seznam přihlášeným stavitelů a MOC

Založil peki, 30.10.2014, 13:34:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

nick:
MOC:
rozměr: hloubka x délka (hlavní pohledová strana) x výška

doprava:
je už u Mirka (v Berouně)
přivezu na stavění sám
potřebuji vyřešit dopravu (napište odkud) uvidíme co půjde a co ne.

Kuba

Do kdy je nutná přihláška?

Budu stavět nový MOC Hrad do FM 2015, ale nevím jestli ho stihnu postavit do termínu Lanškrouna, pokud ano, klidně ho zapůjčím (dovezu).




peki

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 30.10.2014, 13:58:08
Do kdy je nutná přihláška?

Budu stavět nový MOC Hrad do FM 2015, ale nevím jestli ho stihnu postavit do termínu Lanškrouna, pokud ano, klidně ho zapůjčím (dovezu).

Zatím musím dát s Mirkem dohromady co se převezlo z LP a vitriny které jsou k dispozici. Předpokládám že ideálně do 1/2 ledna by mělo být jasno co bude v Lanškrouně. Priorita jasná MOC, diorámata továrních setů.  Případně nějaké ukázky (jako je miniarchitektura nebo minifig serie).

Situaci "komplikuje" pozvánka AFOLů na otevírání Lego továrny v Kladně cca v 1/2 dubna. Je to jeden den, ale budu potřebovat nějaké MOC ještě i tam. Dám info na kostky do konce týdne.

Na 2015 bude tedy zapotřebí zmobilizovat síly a probudit chcíplé psi.

Tomtombuy

Nabízím se s diorámaty továrních setů - 80. - 90., Town, Castle Pirates, případně moduláry, doplněné CITY sety.

matka

#4
Na výstavu mohu zapůjčit dva MOCy, pokud bude zájem, a to následující:


Matka:

Podzim na starém venkově
50x70x30

Pyšná princezna
26x26x16

plus 2-3 viněty

Doprava - nejlépe, pokud to budu moci dopravit k Mirkovi na hromadný odvoz.

Paní na Žlutém hradě

Kuba

Hrad nestihnu do konce ledna dokončit z nedstatku některých dílu a času.

Ale byl by zájem alespoň o westernovskou ulici? Domečky jsem nerozebral a Aki je má také stále postavené. Městečko by nebylo kompletní jako na Lipně ale cca 10domů by mělo.


peki

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 06.01.2015, 21:28:52
Hrad nestihnu do konce ledna dokončit z nedstatku některých dílu a času.

Ale byl by zájem alespoň o westernovskou ulici? Domečky jsem nerozebral a Aki je má také stále postavené. Městečko by nebylo kompletní jako na Lipně ale cca 10domů by mělo.


Zájem je o jakýkoliv MOC. Povezeme pro jistotu ještě nějaké tovární sety. Je o to když tam pojedeš aby to mělo smysl což u westrnu smysl dává  ;)

Kuba

#7
Ok

Přihlašuji tedy část western diorama z Lipna- část Western městečko

Jukuruku-kuba a Aki
Western městečko
rozměr: cca1m*90cm, ještě si to rozvrhnu a upřesním po domluvě s Akim domečky jdou rozmístit různě, takže se dá případně rozměrům i přizpůsobit podle potřeby pokud bych to protáhl do délky na úkor šířky
Doprava vlastní

PS:
Pokud by někdo zapůjčil vlak a koleje, nebráním se tomu. Jen prosím o info dopředu, abych případně postavil alespoň drobnou železniční stanici.

edit: na zákaldě toho, že bude vlak a koleje. Potřeboval bych spíše 1x1,2m (hloubka x délka) Udělal jsem pro představu jednoduchou mapku.

peki

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 07.01.2015, 20:31:33
Ok

Přihlašuji tedy část western diorama z Lipna- část Western městečko

Jukuruku-kuba a Aki
Western městečko
rozměr: cca1m*90cm, ještě si to rozvrhnu a upřesním po domluvě s Akim domečky jdou rozmístit různě, takže se dá případně rozměrům i přizpůsobit podle potřeby pokud bych to protáhl do délky na úkor šířky
Doprava vlastní

PS:
Pokud by někdo zapůjčil vlak a koleje, nebráním se tomu. Jen prosím o info dopředu, abych případně postavil alespoň drobnou železniční stanici.


vlak a koleje dovezu (jako na LP)

Hacislav

Citace od: Hacislav kdy 02.09.2014, 11:55:30
Můžu nabídnout své dvě letní vignetty.

