Pamětní fotokniha - dotisk

Založil milanv, 19.10.2014, 22:14:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

A už je to tady  >:D  Jen co se Kniha rozdala, už mi několik lidí říkalo o další výtisky. Proto napíšu sem veřejně, jak se věci mají:

Jsem ochotný jednou zařídit a domluvit dotisk. Tedy očekávám, že se (v tomto vlákně) domluvíte, abych to objednal všechno naráz.
Jen co budu mít zprávy z B2B oddělení, doplním informace o ceně. Bohužel ale platí, že základní cena je 1600 - teprve pokud se mi podaří domluvit slevy, tak napíšu sem. Samozřejmě můžeme dosáhnout na slevy už tím, kolik výtisků objednáte. Takže pište a já se mezitím pokusím domluvit slevu vyšší.

Ukázky
Obnovil jsem ukázky z původního vlákna o  Knize.

Další postup
Objednávky přijímám v tomto vlákně do konce příštího týdne, tj. do 5. 2. Pak zjistím finální cenu (jakou se mi podaří domluvit slevu), dám vědět do tohoto vlákna a domluvíme se na placení.

Seznam objednávek

peki
Chairudo
Míla
pryb
fandadolega
------------------
celkem 5 kusů
Pán na Žlutém hradě

Měch

Můžeme hlásit chyby v textu ? Už jsem našel dvě :P
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

danyboy

Nápodobně. Je jich tam docela dost. ;D

milanv

Chyby v textu samozřejmě hlásit můžete, ale do původního vlákna nebo na SZ. Doufám, že účel tohoto vlákna je zřejmý z popisu  ::)

Odbočka s vysvětlením:
Chyby mě samozřejmě mrzí, ale v daném časovém limitu jsem to prostě líp nezvládl, smiřte se s tím. Schválně si porovnejte počet modelů popsaných v knize s tím, co jste poslali Pekimu před výstavou - to jen tak na okraj, kolik detektivní práce Kniha obnášela a kolik času mi reálně zbylo na skutečnou práci na fotkách. Ani ne polovina modelů byla přihlášená. Natož aby měla popisky... Ale to už píšu v jiném vlákně, že bych rád do budoucna zlepšil - a máknout na tom budeme muset někdo jiný, nemůžeme nechat všechno na bedrech Pekiho či příp. jiného organizátora příslušné výstavy.
Konec odbočky, teď zpět k tématu vlákna
Pán na Žlutém hradě

MÍLA

Možná bych si také o jednu řekl, ke konci večera jsem koukal jak vypadaj a ještě jeden kolega listoval dvakrát celou knihou jestli tam nenajde i něco na čem by byl můj kousek a nic nenašel.

Nebyla by někde celá fotogalerie těch fotek ze kterých se do knihy vybíralo ?

Chairudo

Taky bych si jednu vzal kdyby to bylo se slevou :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Příští týden budu objednávat knihy na dotisk. Do příští středy večera je tedy mrtvá čára, dokdy závazně objednat. Základní cena zůstává, tj. 1600 plus nějaké desetikoruny. Teprve podle množství doobjednávek se dozvím příp. slevu a tedy i přesnou cenu - oznámím po středě.
Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: Chairudo kdy 12.12.2014, 13:49:40

Ahoj, předpokládám, že dotisk se asi konat nebude, ale hádám, že máš u sebe digitální verzi té knihy.
Mohl by jsi prosím poskytnout ke stažení?
Nechal bych si ji třeba vytisknout u nás.

díky moc.

Dotisk se dělat bude, po novém roce URČITĚ. Jeden pro člověka který se ne mne obrátil. Ostatní mají možnost se připojit. Vzhledem k počtu zatím 1 kus to bude za cenu viz info výše.

milanv

Ahoj.

