(Vlastní) Antické divadlo

Založil Hardegon, 31.08.2013, 13:00:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mesje

Velmi pekne dielo, a za relativne kratky cas je to skoro hotove...
Ta strecha vyzera super.

Hardegon

Díky za komenty.  :)

Citace od: danyboy2127 kdy 20.11.2013, 16:03:07
Co dávaj, že je tak mrtvo?

Trefná otázka.  >:D původně to mělo být ztvárnění výpravy za Medůzou, ale asi je tahle verze moc moderní. Zkusim sehnat víc lidí  ;)

Izmael10

K dokonalosti chýba ešte plné publikum.  8)

blindmelon

To je teatronovela o mořeplavcích, přesněji 732. díl. Nemůžeš se divit, že už na to nikdo nechodí. ;D

Škoda, že to je focený za tmy.
Hezký den, Blindmelon

mirek


Martins

Neuvěřitelné - tohle je regulérní umění se vším všudy! Klobouk dolů.
Uvítal bych informace typu: počet kostek, počet hodin, počet korun... :-)

Díky, už se na to těším naživo.

Hardegon

Tak a je to! 5 měsíců, 700 hodin práce, 80 000 kostek, cca 200 figů a ještě přibudou, 1,5mx1,5m.

Finální detaily (naplnění krabic a beden, věci ve skladu, věci v rukách figů atd) dodědlam až na Lipně. Byla by to zbytečná práce na pár fotek.

flickr






milanv

Krásná práce. A trochu nevděčná - ať se budeš snažit sebevíc, tak v tak obrovském divadle to bude pořád vypadat, že tam je diváků jak na neveřejné generálce...
Pán na Žlutém hradě

Kuba

Kolik je maximální kapacita divadla? Neboli, kolik je potřeba minifigů, aby bylo vyprodáno?  ;D

Luky1987

A teď bych chtěl vidět ty chytráky, kteří píší, že je to jen otázka kostek a času a zvládl by to každý ;D

Hardegon

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 09.12.2013, 11:32:35
Kolik je maximální kapacita divadla? Neboli, kolik je potřeba minifigů, aby bylo vyprodáno?  ;D

Kapacita 1000 na sedačkách (ale to by bylo FAKT nelidsky zaplněno) plus na stojáka tak stovka, dvě odhadem. K současnýmu stavu do výstavy ještě tak stovku přidam.

Citace od: Luky1987 kdy 09.12.2013, 11:49:18
A teď bych chtěl vidět ty chytráky, kteří píší, že je to jen otázka kostek a času a zvládl by to každý ;D

Takovýma kecama se já už dávno nestresuju  ;)

gearcs

Hrozně moc se mi to líbí! Ale abych řekl pravdu, radši než na to koukat takto, bych chtěl být jedním z těch minifigů v hledišti a kochat se ;D

phoenicis

Kokoooos, tak toto je iná nádhera  :o :D

Bard

#73
Že to bude nádhera, to mi bylo jasné už od prvních fotek.
Ale teprve když jsem tě viděl sedět vedle, tak mi došlo, jaký je to gigant.

richchie

tuto stavbu som sledoval od jej začiatku. musim povedať že je to jedno z najlepsich diel z lega ake som kedy videl. na tej fotkekde je autor vedla je krasne vidiet mohutnost stavby.  Celkovy dojem je neopisatelny, proste toto uz nie je len tak nejake stavanie ale plnohodnotne umenie  :)

Izmael10

Úžasné! Len mám jedno pripomienku. Tie "chocholy", ktoré majú Rimania na prilbách by som dal dole (nechal by som iba pár), pretože to vyzerá ako zraz rímskych centuriónov a dôstojníkov.  ;)

Pejnek

Tohle je opravdu MOC!!! Tohle zvládnou jen mistři svého oboru. Hluboký úklon a nekonečný respekt !!!Tohle bych nikdy nedokázal.

Ryxe

Krásný kousek! Velká gratulace k nádherné stavbě. Moc se mi líbí kombinace bílého zdiva s červenými střechami a zlatými detaily ;).

Luky1987

Teď jsem si ještě na Flickru prohlédl detaily a Scoutroopeři nejsou vůbec špatní  ;D

Mtron

RESPECT. Nádhera. Musela to být dřina neskutečná. Díky za tolik potřebnou energii ke stavění. Pošlu pár stovek Mtronů na představení. Já ti to trochu zaplním :D

To: LUKY - ne každý má dar stavět nádherné a velké stavby i kdyby ty kostky měl.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

Citace od: Mtron kdy 10.12.2013, 08:43:25
To: LUKY - ne každý má dar stavět nádherné a velké stavby i kdyby ty kostky měl.
No však to taky píšu :)
Ještě by mě zajímalo, na jaké a kolik částí se to rozebírá, je to přeci jenom celkem složitý tvar.

Hardegon

Citace od: Luky1987 kdy 10.12.2013, 08:48:51
Ještě by mě zajímalo, na jaké a kolik částí se to rozebírá, je to přeci jenom celkem složitý tvar.

Hlediště je na dvě půlky, schodiště, věž a malé postraní budovy jsou spojeny jako celek, centrální budova s hledištěm je jeden kolos, zadní budova se dá odtáhnout pro manipulaci s elektrikou a uprostřed je samostatný čtverec předsunutého jeviště. Pak už jsou jen kolem "přilepený malý pruhy terénu. Složit to je tak na dvě hodiny práce. Možná to ještě nafotim rozebrané.

Hardegon

Příprava na odvoz.

Thrawn

Na tohle se skutečně moc těším :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Togaran

Parádní model! Přiznám se, že jsem tohle téma prijel vždycky celkem rychle, ale na místě to byla krásná podívaná. Hlavně všechny detaily a použití figové  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Hardegon

Všem moc díky za chválu. Hlavně mi překvapilo, kolik lidí přímo na Lipně nejen koukalo, ale i vychvalovalo tuhle stavbu. Osobně to mam jako svoji TOP stavbu ze všeho, co jsem kdy dělal, ale že by to chytlo tolik lidí, to by mě nikdy nenapadlo. Díky moc všem  ;)

Mtron

Dost bylo už hradů :D To co si postavil bylo brilantní. Nelze než doufat zase v nějaké pokračování takových propracovaných a duchem obohacených staveb.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Ryxe

Až dneska dopoledne jsem měl opravdu čas si v klidu všechny modely prohlédnout a divadlo je opravdu pěkná povedená práce plná zajímavých nápadů.  Gratuluji k opravdu parádnímu a originálnímu MOCu ;)

Kuba

Koukám takhle na ČSFD na novou úkázku Herkulese a najednou andické divadlo. Podoba se nezapře. Určitě výprava toho filmu někde zhlédla fotky tvého divadla  >:D a museli to mít ve filmu  ;D

Tvé je ale stejně hezčí a na výstavě vypadalo monstroozně.

Hardegon

Narazil jsem na jeden MOC pár let starý, ale přijde mi zajímavý a dá se i porovnat s divadlem z mé tvorby...

http://lego.gizmodo.com/5925947/massive-200000-piece-roman-colosseum-is-the-most-impressive-lego-architecture-model-ever