pomoc s diorámatem figové stavějí Karlštejn

Založil DarkDrago, 09.05.2014, 09:25:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thrawn

Tak mě tady napadla soutěž pro děti v rámci výstavy, jestli by byl o něco podobného zájem. Je to tedy spíš pro Pekiho.

Kdyby si každý ke své pracovní četě přidal Emmeta, tak by jich tam mezi těmi několika stovkami dělníků mohlo být pár schovaných. Děti by pak mohly Emmety hledat a odhadovat počty. Třeba formou vyplněného lístku s kontaktními údaji. Ten by vložily do nějaké krabice, po výstavě by se krabice otevřela, vyřadily nesprávné odpovědi a ze správných by se losoval vítěz, který by získal nějakou odměnu (třeba promo set od TLC, stavebnici nebo tak něco).
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Petronel

Citace od: Thrawn kdy 27.05.2014, 19:48:33
Tak mě tady napadla soutěž pro děti
..........................který by získal nějakou odměnu (třeba promo set od TLC, stavebnici nebo tak něco).

nebo toho Emmeta  ;D

Hacislav

#32
Citace od: Thrawn kdy 27.05.2014, 19:48:33
Tak mě tady napadla soutěž pro děti v rámci výstavy, jestli by byl o něco podobného zájem. Je to tedy spíš pro Pekiho.

Kdyby si každý ke své pracovní četě přidal Emmeta, tak by jich tam mezi těmi několika stovkami dělníků mohlo být pár schovaných. Děti by pak mohly Emmety hledat a odhadovat počty. Třeba formou vyplněného lístku s kontaktními údaji. Ten by vložily do nějaké krabice, po výstavě by se krabice otevřela, vyřadily nesprávné odpovědi a ze správných by se losoval vítěz, který by získal nějakou odměnu (třeba promo set od TLC, stavebnici nebo tak něco).

Moje četa, má ve svých řadách Emmeta dokonce 2x  >:D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

atasoft

Ahoj, kromě 3 pracovníků a míchačky mají děti ještě postavený pásový jeřáb 7632. Mám ho brát s sebou ?
P.

atasoft

Žádám, aby minifig, který je odpovědný za bezpečnost práce, byl pohnán před komisi a přísně potrestán, protože je nemožné, aby na tak sledované stavbě došlo k hrubému porušení bezpečnosti a pracovní kázně s následkem úrazu jednoho ze skupiny pracovníků najatých z naší pobočky !!!

....

:D :D :D :D

...

Ale vážně, scéna je to skvělá !!!  :P

P.

linhi

#35
Prosim vsechny kdo zapujcili figy aby se o ne hlasili na bourani v patek..
Diky.

atasoft

Citace od: linhi kdy 14.10.2014, 14:37:27
Prosim vsechny kdo zapujcili figy aby se o ne hlasili na bourani v patek..
Diky.

Ahoj, pokud by bylo možné mojí skupinku předat Togaranovi, který bude krom jiného bourat Micropolis a poprosil jsem ho, jestli by to nechal prozatím u sebe.

Díky  Petr

linhi

Pokud nekdo chce figy po nekom poslat tak prosim o foto skupinky,ja nevim co ci je.

linhi

Neodvezeni delnici bez pana pujdou vecer do drazby :-D

atasoft

Naši minifigové jsou ta skupinka na fotce o 4 příspěvky výše, konkrétně:
« Odpověď #34 kdy: 02.06.2014, 23:59:56 »

Prosím o předání Togaranovi, bude asi u micropolis. Díky

Hacislav

Citace od: weissar kdy 17.10.2014, 20:45:40
Naši minifigové jsou ta skupinka na fotce o 4 příspěvky výše, konkrétně:
« Odpověď #34 kdy: 02.06.2014, 23:59:56 »

Prosím o předání Togaranovi, bude asi u micropolis. Díky

V době kdy jsi postnul svůj příspěvek již byla dražba v plném proudu. Doufám, že výš co to znamená...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.