od: peki kdy 05.05.2015, 10:47:49
Prozkoumejte tedy jestli je to v daném zařízení možné. 

40 je max.

Sihaja

Na kdy hledáš pražské anglicky hovořící dobrovolníky? A v čem to bude spočívat?


Tomik

Taky by mě zajímalo, na kdy potřebuješ ty anglicky mluvící pražáky. Pokud půjde jen o víkend a nějaké to tlumočení a provázení, tak se hlásím jako dobrovolník.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Citace od: Sihaja kdy 05.05.2015, 11:18:13
Na kdy hledáš pražské anglicky hovořící dobrovolníky? A v čem to bude spočívat?

Půjde o první stavební víkend, kdy přijedou i zahr. AFOlové. Zatím se ještě upřesňuje hotel,hledá se vhodné prostředí pro spol. večer.

V podstatě by mělo jít o zajištění součinnosti při vybalení MOC. ubytování aby vše mohlo probíhat paralerně. Předpokládám využití i AFOlů kteří budou s instalací modelu brzo hotovi.


Chairudo

Citace od: peki kdy 06.05.2015, 10:24:10
Citace od: Sihaja kdy 05.05.2015, 11:18:13
Na kdy hledáš pražské anglicky hovořící dobrovolníky? A v čem to bude spočívat?

Předpokládám využití i AFOlů kteří budou s instalací modelu brzo hotovi.

určitě rád pomůžu  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jamesek

Můžu pomoct na stavění v neděli .. :-)

Hacislav

Citace od: peki kdy 06.05.2015, 10:24:10
Citace od: Sihaja kdy 05.05.2015, 11:18:13
Na kdy hledáš pražské anglicky hovořící dobrovolníky? A v čem to bude spočívat?

Půjde o první stavební víkend, kdy přijedou i zahr. AFOlové. Zatím se ještě upřesňuje hotel,hledá se vhodné prostředí pro spol. večer.

V podstatě by mělo jít o zajištění součinnosti při vybalení MOC. ubytování aby vše mohlo probíhat paralerně. Předpokládám využití i AFOlů kteří budou s instalací modelu brzo hotovi.

Kdy přesně je  ten stavební víkend? Je to těsně před samotnou akcí tedy čtvrtek-pátek (11-12.6) nebo je to ten o týden dříve (tedy 5 až 7.6.) ?

Rád pomohu se stavbou (mohu 5-7.6 a 11.6)
Jen moje angličtina je dost chabá.  :-[
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest