Pamětní katalog/fotokniha z výstavy - objednávky, dotazy

Založil milanv, 04.09.2014, 01:04:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

DarkDrago

Taky ocením jeden výtisk ;D

Rovnou si z toho udělám dárek na Vánoce >:D
Dračí páni s mocí ohně...

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Togaran

Moje stavby: Brickshelf, Flickr

milanv

#33
Ukázky knihy

Jak jsem slíbil: teď o víkendu jsem se podíval, jak vylámat náhledy a tu je tedy malá ochutnávka:

Obálka
první dvojstránka Pirátů
dvojstránka alternativních modelů

Upozorňuji, že je to samozřejmě rozpracovaná verze, byť se už hodně blíží finální.

EDIT: Např. jsem si při výrobě náhledů drknul do nadpisů u pirátů i akternativců, takže vlevo nelícují :) V náhledu už to opravovat nebudu.
Pán na Žlutém hradě

peki


Neřád :-)


Martins

Citace od: milanv kdy 21.09.2014, 18:38:14
Ukázky knihy

Jak jsem slíbil: teď o víkendu jsem se podíval, jak vylámat náhledy a tu je tedy malá ochutnávka:

Obálka
první dvojstránka Pirátů
dvojstránka alternativních modelů

Upozorňuji, že je to samozřejmě rozpracovaná verze, byť se už hodně blíží finální.

EDIT: Např. jsem si při výrobě náhledů drknul do nadpisů u pirátů i akternativců, takže vlevo nelícují :) V náhledu už to opravovat nebudu.

Ahoj Milane,
vypadá to na parádní práci, ale protože jsme tady všichni hnidopiši, dovolím si malou korekturu.  ;)
Písmo použité jako nadpis na vnitřních stránkách je jiné než to na titulce. A pokud bych si měl vybrat, tak to na titulce je mnohem lepší než to druhé... a asi bych oželel i ten efekt s modrým stínem... jen ať vyniknou ty parádní fotky! Díky za tu práci, kterou tomu věnuješ!

edward193


Vasyk


Micho

To si nenechám ujsť, aj keď tam nie som. Takže objednávam 1 ks.  8)

danyboy

#40
Taky si rád jeden kus vezmu, dekuji.

Mtron

Taky se připojuji k objednávce - 1 ks prosím, děkuji
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

pasin11


MeNadruhou

#43
Tak beru také jednu, líbí se mi to. :)

Edit:
       - Pokud nebudou tvrdé desky na úkor kvality tisku, tak bych taky radši v tvrdé vazbě.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Jonas

Milane,

z těch náhledů je vidět, že tomu věnuješ skutečně maximálně poctivou a řemeslně dobře odvedenou práci.
Na Lipno jsem se bohužel nedostal (ani vloni ani letos), takže možnost vidět výstavu alespoň pohledem objektivu si nakonec asi nenechám ujít.
Pozdější dodání by mi určitě nevadilo. Pokud to pomůže snížit cenu (při zachování kvality), tak proč ne.

Takže mě prosím přidej do tvého seznamu.
Jonas - Můj Brickshelf

Mates

Ahoj Milane, také bych si vzal 1 knihu. Pokud bude i varianta s pevnými deskami, tak se hlásím!  ;)
Mates

BlueRose


milanv

Ahoj všem.

Doplnil jsem podle svého nejlepšího vědomí a svědomí všechny objednávající do seznamu nahoře v prvním příspěvku. Prosím zkontrolujte si pro jistotu, že tam každý jste, kdo tam chcete být. Dnes večer vypočtu naostro cenu a rozešlu pomocí SZ platební údaje a otázku, jak to chcete doručit. Všem ze seznamu - proto ta kontrola.

Díky,

Milan
Pán na Žlutém hradě

milanv

Ahoj.

Tak jdeme do finále!

Díky vašemu velkému zájmu jsme dosáhli na nejvyšší možnou množstevní slevu, tj. ještě vyšší než jsem předtím zařídil já "bokem". Díky tomu získáváme:

* kniha bude v tvrdé vazbě
* kvalita papíru ani tisku není nijak dotčena
* cena se i tak dostala na úžasných 1170 za kus(!)
* kniha bude předávána na společenském večeru na bourání Lipna

Zbývá dořešit placení a dopravu.

