Postřehy z výstavy

Založil Hardegon, 19.06.2014, 23:32:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Velkou část této výstavy tam sám budu pracovat jako brigádník, tak zkusím aspoň přidávat pár informací a postřehů přímo z výstavy.

Doposud je poruchových jen velmi málo staveb. Většinu jsem v uplynulém týdnu opravil. Šlo spíš o drobnosti, které jsem většinou vyřešil sám. (Smekám před chairudem, jehož plány na opravu poutě jsou naprosto brilantní) Fakt mi překvapilo, že od začátku výstavy vláčky jezdí velmi dobře, kuličkodráha se vůbec nekazí (občas vypadne míček), technic modely stále krásně fungují... už to holt máte, páni stavitelé, hodně dobře zmáknutý.

Mezi nejpopulárnější výtvory patří právě kuličkodráha, samozřejmě cokoli se hýbe a asi každý se fotí u Víta. U všech modelů (zakázkových i nezakázkových) se mě lidi ptají, kdy a za kolik je TLC vydalo, že prý neni možné něco takového postavit.

Hardegon

Se začátkem léta se to tu začíná plnit. Při deštivém počasí se nikdo nezastaví. Já jsem za poslední týden strašně vymluvenej odpovědma kde, jak a za kolik.

U dětí stále vítězí všechno co se hýbe, u dospělých památky atd.

Z technik modelů "se rozbil" jen jediný a už je opraven  ;)

mirek

Perfektní informace z "bojiště". Díky.

Hardegon

Citace od: mirek kdy 02.07.2014, 13:31:31
Perfektní informace z "bojiště". Díky.


Samozřejmě i vláčky zajímají velké množství lidí. Každý den tady stojí lidé a čekají, až se vláčkodráha rozběhne po 15 minutách opět rozběhne. Zároveň při vyprávění o LEGU mluvim hodně i o Tobě jako krásném důkazu, že si může hrát každý bez ohledu na věk. Lidé potom obdivně žasnou, tak doufám, že nevadí, když Tě zmiňuji.  ;)

Jinak vzkaz vystavovatelům asi od všech, se kterými jsem mluvil a kteří píší do návštěvní knihy:

Jste naprosto úžasní a výstava je perfektní!

mirek

#4
Abych "zpychnul", když se o mně zmiňuješ,  na to jsem už dost starý (a dost dobře vím, že pýcha předchází pád....), ale hlavně, že vlaky jezdí a výstava má úspěch. To mne těší. Vždyť je to práce nás všech ... LEGOPOŠUKŮ...!

... a mezi Vámi všemi já pak mládnu. Díky Vám VŠEM. Díky Hardegone.   :D

Kuba

Když už jsme u těch postřehů, nešlo by založit zase téma, které bude průběžně informovat i o návštěvnosti výstavy, stejně jako loni.  ;)


Hardegon

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 03.07.2014, 08:26:40
Když už jsme u těch postřehů, nešlo by založit zase téma, které bude průběžně informovat i o návštěvnosti výstavy, stejně jako loni.  ;)



Vyzjistím návštěvnost a podám info ;-)

mirek

#7
Také jeden postřeh z výstavy.


Luky1987


Hardegon

Hradsice roste, ale výraz je pořád stejný  >:D

Hardegon

Najděte si svého Honzu. Já už našel 4. Víte někdo, kolik jich tu ještě je?

znouzectnost

U vláčků je další, u domečků s modrou střechou a je tam Honza a pár dalších z TLC... (důkazy nemám)
Zkus ho najít...

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hardegon

Letošní rekord z propršelé středy cca 1300 lidí. A asi každý se mě na něco zeptal, takže já byl totálně vymluvenej ještě celý včerejšek.

Hardegon

Video pořízené Ábíčkem. Už od loňska si myslim, že tenhle časopis o LEGU píše zdaleka nejlépe.

https://www.youtube.com/watch?v=Lp8uJjylDWI

Mtron

pěkně si mluvil. Držím palec.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Kuba


Hardegon

Citace od: Mtron kdy 13.07.2014, 14:54:34
pěkně si mluvil. Držím palec.