Ve zkratce: tady ve vlákně se nikdo neozval, ale o dvou požadavcích jsem se dozvěděl mimo vlákno. Takže dotisk zorganizuju po Novém roce. (Velké 'N' je tady důležité... :) ) Jestli se chceš přidat, napiš.
Pán na Žlutém hradě

milanv

Citace od: Chairudo kdy 12.12.2014, 18:14:52
Já se ozval, o 5 odpovědí výše, od té doby se bohužel nic nedělo :)

Nevím, co jsi jako výsledek svého příspěvku čekal, tak jsem to bral jako suché konstatování, že si tedy nic neobjednáváš, stejně jako u Míly. Objednávka tu ve vlákně nebyla žádná, a proto to tu umíralo.

Citace od: Chairudo kdy 12.12.2014, 18:14:52
Raději bych si tu knihu ale vytiskl u nás za zlomek ceny, byl by si ochotný poskytnout digitální verzi ke stažení?

Promiň, nebyl. Ani to není technicky možné (zpropadený proprietární SW od fotolabu - viz vlákno o tvoření knihy).
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

Pokud tedy ten dotisk bude prosím o jednu knihu, díky :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

#11
Dotisk bude určitě (cena je 1600 Kč), ale opravdu poslední. Ještě někdo?
peki 1 kus
Chairudo 1 kus
Míla   1 kus
------------------
celkem 3 kusy

MÍLA

tak já taky jednu. ;)
jaká bude cena ?

marian20

Zdravím,
sú niekde aj fotky, ako kniha vyzerá. Pre lepšiu predstavu. Vďaka.

Majo
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

milanv

Peki: jeste se mi osobne hlasil pryb, to je celkem 4.

Ukazky: obnovil jsem ukazky z puvodniho vlakna o  Knize.
Pán na Žlutém hradě

fanda

Vzal bych si, prosím, také jednu.

milanv

Aktualizoval jsem první příspěvek, udržuji v něm objednávky a jsou tam aktuální informace. Důležitá je mrtvá čára pro objednávky: 5. 2. 2015.
Pán na Žlutém hradě

milanv

Konec objednávek.

Je tedy objednáno 5 kusů:

peki
Chairudo
Míla
pryb
fandadolega

Cena i s dopravou na pražskou pobočku (vyzvedávám osobně) je 1284 Kč. Tato cena samozřejmě platí pouze pokud vás objedná všech pět. To abych předešel dohadům. Doufám, že komplikace žádné nenastanou.

Platba probíhá na účet 1153651001/5500, zprávu pro příjemce uveďte ve tvaru DOTISK KNIHY - nick z kostek

Kdo si vyzvedne knihu osobně u mne, nechť pošle 1284 Kč.
Kdo chce Knihu poslat poštou po ČR, připočte 60 Kč za poštovné a balné. Tj. pošle částku 1344 Kč.

Platby prosím odešlete do tohoto pátku, tj. 13. 2. 2015. Následující úterý zkontroluju účet a pokud bude vše v pořádku, objednám Knihu. Doba výroby bývá 1-1,5 týdne, tedy očekávám, že do konce února bude Kniha hotová. Dám vědět.
Pán na Žlutém hradě

milanv

Ahoj,

hlásím, že mám zatím jen dvě platby z pěti: Chairudo a Fandadolega.

Milan
Pán na Žlutém hradě

milanv

Kniha je objednaná, měla by být k vyzvednutí přibližně na konci února. Jen co budu mít knihy v ruce, tak se domluvím s těmi, kdo si chtějí vyzvednout knihy osobně, a "dalekým" zašlu poštou.

Díky vám všem za zatím bezproblémovou akci.
Pán na Žlutém hradě

milanv

Kniha už je vytištěná, teď to visí jen na mé horečce. Takže to vidím na konec příštího týdne že je vyzvednu, pošlu těm co chtěli poštou a od dalšího týdne si můžeme domlouvat srazy na osobní vyzvednutí (tj. počínaje 9. březnem).
Pán na Žlutém hradě

milanv

Tak Kniha je vyzvednutá a co mělo jít poštou, odešlo. Zbývají tři výtisky na osobní vyzvednutí, což nechám opravdu na příští týden a jdu si zase zalézt zpátky do postele :)
Pán na Žlutém hradě