*TOP* (vlastní) Severská pevnost

Založil linhi, 05.10.2014, 19:54:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Dnes jsem se pro relax od Karlštejnu pustil do výstavby budovy do své severské pevnosti,jen mám pouze tuhle bídnou fotku...
Rád bych postavil dohromady něco jako opevněnou vesnici ve hře Skirym a nebo něco jako Edoras v pánu prstenů,nebude to nijak velké,ale
chci už také postavit něco jiného než hrad.  ;)

linhi

Jinak tohle by měla bejt síň jarla,pokud má někdo nějaké rady klidně pište..

blackrabbit

Vypadá to fantasticky, jsem zvědavej na výsledek.  :)

Mr. Cube

Taky se těším, už teď to vypadá slibně.

milanv

Celý ten podstavec je skvělý! Nápad s vyzdívkami, celková "nenápadně uhlazená majestátnost", podlaha z brickbricků naležato vypadá taky výborně. Stavbička se mi trochu ztrácí v šumu fotky, ale i tak vidím ty pěkné udělané sloupy. Krásná práce, těším se na pokračování!
Pán na Žlutém hradě

Ethan

Vypadá to fakt parádně! Jsem zvědavý na pokračování a i když nemám rady, tak mohu kdykoliv udělat dostatek screenshotů ze Skyrimu. Mám ho sice značně namodovaný, ale v zásadě jen lepší textury a sem tam modely, nikdy nic, co by výrazně měnilo původní hru. Tenhle začátek stavby ale tedy přípomíná spíš ten Edoras z PP než třeba Whiterun ze Skyrimu, takže možná budeš chtít spíš čerpat inspiraci tam :)

Hardegon

Líbí se mi to. Jsem zvědav, jaké parády předvedeš na dřevěných konstrukcích střech  ;)

moiki

Je to moc pěkné jsem zvědav na konečnou podobu.

linhi

Pevnost byla dokončena...zde je fotečka,díky Hači :-D
Jen je škoda že není vidět krypta se kterou jsem si tolik vyhrál.

https://www.flickr.com/photos/123643815@N04/29934606004/in/album-72157675676521926/

Lord_Tomis

Tak toto je vskutku parádní dílo. Líbí se mi propracovanost tohoto MOCu.

Lord_Tomis

milanv

Je to krásné. A jeden z důvodů, proč se na výstavu půjdu podívat znova, už jako divák. Jak psal Pool ve vlákně o výstavě: sice jsme měli u stavby Filmového projektu pohodu, ale práce tam byla spousta a až pak jsem i uvědomil, co jsem všechno si nestihl prohlédnout.

No a navíc jsi mi udělal obrovskou osobní radost, že jsi postavil jinou než obrovskou stavbu. Nějak mi sednou víc, mám pocit, že se k nim dostanu blíž a můžu si mnohem víc vychutnat všechny detaily. Navíc není na zakázku, takže bude moct jezdit na víc kostkařských výstav. No opravdu radost na pokoukání.

A mimochodem, v Hačislavově galerii ze stavění je pevnost vidět i z jiných úhlů.
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

Citace od: milanv kdy 28.10.2016, 15:19:38
je pevnost vidět i z jiných úhlů.

Myslíš něco jako: "a na výstavy se vracej se štítem nebo na štítě."

Kostkoland II foto by Emil  Emilovič, on Flickr

Citace od: linhi kdy 28.10.2016, 10:24:05
Jen je škoda že není vidět krypta se kterou jsem si tolik vyhrál.

Už na stavěčce jsem na tvou kryptu vodil ostatní kostkaře, jak turistické výpravy. :-)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

jerzeeg

Nebude tomu zralokovi takhle na severu trochu zima ?

papluh

v žralokovom prípade by som sa bál, že skončí inak https://cs.wikipedia.org/wiki/H%C3%A1karl

linhi

Díky za komentáře,hači fotil jsi i kryptu??