Díky díky. Tyhle rozhovory začínam mít celkem plynulý, když je dávam už skoro pravidelně. Jen malá změna. Rozhodl jsem se se hecnout a dodělat to skutečně už na Lipně. Do konce výstavy budou Bradavice hotové, i kdybych tam měl poslední týden stanovat vedle nich. >:D

Foton

Stan nebudeš potřebovat, spacák taky ne. Vyspíš se až potom :-)
5x5metrů ?! TO JE ŠÍLENOST!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

danyboy

#19
Vždyť to se snad ani nedá stihnout. Nebo to na tom hodláš pracovat tak 11 hodin denně?

Luky1987

Citace od: danyboy2127-danny kdy 14.07.2014, 08:50:21
Vždyť to se snad ani nedá stihnou.stihnout. Nebo to na tom hodláš pracovat tak 11 hodin denně?
Lidé dělají 11 denně dnes celkem běžné své "normální" zaměstnání.
Dle fotek a Markových výrazů to ale spíše vypadá na 20 hodin denně tak do konce roku  ;D

Hardegon

12 hodin denně tu vysvětluju lidem vše o stavbách, udržuju je, uklízim a opravuju. Až pak mam čas stavět. Prostě to dodělam  >:D

Chairudo

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 13.07.2014, 22:30:29

http://www.youtube.com/watch?v=vua-UO_Q0BE&feature=youtu.be
Super video, kdo ho dělal?

Citace od: Hardegon kdy 14.07.2014, 09:49:45
12 hodin denně tu vysvětluju lidem vše o stavbách, udržuju je, uklízim a opravuju. Až pak mam čas stavět. Prostě to dodělam  >:D
Skvělé že tam jsi, to máš jedinečný zážitek ;D
Když nebudeš stíhat rád přijdu na brigádu pomoct ti pár týdnů stavět  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 14.07.2014, 13:00:57
Super video, kdo ho dělal?

Ani nevim, včera na mne vyskočilo na Facebooku, bylo vloženo na profilu "Ujiždíme na Legu". Předpokládám, že je to oficiální video Lipno Point. Třeba se tu k tomu někdo vyjádří :) ( a prozradí nám kdo je autor a podobně). Video je opravdu pěkné.

Hardegon

Něco málo ze dneška. Kluk, kterej se podhraával kolejema pod stolem byl hodně super  >:D

Hardegon

Tak máme tu nový rekord. V úterý se na výstavu nahrnulo více jak 1500 lidí. Z toho něco málo přes 1400 platicích. Asi o 50 lidí víc a trumflo by t rekord z lonska. Rád bych vám z toho poskytl nějaké fotky, ale žádné jsem nestihl udělat. U většiny modelů se stály fronty. >:D


Chairudo

Báječné, to zní dost pozitivně, že se většina výstavy zaplatí a příští rok bude znovu....
DVAKRÁT VĚTŠÍ >:D >:D >:D

Už vymýšlejte modely na příště ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Nemohl by někdo z Vás, co se na výstavu dostávate pravidelně, nebo jste tam pravidelně, udělat podrobnější fotky toho města, co tam roste. Z té jedne fotky to totiž vypadá dosti hezky a zajimavě, jen je to strašně z dálky  ;)

Díky

Hardegon

Po dvou týdnech jsem opět zpět. Výstava funguje krásně. Včera hned padl rekord v návštěvnosti... 1600 lidí. >:D

milanv

Můj kolega z práce byl na výstavě před pár týdny a nejenže se líbila výstava samotná celé jeho rodině, ale přímo on byl nadšený z rozhovoru s tebou, co se všechno dozvěděl za zajímavosti. Takže vyřizuju nadšení a poděkování!
Pán na Žlutém hradě