Jak jsem nabízel, tak bych přivezl:
Trofej a Na rybách
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

peki

Napište prosím kdo bude co bude vystavovat. Potřebuji nějak rozvrhnout vitriny.  Napište i když nepojedete a mate MOC u Mirka. Opravdu nevím co jsme na LP zabalili.

linhi

Tak u Mirka je také římská pevnost a pod znakem kříže - obléhání křižáky,dále je u Akiho Trnín,já bohužel nepřijedu,ale věřím že nebude těžké to nainstalovat a prosím tedy Akiho zda na to dohlídne.

Chairudo

#12
Můžu přivézt MOC a pár velkých setů:

MOC: Větrný mlýn - přistavěný
rozměr: hloubka 40 délka 80 výška 75

Sety:
10030 Imperial Star Destroyer - UCS 55x105x45
10174 Imperial AT-ST - UCS 25x25x45
7190 Millennium Falcon 35x40x17
10181 Eiffel Tower 1:300 Scale 51x51x120
10237 The Tower of Orthanc 20x20x75

doprava: přivezu na stavění sám.

Prosím o napsání o co bude zájem- co mám přivézt.
díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

danyboy


peki

Citace od: Chairudo kdy 15.01.2015, 10:20:56
Můžu přivézt MOC a pár velkých setů:

MOC: Větrný mlýn - přistavěný
rozměr: hloubka 40 délka 80 výška 75

Sety:
10030 Imperial Star Destroyer - UCS 55x105x45
10174 Imperial AT-ST - UCS 25x25x45
7190 Millennium Falcon 35x40x17
10181 Eiffel Tower 1:300 Scale 51x51x120
10237 The Tower of Orthanc 20x20x75

doprava: přivezu na stavění sám.

Prosím o napsání o co bude zájem- co mám přivézt.
díky

Pouze MOC

mirek

Připraveno k zabalení do Lanškrouna.


peki

Citace od: mirek kdy 19.01.2015, 15:44:56
Připraveno k zabalení do Lanškrouna.


Supr, ještě něco posbírám (hobby,hawran,pryb,peki). Máš dost plastových kolejí?

hawran

Mirku jdi do háje :)
Vedle toho si s tou jednou mašinkou a čtyřmi vagónky připadám jak úplnej ubožák :)
Bricks Forever!

Micho

Citace od: hawran kdy 20.01.2015, 08:11:55
Mirku jdi do háje :)
Vedle toho si s tou jednou mašinkou a čtyřmi vagónky připadám jak úplnej ubožák :)

A to sú len MOC-y.  :D

hobby

Zrovna si peki odvezl mých pár vlaků na výstavu do Lanškrouna. Je to moje vlaková historie od koňky, přes raketu, švýcarského orla a westernovou hraběnku z Duferinu až po páry 20.století - kafemlejnek, zeměplaz, bejček, litevka, papoušek vč. anglické MLS. Vyfotil jsem to pro ty, co v Lanškrouně nebudou vč. mne a abych vůbec věděl, co jsem tam poslal.

mirek

#20
Hobby...překrásná flotila.
Mašinek tam bude síla = Peki+ hobby + Pryb + mirek + .........

Naloženo, včera navečer přivezla "matka" další tři krabice. (není ještě vyfoceno).



více:  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.803194783051254.1073742047.197041683666570&type=1

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

peki

Přiveze ještě někdo něco? Pokud ano KDO CO ? potřebuji rozměry +-. Ráno s Mirkem začneme instalovat, tak potřebuji rozvrhnout exponáty do vitrin. Nerad bych to potom předělával (něco co je nainstalovaného uklízel). Místo je vejde se vše, ale nebudeme s tím čekat do sobotního večera.

vím ještě o AKI, který přiveze linhi trnín a možná auta Jardal.

Aki

Citace od: peki kdy 23.01.2015, 12:40:17
vím ještě o AKI, který přiveze linhi trnín a možná auta Jardal.
Ne možná, určitě, už jsou naložené v autě + Vítání Jara v Hrusicích léta páně 1898

Kuba

Jak to je s parkováním kolem muzea?

peki

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 23.01.2015, 13:26:32
Jak to je s parkováním kolem muzea?

Máme klíče od brány, takže se dá zajet přímo k muzeu.