Nahlášení modelů, přidělování vitrin zde

Založil Ondrej, 14.11.2013, 13:41:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martins

Ahoj,
pokud byste chtěli, mohu třeba do kolejiště dodat setové modulární stavby: Palace Cinema, Town Hall, Pet Shop, Fire Brigade, Grand Emporium + mohu dodat nějaké City doplňky - auta, figy, stav. stroje...


peter

Citace od: Peesko kdy 06.01.2014, 01:32:29... ale já mám objekt stavěný dle fotografie skutečné stavby a lépe detailně propracovaný.

No je vidět, že seběvědomí Ti opravdu nechybí.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Kuba

Citace od: peter kdy 06.01.2014, 08:52:12
Citace od: Peesko kdy 06.01.2014, 01:32:29... ale já mám objekt stavěný dle fotografie skutečné stavby a lépe detailně propracovaný.

No je vidět, že seběvědomí Ti opravdu nechybí.

V tomhle případě je to tak, Peesko má Hasičárnu lepší a propracovanější :)

peki

#33
1) To co bylo nabídnuto přesunu večer (+ doplním rozměry vitrin v poslední místnosti), začneme domlouvat umístění.

2) Co dáme do výloh?

3) Kolik zbylo z hradního dioramatu? Je k dispozici plocha za zástěnou 1x 6 m


peki

Dokončil jsem popis vitrin. Můžete se začít hlásit  ;) Napište vždy velikost MOC v cm  V muzeu je hodně místa i na stěnách. Provětráme na nic premiérově mozaiky. Určitě zbude místo na další materiály:
- komiksy
- fotodokumentaci z života AFOLů a činnosti kostek

pryb

K dispozici je tradiční:
Nízkoenergetický dům 48x48 studů, tj. 38.4x38.4cm
3 vagony 010 (motoráky)
4 vagony Rybák
Lokomotiva 714 motorizovatelná
Lokomotiva BS parní do vitriny
Drezína MUV 69
Autobus Karosa

Novinky:
Rád bych ještě stihnul dodělat služební vagon DS (vitrinový).

GBC - aktuálně 2x4 baseplates, tj. cca 55x105cm. Superoptimistický výhled je 2x6, 55x160cm. Požadováno je 9V a nějaké spínání, dokonalé zasklení (by na to nikdo nesahal), přístup ze všech stran (aby na to bylo vidět) a snadné otevření vitriny (aby šlo snadno sbírat vypadlé míčky a rychle napravovat problémy). ;D
No dobře, prostě jak to půjde...
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

šipka

Vzal bych V4.8  95x95  ale výšku bych potřeboval min 75,  bude galeona, měřil jsem nejvyšší stěžeň a moc pokrátit nelze  :(

matka

Mně na kapli také nejlépe rozměrově vyhovuje V4.8.
Paní na Žlutém hradě

peki

Pro Beroun by bylo vhodné vzhledem i velkému počtu malých vitrin mít v zásobě dostatek malých MOC či diorámat z továrních setů. Na chodbě



bude zasklená vitrina ( 5 krát stejná V3.1- V3.5), z podstavou 30 x 35 cm (výška 35).


Mtron

Peki po telefonické dohodě bude Mtronská základna  - přední pohledová strana 77cm x 191 - výška 80 cm. 2x5 baseplate 48x48.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Ryxe

Chtěl bych se zeptat, zdali by bylo místo u galeony od šipky pro mou pirátskou loď? Rozměry jsou: délka 77cm i s čeleňěm, a výška 75 cm.

peki

Citace od: Ryxe kdy 15.01.2014, 18:21:05
Chtěl bych se zeptat, zdali by bylo místo u galeony od šipky pro mou pirátskou loď? Rozměry jsou: délka 77cm i s čeleňěm, a výška 75 cm.

S těma loděmi to vyřešíme jinak ;) Dáme je za zástěnu - takže se vejdou + by mohl být náznak nějaké bitvy.

šipka

#42
Ok, ale už mám nachystané modré baseplate s náznakem ostrůvku. Vychází to na 95,3x95.3  Délka lodi 100, výška 75, co použijeme za podklad? Víc nejsem schopen aktuálně pokrýt :(

peki

Citace od: peki kdy 12.01.2014, 11:16:24

bude zasklená vitrina ( 5 krát stejná V3.1- V3.5), z podstavou 30 x 35 cm (výška 35).

Stále sháníme menčí a malé MOC do vitrin rozměr půdorysu 30 x 35 cm viz obr vitriny výše.

FilipS

Citace od: peki kdy 18.01.2014, 10:00:26
Stále sháníme menčí a malé MOC do vitrin rozměr půdorysu 30 x 35 cm viz obr vitriny výše.
Rád poskytnu Geek room 2.0, a nejspíš i nějaké vignetty. Co nejdřív dám vědět přesný počet MOCů. :)

peter

Citace od: peki kdy 18.01.2014, 10:00:26Stále sháníme menčí a malé MOC do vitrin rozměr půdorysu 30 x 35 cm

Pokud by byl ještě prostor a zájem, tak se mi tu doma ještě stále válí to mé MBéčko :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Citace od: peter kdy 18.01.2014, 23:23:14
Citace od: peki kdy 18.01.2014, 10:00:26Stále sháníme menčí a malé MOC do vitrin rozměr půdorysu 30 x 35 cm

Pokud by byl ještě prostor a zájem, tak se mi tu doma ještě stále válí to mé MBéčko :-\

Supr., Prostoru je hodně., Čili i ostatní se mohou hlásit. Je to dáno rozměry vitrin které jsou vhodné pro malé a střední MOC. Berou je i dobře dosažitelný Praha/Plzeň + okolí.

peter

Citace od: peki kdy 19.01.2014, 15:23:31Supr.

Fajn, počítám s tím a na stavěcí víkend dovezu a nainstaluji. Jednu polici o rozměru 30x35cm tedy zaplním.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Teď mne vlastně ještě napadá, že mám ještě tento model:



U tohoto modelu je však nutné pamatovat, že je pohledový pouze ze dvou stran. Takže i ten mohu dát do placu ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Ano takové modely (velikostně potřebujeme). Umístíme pochopitelně i větší nebo naopak několik vinět.

peki

Jsem domluvený s vlakaří (včetně mne :) ) že dodáme mašinky, ale aby se to nezvrhlo ve výstavu železničních modelů. Doufám že se ještě někdo přípojí. Několik lidí se mi přihlásilo SZ,  s některými pravidelnými vystavovateli jsem domluven o víkendu hodím předběžný seznam, ale pro zájemce je určitě pořád místo.

Jak píšu primárně MOC nebo dioráma továrních setů. Samotné tovární sety (pokud nejde o něco unikátního) nepotřebujeme.

díky

peki

Pro jistotu (na základě komunikace s jedním AFOLem) jsou k dispozici i vitriny jako na LP (akorát jsou široké 45 cm)

rozměry

délka: 95 cm
šířka: 45 cm
výška:  40 cm



vše je popsáno v tomto vlákně.

Igorus

Ahoj,

mohu poskytnout New York 1937.

Rozměry jsou 65x40x100 (ŠxDxV).

peki

Citace od: Igorus kdy 24.01.2014, 10:12:32
Ahoj,

mohu poskytnout New York 1937.

Rozměry jsou 65x40x100 (ŠxDxV).


Určitě je zájem.

O víkendu se pokusím dát dohromady seznam již přihlášených modelů. Stále platí že je možno přihlásit model. Chtěl by jsem to nakombinovat aby to bylo pestré.  ;)

Martins

Citace od: FilipS kdy 18.01.2014, 13:46:42
Citace od: peki kdy 18.01.2014, 10:00:26
Stále sháníme menčí a malé MOC do vitrin rozměr půdorysu 30 x 35 cm viz obr vitriny výše.
Rád poskytnu Geek room 2.0, a nejspíš i nějaké vignetty. Co nejdřív dám vědět přesný počet MOCů. :)

Také mohu dodat nějakou tu vinětu... více autorů, více malých staveb. V celku mám jen jednu, ale složit něco jěště mohu: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=41931.0

Dodám určitě ta přísloví.

Martins

#55
Ahoj,
tak pokud se budou hodit viněty, tak hlásím, že mám tři: 2x přísloví a jedenkrát něco na téma Beroun  :).

Ukázky zde: Viněty by xtitus

peki

Citace od: xtitus kdy 25.01.2014, 19:37:33
Ahoj,
tak pokud se budou hodit viněty

Ano viněty se budou hodit, čím více tím lépe.

peki

Je někdo z okolí Berouna (či těch co Berouna pojedou na stavění)  majitelem sbírky minifig série? Jedna vitrina je vysoká 13 cm tam by to chtělo dát figy.

Martins

Citace od: peki kdy 31.01.2014, 15:33:40
Je někdo z okolí Berouna (či těch co Berouna pojedou na stavění)  majitelem sbírky minifig série? Jedna vitrina je vysoká 13 cm tam by to chtělo dát figy.
Jojo, snad mě děti nesežerou, ale tohle mám komplet, všech 12 sérií. Dodám to tam. Máš představu, kolik se jich vejde?

peki

Citace od: xtitus kdy 31.01.2014, 22:07:46
Jojo, snad mě děti nesežerou, ale tohle mám komplet, všech 12 sérií. Dodám to tam. Máš představu, kolik se jich vejde?

rozměry

délka: 70 cm
šířka:  70 cm
výška: 13 cm



pohled ze 3 stran.