Hacislav

Citace od: linhi kdy 29.10.2016, 09:18:34
hači fotil jsi i kryptu??
Nakonec ne.  :-\
Nechtělo se mi plazit, dokud to leželo na zemi na desce.
A to, že nakonec nebude vidět při vystavení (tedy na této výstavě), jsem zjistil až s tvého povzdechnutí, když už byla pevnost usazená na svém místě.
Ale ukázal jsem tvůj genialní optickej klam s dlažbou v kryptě každému AFOLovy co se nechal, dokud to bylo jen na zemi.  ;)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Petronel

#16
Nejlepší dílo na výstavě v Kostkolandu! Ještě teď žasnu, jak jsi dokázal ty hnědé dílky kreativně použít a vytvořit takovou spoustu zajímavých prvků na těch stavbách. Moc rád bych to také uměl, ale asi mi není přáno. :D
Aktuálně stavím také celý "dřevěný" MOC. Možná nějaký nápad na vychytávku od tebe použiju, pokud se neurazíš.  ;)

A sice jsem na výstavě zjistil, že mám komplet vybitý foťák, ale zbytek šťávy jsem neobětoval na nic jiného, než na to blýsknout párkrát tvou stavbu. Přikládám tedy aspoň nějaké foto krypty. To že svítí jsi prozradil až pozdě. ;D




linhi

#17
Jeee díky a neurazím se,no a krypta svítí,plameny jsou odspodu podsvíceny lego diodama,ale i tak díky za dokumentaci!! Právě podsvítit a zakrýt diody tak aby to nebylo moc okaté mě sežralo hodně času a nakonec to ani nebylo nikde vidět,také na fotce nejsou vidět kostry v přilbách se štíty a meči jak byly uloženy do hrobu..
A i tak díky za foto a chvála,ať žije Petronel!!

matka


Ale ukázal jsem tvůj genialní optickej klam s dlažbou v kryptě každému AFOLovy co se nechal, dokud to bylo jen na zemi.  ;)
[/quote]

To je fakt, Hacislav tam dělal průvodce zajímavostmi, patří mu dík.
Linhi, je to moc pěkná stavba.
Paní na Žlutém hradě

matka

Citace od: Petronel kdy 31.10.2016, 21:01:02
Moc rád bych to také uměl, ale asi mi není přáno. :D

Petroneli, to jsi, doufám, nemyslel vážně  ;)
Paní na Žlutém hradě

Aki

Tenhle "Edoras" jsem i něco nafotil já - i když krypta už byla schovaná, takže jsem jí ani neviděl.

linhi

Děkuji všem za fotky a komentáře,ještě by to chtělo hodně doladit,třeba kovář měl mít ještě výheň a další drobnosti,krypta byla hezká když byla podsvícená a je škoda že není vidět.

Lord_Tomis

MOC je vážně skvěle doladěný do posledního detailu.
Ale mě osobně se nejvíce líbí ten seveřan co staví drakar.
Podle mě je to úžasný nápad.  >:D

Lord_Tomis

linhi

Diky,to bude asi Floki ...:-D
Jen podle fotek za nim spadlo to veslo :-D

_Beny

Vše již bylo napsáno. Připojuji se s tichým obdivem nad propracovaností díla. Je to paráda! Jakmile bude čas, těším se až si to prohlédnu na výstavě  :).

Mimochodem na jedné fotce Petronel zachytil kromě hrobky i další košaté stromy z jiných staveb v jiném ročním období...  pak že je málo stromů  ::).

milanv

Aki, díky za další fotky. Já se tam musím opravdu znova vypravit, abych si to prohlédl pořádně, po afolsku. Teď mě třeba zaujal ten strom, další pěkný nápad, linhi! Zrovna teď nedávno, na brigádách na kolejišti před otevřením Butovic, jsme s Ditou sázeli stromy a povídá mi: "shora vypadají pěkně, ale jakmile se člověk podívá z boku a vidí ta pravoúhlá patra..." - a ty jsi to elegantně vyřešil. Pěkné využití hnědých Hose, hned to vypadá mnohem přirozeněji, mnohem!
Pán na Žlutém hradě

Hardegon


Igorus

Citace od: Hardegon kdy 02.11.2016, 10:08:08
Švihnul jsem ti TOPku.  ;)

A zaslouženě! Fakt paráda! Nemám dalších slov  ;)

šipka

Také se připojuji ke chvále, škoda, že jsem kryptu zatím neviděl na živo, byla už zadělaná  :'(  Měj jsem v plánu také něco ze severu ale teď je to odsunuto na neurčito  :D

linhi

Moc vám děkuju je to pocta za tu chválu !!