Pamětní katalog/fotokniha z výstavy - objednávky, dotazy

Založil milanv, 04.09.2014, 01:04:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

Předobjednávka pamětní fotoknihy Kostky.org - 10 let s podtitulem Ujíždíme na kostkách 2014.
==================================================================================================

O co přesně se jedná?

U příležitosti výstavy Lipno 2014, k deseti letům trvání Kostky.org, vydáváme skutečnou papírovou Pamětní knihu.

* kniha bude v tvrdé vazbě
* formát A4
* cca 90 stran
* cena se dostala na úžasných 1170 za kus(!)
* kniha bude předávána na společenském večeru na bourání Lipna

doprava: počítám se všemi na Lipně. Jakékoliv jiné požadavky prosím hlaste na SZ. Čtu Kostky až do pátečního poledne před bouráním Lipna, tj. 17. 10. 12:00:00.


Co bude obsahem?

Určitě si nešlo nevšimnout mě a Hačislava dokumentujících celou výstavu na místě. Čeká vás tedy katalog vystavených exponátů na Lipně 2014 s doprovodnými texty a fotografiemi, několik překvapení. Lipno 2014 se tak stane první výstavou s kompletní dokumentací.

Bude i elektronická galerie, více fotek atp.?

To je ve hvězdách. Příprava knihy mi teď bere veškerý volný čas a nejsem zatím nijak domluvený s Jindroushem. Mám webovou galerii zatím pořád ještě v plánu, ale její podoba není teď vůbec jasná, ani termín dokončení.

Seznam objednávek

1/ matka
2/ xtitus
3/ mirek
4/ Stimpi
5/ Hardegon
6/ Peki
7/ Jan Beyer
8/ franta
9/ znouzectnost
10/ darkdrago
11/ Hacislav
12/ Togaran
13/ Neřád
14/ edward193
15/ Vasyk
16/ Micho
17/ danyboy
18/ M-Tron
19/ pasin11 vyzvedne si po výstavě v Praze
20/ Jonas
21/ eNTy
22/ Ethan vyzvedne si po výstavě v Praze
23/ Mates
24/ BlueRose
25/ Jukuruku-Kuba
26/ MeNadruhou
27/ Hana129
28/ Petronel
29/ Igorus
30/ pryb
31/ inhi
32/ martinlx přebírá na Lipně Hačislav
33/ Lord KRÁGL (malý Měch)
34/ MNX
35/ hobby
36/ Bruno přebírá osobně v Praze po Lipně
37/ Kubos.cz přebírá na Lipně Jukuruku-Kuba
38/ kilhor přebírá na Lipně Luky1987
39-43/ Michal Šnobr (5 krát)
44/ skmaand posílá peki poštou spolu s moduláry
45/ peki sklad

Těším se na Lipně!
Pán na Žlutém hradě

matka

Paní na Žlutém hradě

Kuba


Martins


mirek


milanv

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 04.09.2014, 07:03:02
Taky si asi jednu vemu.

Ahoj.

Jestli "asi" znamená, že si to chceš ještě rozmyslet, tak není problém. Jen mi pak dej vědět výsledek, ať vím, na čem jsem.
Pán na Žlutém hradě

linhi


milanv

Citace od: linhi kdy 04.09.2014, 20:40:13
Nebude moznost koupit pozdeji?

Ano půjde, ale ne úplně snadno. Budeš si muset od objednávky dva až tři týdny počkat a hlavně: bude to o několik set dražší, protože už mi nasadí normální kusovou cenu. Takže je to na zvážení, jestli ti to za to stojí.
Pán na Žlutém hradě

Stimpi

Zdravim, taky bych rad objednal je-li to mozne.
STI

Mtron

Máš nějaký náhled jak to v knize vypadá a foto knihy? Bude to snazší rozhodování dát tolik financí. Děkuji.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Vasyk

Taky bych se rozhodl až podle náhledu, přeci jen fotografií mám dost vlastních, tak kdyby byla nějaká elektronická verze k náhledu, ocenil bych.

Kuba

Citace od: milanv kdy 04.09.2014, 18:41:44
Ahoj.
Jestli "asi" znamená, že si to chceš ještě rozmyslet, tak není problém. Jen mi pak dej vědět výsledek, ať vím, na čem jsem.

No asi píšu proto, že nevím jestli budou finance, moc mi toho v poslední době z rodinného rozpočtu nezůstavá a budu platit zase cca 2500 jen za benzín na Lipno, pokud budu muset vzít to auto s čím jsem jel v květnu. Záleží, jestli se rozhodnu rozebrat modely na místě, či nikoliv.

1.10.2014 kdy budeš rozesílat platební podmínky, budu chytřejší, třeba nějaké peníze do té doby nastřádám. Tak ti to tehdy potvrdím, jestli to stačí?

O

milanv

@ Jukuruku-Kuba: jasně, počítám s tím, že se ozveš.

Ad fotky knihy: skutečnou (papírovou knihu) ještě samozřejmě nemám. Pokud zjistím, jak udělat "screenshot" z toho jejich programu na tvorbu fotoknih, tak sem dám ukázku. To bude ale až tak za dva týdny, teď musím dělat na knize samotné, abych stíhal termín na odevzdání podkladů do fotostudia.
Pán na Žlutém hradě

Hardegon


peki

Beru 2
jednu pro sebe druhou za kostky pro Jana Beyera

MeNadruhou

Ocenil bych také pár stránek k nahlédnutí (asi by to mohlo stačit normálním print screenem ve vidlích ;) ) . Přeci jen, bych rád viděl, že nebudu kupovat zajíce v pytli  >:D .
Pokud se mi bude líbit, tak jednu beru  :) .
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Johny650

Zdali to budeš dělat v happy foto tak není problém náhled.