K placení: Peki nabídl použití klasického transparentního účtu Kostek, takže získáte všechny jeho výhody: uvidíte svou platbu atp. Detaily "prováděčky" pošle Peki.
termín platby: za mě platí termín půlnoc příštího úterý, tj. 7. října 23:59:59. Výjimky řešte prosím s Pekim.
@Peki: seznam objednávek je aktualizovaný v prvním příspěvku. Celkem zatím 26 knih.

K dopravě: počítám se všemi na Lipně. Jakékoliv jiné požadavky prosím hlaste do tohoto vlákna. Např. vyzvedne za vás kamarád nebo chcete poslat poštou a domluvit se na poštovném. Obzvláště u poštovného se domluvte předem, ať nejsou zmatky u placení.
termín nahlášení dopravy: pokud bude potřeba platit nebo měnit poštovné, tak viz termín placení. Jinak čtu toto vlákno až do pátečního poledne před bouráním Lipna, tj. 17. 10. 12:00:00

Změny objednávek: např. se bude chtít někdo ještě přidat - hlašte prosím do tohoto vlákna

Díky všem!
Pán na Žlutém hradě

peki

#49
U vystavovatelu na LP platba nehoří, vyučtuju jí s nájemným.

Pokyny zde

Pokud tedy někdo váhá kvůli financím s objednaním, tak mu to třeba pomůže. Tím neříkám, že když někdo vystavuje 2 figurky (příklad) tak nebude doplácet.

Hana129

Psala jsem sice do meilu, ale ještě tedy taky si vezmu jednu památeční.

milanv

Citace od: Hana129 kdy 01.10.2014, 20:39:40
Psala jsem sice do meilu, ale ještě tedy taky si vezmu jednu památeční.


Promiň, někde se ztratila moje poslední editace. Už jsem tě tam dopsal.
@Peki: takže 27 objednávek :)
Pán na Žlutém hradě

Petronel

#52
Milane, pokud ještě zvon neodbyl a vlak neodjel, beru taky jednu... Zatlačil jsem na přítelkyni a bude kniha místo nějakého případného dalšího Lega.  ;D

Igorus

Ahoj Milane, prosím taky o jeden výtisk. Díky.

milanv

Jasně. Přidal jsem tedy tři další objednavatele: Petronel, Igorus, pryb
Pán na Žlutém hradě

linhi

Já jestli to jde vezmu také jednu,napsal jsem to na začátku špatně,myslel jsem celou dobu že mám objednáno... pokud to tedy ještě jde,přidej mě do seznamu. Díky.

martinlx

Pokud ještě lze, tak také jednu prosím. Když se tam letos nedostanu, tak alespoň takhle. Díky

milanv

Ano, dopsal jsem vás. Obecně platí, že do úterní půlnoci je změna v seznamu objednávajících bez potíží, pište sem nebo do SZ. Počínaje středou už nemůžu nic zaručit, max. se termín trochu protáhne, to bych dal vědět. Proto jako s jistotou počítejte prosím pouze do úterka.

Ještě pro jistotu a pro přehlednost přidávám odkaz na Pekiho popis, jak zaplatit - přidal jsem to i do úvodního příspěvku se sumářem.

Díky vám všem. Váš zájem je pro mě teď hlavní hnací motor, když mám pocit, že už toho mám nad hlavu! (Plus samozřejmě podpora od rodiny, jsou skvělí.)

Milan
Pán na Žlutém hradě

Petronel

Jediné co mě fakt mrzí, že letos na Lipně se neudělala zase společná fotka všech vystavovatelů jako loni. Letos to bylo takové uspěchané a rozlítané.
Fotka by se taky parádně hodila do knihy.
Viz. foto minulý rok: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=40070.0

Nu co, aspoň tam budou zase daleko lépe nafocené modely profi fotografy...  8)

Mtron

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz