(Vlastní) Karlštejn

Založil linhi, 28.10.2013, 21:45:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Tak dnes další postup prací,část která bude na Lipně,jedna strana zůstane rozestavěná aby měli pracanti co dělat...

Hardegon

A vzdau se krčí malý kopec  >:D je to super. Těšim se na Lipno, až tohle uvidim...

germik

Já jak se na to koukám, tak tam úplně vidím (až bude hotovo) scény z Noci na Karlštejně :D >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Chairudo

Zatím vidím jenom sem-tam kusy. To asi do konce měsíce hotové nebude co?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Mr. Cube

#94
Citace od: Chairudo kdy 19.05.2014, 21:12:47
Zatím vidím jenom sem-tam kusy. To asi do konce měsíce hotové nebude co?

Bude rozestavěný a budou ho jakože stavět figové na výstavě.

Hacislav

#95
Citace od: germik kdy 18.05.2014, 23:17:38
Já jak se na to koukám, tak tam úplně vidím (až bude hotovo) scény z Noci na Karlštejně :D >:D

http://www.youtube.com/watch?v=PmMsqhxyi-E   >:D >:D >:D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

germik

,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

linhi

Karlštejn dále roste,mám rozestavěnou část s kulatou studniční věží,terén je zde nejníže z celého hradu a tak odsud začnu napojovat ostatní sektory..

linhi

#98
Menší fotka z postupu prací  >:D
Začíná se mě to v místnosti hromadit,myslím že se mě to tam celé nikdy nemůže vejít  :D
Jinak ten palác bude ještě asi o 30 cm vejš,takhle jsem si ho tam pouze položil pro orientaci.

Mám doma ještě nějaké stavbaře,prosím přihlaste se o ně čí jsou.

Chairudo

Nádhera, myslím že na příštím Lipně bude boj o první místo pouze mezi Karlštejnem a Bradavicemi ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

linhi

Myslím že Bradavice mě dají na zadek,ale budu se snažit!

milanv

Jsem zvědavý. Na této fotce toho není tolik vidět (velké plochy), ale jedna věc mě upoutala: navázání terénu kolem kulaté věže. Vypadá krásně bezespárovitě.

Mimochodem, ta hradba vzadu, rozdělená teď do rozevírajících se pruhů, by nešla udělat podobnou technikou jako kulatá věž, aby na ní nebyly ty pravidelné svislé spáry? Špatně tam z té fotky vidím, tak se dopředu omlouvám za dotaz.
Pán na Žlutém hradě

Luky1987

Citace od: linhi kdy 10.11.2014, 20:00:16
Myslím že Bradavice mě dají na zadek,ale budu se snažit!
Bradavice mají také kulatou věž, ale do ní bych se s troškou snahy celý schoval, takže budeš muset vytáhnout nějaké trumfy  >:D
Jinak koukám opět terén ve stylu jako u Rožmberku, jen ho bude 10x tolik. Na to jsem zvědav, jak to půjde spasovat dohromady.

Kuba

Už teď je to macek, ten terén je skvělý.

Hardegon

Citace od: Luky1987 kdy 11.11.2014, 07:05:32
Citace od: linhi kdy 10.11.2014, 20:00:16
Myslím že Bradavice mě dají na zadek,ale budu se snažit!
Bradavice mají také kulatou věž, ale do ní bych se s troškou snahy celý schoval, takže budeš muset vytáhnout nějaké trumfy  >:D
Jinak koukám opět terén ve stylu jako u Rožmberku, jen ho bude 10x tolik. Na to jsem zvědav, jak to půjde spasovat dohromady.

No se taky ještě uvidí, jestli ta bradavická odpadní jímka bude mít na konci nějakou kvalitu  :-X

linhi

Diky za pochvaly,jinak nemelo by se tohle tema presunout do Lipno 2015?

Daniel

Já se už tolik těším na Lipno 2015...a tohle je jedním z úplně největších lákadel :). Kopec klasicky vyladěný k dokonalosti a navíc ho tady bude opravdu spousta ;D.

Ryxe

Pěkné, ten terén je opravdu pěkný. Kolik toho máš přibližně hotovo?

linhi

Další update,palác je ve výšce ve které opravdu bude,upozorňuji že přibližně jednou tak vysoko bude asi pata velké věže. Stejně jako u Bradavic se i já neustále potýkám s problémy kolem megastaveb,hlavně aby terén vydržel převoz...

Hardegon

Taky se ti někde zdi rozjíždí třeba o víc jak centimetr, ikdyž jsou na počet bricků stejné?  ::)

linhi

Jo jo a ten problém jsem řešil už u Rožmberku,na délku mě stejný počet studů vycházel třeba o třičtvrtě studu kratší a já marně přemejšlel co je špatně :-D 

linhi

Zadní strana paláce,co kus zdi to jiný úhel,plus ty sloupy,no jedna radost... >:D

milanv

Citace od: linhi kdy 07.12.2014, 21:10:59
no jedna radost...

Normálně bych řekl, že to zavání sebechválou, ale v tomto případě ti musím dát za pravdu  >:D  >:D

Pořád musím myslet na to, jaký výraz asi budou mít návštěvníci letošního Lipna, až přijedou i příště a pochopí, že to minulé, už tak obrovské, byla jen ochutnávka...

Budeš muset natočit "letecké" video a pouštět ho vedle na monitoru, aby lidi viděli i jak je to postavené uvnitř (myslím nádvoří a tak, ne interiéry). Nebo aspoň pověsit zrcadla nad hrad :D
Pán na Žlutém hradě

Bard

Citace od: linhi kdy 07.12.2014, 21:10:59
Zadní strana paláce,co kus zdi to jiný úhel,plus ty sloupy,no jedna radost... >:D
Ale vypadá to skvěle. A co střecha? Už víš, jak budeš řešit zlomy?

linhi

To s uhly nemela bejt samochvala,ale bedovani :-D
Jinak ty strechy to je jedna velka divocina,zatim nevim,musim zkouset a nejak to dopadne.

Hardegon

Střechy jsou svinstvo !!!

otaznik

Citace od: linhi kdy 07.12.2014, 21:10:59
Zadní strana paláce,co kus zdi to jiný úhel,plus ty sloupy,no jedna radost... >:D
Ty sklopené standardní bricky vypadají mnohem lépe, než klasické slopes, jestli by se to nemělo všude předělat.  ;D

linhi

Ja vim,take to byl pokus ktery se me tak zalibil ze bych uz pilire jinak nedelal,
ale rozkopat zase pul hradu se me vazne nechce :-D

linhi

A take oproti slope neni clovek pri stavbe omezovan uhly sklonu,
to je videt na tom poslednim sloupu ktery je giganticky a fakt se me
libi.

linhi

#119
Fotky jak to celé srůstá,už se mě to nevejde na dva stoly...
Jinak krágl je tam sice položený,ale na na lego,ale na plastovej model,každou chvilku mu padají hradby a tak jsem je dnes přilepil :-D