Já si svou Lego knihu dělal před cca pul rokem :)

Neřád :-)

ahoj
taky bych mel zájem , ale nejdřív mrknu na par stránek
myslím ze export par stránek do pdf pro ne nebude problém :-)

peki

#18
Potřebovali bychom pomoc s nějakým doprovodným textem 2 - 3 odstavce. Zejména:
1) společné projekty
- space
- castle
- western
- mikropolis
- vlaky

2) k velkým MOC 1 m 2 a více
3) k ostatním MOC vypíchnout  1 odstaveček vypíchnout zajímavost
4) k zakázkovým stavbám (i loňským) 1-2 odstavce.

Posílejte texty  SZ na milanv. potřebovali bychom to dokonce příštího týdne. Texty použijeme podle místa které bude k dispozici, nemohu garantovat že se na všechno dostane. Byli bychom rádi pokud bychom moli vybírat. Cílem textů je to trochu oživit.

Díky

franta


znouzectnost


kilhor

#21
Prislo mailem: https://www.slevomat.cz/sleva/727993-vytvorte-si-z-dovolene-extra-velkou-fotoknihu?utm_medium=email&utm_source=info&utm_campaign=info_2014_09_10-vyrazite-n&hash=a9f3509affc64875

Jde o 80ti strankovou fotoknihu za 500 korun. Je to zajimava alternativa nebo jsem uplne mimo?

Asi jsem uplne mimo, ale clovek nikdy nevi...

martinlx

Citace od: kilhor kdy 10.09.2014, 17:49:38
Asi jsem uplne mimo, ale clovek nikdy nevi...
Knihu mám doma (stejné parametry, ale 32 stran) mohu poskytnout k nahlédnutí (přes den Praha-Hostivař).
Není to špatné, ale vánoční kalendáře co si tisknu na lesklý fotopapír vypadají lépe  ;)
Tvrdé desky jsou fajn, něco vydrží a knihu ochrání.

milanv

Citace od: kilhor kdy 10.09.2014, 17:49:38
Jde o 80ti strankovou fotoknihy za 500 korun. Je to zajimava alternativa nebo jsem uplne mimo?

Díky za tip. Vypadalo to podezřele levně, tak jsem věnoval chvíli na rozpletení té "marketinštiny" :)
Přeloženo do češtiny to znamená: dodají to později, takže bych to nestihl do Lipna. A cena by byla cca 1100. Moje cena vypadá, že díky množství vašich objednávek klesne někam mezi 1100 a 1200.

Takže shrnuto: za cca stejnou cenu bychom měli větší formát a tvrdé desky. Ale nebylo by to na bourání Lipna. Mně to přijde prašť jak bouchni, takže bych to nechal, jak to je. Ledaže byste se tu velmi rychle všichni objednávající dohodli, že raději větší a pevnější knihu, i když později.
Pán na Žlutém hradě

peter

Citace od: milanv kdy 11.09.2014, 09:19:35... že raději větší a pevnější knihu, i když později.

Nevím, zda-li si budu nějaké to album vůbec brát, ale za sebe jsem vždy mnohem raději, když má kniha pevné desky a čas si myslím je v tomto případě zcela nepodstatný.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Skyrider

já bych také chtěl ale podle toho jaká bude cena

linhi

Radeji pevne desky,pokud bude kniha pozdeji tak nevadi..

Stimpi

Pevne desky jsou super, nerad bych ale aby to bylo na úkor kvality obsahu(tím myslím tisk a papír...)

Kuba

#28
Zasílám text do fotoknihy snad není moc dlouhý a obsahuje to co se do knihy potřebuje. Kdyby kdokoliv se zúčastněných na dioramatu měl k textu připomínky, napište, a já zapracuji, či opravím.
Mohu poskytnout i ořezané kvalitní fotky Indiánské vesnice a Pevnosti.

Western diorama:

Diorama vzniklo ze tří samostatných bloků, a celková délka dioramatu dosahuje 4 metrů.

První blok zaujímá indiánská vesnice a opuštěný zlatý důl. Tento blok byl inspirován skutečnými indiánskými tábory z druhé poloviny 19. století, ale i tábory z westernových filmů. Jsou zde znázorněny činnosti jako tanec, lov, sušení masa, vaření, dětské sáňkování či obchod s bledými tvářemi. Zajímavostí je vlastní (nelegová) výroba pláten týpí. Ty byly inspirované týpími etnika Černonožců kteří dodnes žijí na svém původním území v Kanadě a části Montany v USA.
Druhý blok zaujímá pevnost Fort Legoredo, která byla částečně inspirována původním lego setem 6769 Fort Legoredo z roku 1996 a částečně filmy o Vinnetouovi. Autorem obou bloku je člen Kostky.org Jukuruku-Kuba.
Třetí blok je tvořen westernovým městečkem Legoredo, které vzniklo za přispění několika členů Kostek.org ( Aki, Kubos.cz, Šipka, Jukuruku-Kuba, Hobby, Em4cz ), díky čemuž se v tomto bloku mísí několik různých stavebních stylu, které dodávají městečku na realističnosti a vyzdvihují tak divokou architekturu divokého západu. Stavitelům bylo inspirací nespočet westernových filmů, naše české westernové městečka i vlastní fantazie.  V městečku nechybí žádné důležité dobové budovy, železnice ani šibenice.

edit: Změněn text u prvního bloku.

Cavelon

Nechcem Vám do toho kecať, ale na Happy Foto majú do 16.9. zľavu a napr. 88-stranová fotokniha vychádza momentálne na cca 700 Kč.