(Vlastní) Bradavický hrad

Založil Hardegon, 25.01.2014, 20:13:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Citace od: Petronel kdy 27.01.2015, 12:47:06
Citace od: Chairudo kdy 27.01.2015, 12:29:48
Tak mě napadlo možná by to vypadalo ještě lépe se zimní tématikou, lehce zasněžené střechy a ochozy....

To je pravda, ale na to už je trochu pozdě, nemyslíš?  ;D Jedině že by to Hardegon vyložině "zaprášil" jako na tom obrázku.  >:D

Myslím, že by nebyl zas tak velký problém pozvyměňovat pár tisíc slopes a tiles, tak možná týden práce navíc, kdyby ten čas měl  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hardegon

Citace od: Chairudo kdy 27.01.2015, 12:50:18
Myslím, že by nebyl zas tak velký problém pozvyměňovat pár tisíc slopes a tiles, tak možná týden práce navíc, kdyby ten čas měl  ;D

Bílého lega jsem si užil na divadle. Navíc už mam v některých místech vysázený trávník a předělávat se mi to nechce. Třeba příští stavba bude pod sněhem  ;)

peki

Citace od: Chairudo kdy 27.01.2015, 12:50:18

Myslím, že by nebyl zas tak velký problém..........

Tak určitě nebyl ......................  ;) ;D >:D


Luky1987

Momentka ze stavby - bez paleťáku ani ránu.


Ryxe

Ale že má kvalitní paleťák :D.
Jinak parádní práce. Až budu mít nahrubo nevěstu, pojedu se juknout a trošku poupravit toho svýho "drobka".

Aki

Citace od: Ryxe kdy 27.01.2015, 20:13:10
trošku poupravit toho svýho "drobka".
Dojde k navýšení renesanční věže?  :o :-* >:D

Hardegon

Tento týden začala výstavba skal a terénu kolem základových bloků...

milanv

Už vidím inzerát v místních novinách:

Nabízím brigádu: nacvakání 80kg šedých kostek LEGO na sebe. Práce není placená, zato je v teple.

:)
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Citace od: milanv kdy 31.01.2015, 10:35:16
Už vidím inzerát v místních novinách:
Nabízím brigádu: nacvakání 80kg šedých kostek LEGO na sebe. Práce není placená, zato je v teple.
:)

>:D zkusím to někam vyvěsit

Sanna

Ještě že ten paleťák nemá motor,jinak bys ho zavařil  ;D. Tak na tohle se opravdu těšim až to bude komplet,ale ty skály ti fakt nezávidim.

Hardegon

5 metrů skal hotovo. Cca 10 zbývá  :-X

flickr

milanv

Pěkný - jak jsi byl úspěšný s tím inzerátem? :)

Moc se mi líbí na flickru ta dvojfotka. Ještě líp z ní vynikne velikost tohoto monstrdíla.
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Citace od: milanv kdy 19.02.2015, 09:12:16
Pěkný - jak jsi byl úspěšný s tím inzerátem? :)

Moc se mi líbí na flickru ta dvojfotka. Ještě líp z ní vynikne velikost tohoto monstrdíla.

No zatim jsem ho nepodal, ale ted musim asi metr čtvereční pokrýt Tile, tak fakt někho hledam na pomoc  ;D

Hardegon

Pomalu ale přece se blížím ke konci...

Petronel

wow!  :o
Tak na této fotce už to vypadá opravdu parádně! Je to krásný kousek...
Ještě by mě zajímalo, jak jsem se předtím ptal: Kolikrát tam bude Harry Potter? Bude tam více scének z filmů, nebo bude jen jednou na nějakém centrálním místě?  :)

Hardegon

Citace od: Petronel kdy 14.03.2015, 08:41:30
wow!  :o
Tak na této fotce už to vypadá opravdu parádně! Je to krásný kousek...
Ještě by mě zajímalo, jak jsem se předtím ptal: Kolikrát tam bude Harry Potter? Bude tam více scének z filmů, nebo bude jen jednou na nějakém centrálním místě?  :)

Díky. Scén tam  bude hodně všude možně. Harry jednou určitě nebude  ;)

danyboy

Citace od: Petronel kdy 14.03.2015, 08:41:30
wow!  :o
Tak na této fotce už to vypadá opravdu parádně! Je to krásný kousek...
Ještě by mě zajímalo, jak jsem se předtím ptal: Kolikrát tam bude Harry Potter? Bude tam více scének z filmů, nebo bude jen jednou na nějakém centrálním místě?  :)

Já myslím, že tahle fotka mluví za vše  ;D
https://www.flickr.com/photos/hardegon/12209916676/

STARHAWK

Parada, parada. Uvidim ci sa bude moct nejak aj manzelka prist pozret na Lipno - je total HP Fan.
Ak nie tak jej budem muset spravit aspon 100fotiek z kazdeho uhlu a kazdy detail.
Reklamu potom hodim na jedno (neviem ci CZ-SK alebo len SK) HP forum na ktore chodieva :)

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

milanv

To by chtělo video z dronu, jak to oblítává z různých stran a dovnitř na nádvoří a tak, to by byla bomba!  ;D
Pán na Žlutém hradě

Ryxe

Jo, je to krásný ;). Celý jsem si to obešel a nestačil se divit té velikosti. Ta na fotkách tak nevynikne.

richchie

kolosalne dielo,  ja som si az na fotke kde je vidiet v pozadi minas tirith ako malicky MOC uvedomil ze to je nieco neskutocne velke...

https://www.flickr.com/photos/hardegon/15685993439/in/photostream/

Hardegon

Školní povinnosti trochu opadly, a tak už se zase staví. A zastřešujeme věže...

Hardegon

Zbývají poslední metry skal, 4 střechy a nádvoří

Sanna

Tak makej,makej  ;D máš posledních pár týdnů. Už se ti o tom i zdá? Já už bych měla kostičky všude před očima   :).
Je to ale mazec.


Hardegon

Citace od: Sanna kdy 17.04.2015, 09:30:06
Tak makej,makej  ;D máš posledních pár týdnů. Už se ti o tom i zdá? Já už bych měla kostičky všude před očima   :).
Je to ale mazec.

Zatim je to ještě pohoda. Ale v půlce května už jedu na Lipno, tak krize přijde.  >:D

MeNadruhou

Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Hardegon

Skoro

Ondrej

Jsou to dobrý giganti oba, ale Hardegonův je rozhodně hezčí i ta barevná kombinace se mi líbí víc. Narazil jsem při hledání fotek hradu na model k filmu, velikostně dost podobný ;)
http://walyou.com/hogwarts-castle-model/

Hardegon

Tak skály jsou hotové. Závěr je v dohledu  ;)