(Zakázka) City Point

Založil Luky1987, 25.07.2013, 14:11:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Tak první třetina je ze 70% kompletní  ;D







peki

Je to pěkné, podle mne to tam "kazí" ty moduláry. Šel bych cestou tvých staveb, je to stylově "jednotné". Proč je to na pilířích? Pokud pod tím budejezdit vlak (zachytil jsme něco o metru) aby to nepřekáželo kolejím.

Luky1987

Citace od: peki kdy 13.11.2013, 15:19:43
Je to pěkné, podle mne to tam "kazí" ty moduláry. Šel bych cestou tvých staveb, je to stylově "jednotné". Proč je to na pilířích? Pokud pod tím budejezdit vlak (zachytil jsme něco o metru) aby to nepřekáželo kolejím.
S těmi moduláry ještě uvidím, jak to vyjde časově, když to vyjde, budou nahrazeny.
Bude tam metro, nemusíš se bát, vše je promyšlené  ;)

otaznik

S tím osvětlením to vypadá super. To ale znamená vytvořit interiéry, minimálně v těch budovách, které budou uvnitř osvětlené.

Kuba

Líbí se mi stíny stromů na zdi. Vypadají jako pravé :)

Jinak, budeš do předpokládám nočního města zasazovat i nějaký noční život? bezdomovce?, gang?, přepadení?  frontu do klubu s vyhazovačem?  ;D

Parsey

Ta vila se mi velice líbí, a tím jak je zasazená do města + osvětlení, fakt padám na čumák!

Jonas

Luky,

stavíš to pěkně a velkoryse, a to osvětlení tomu navíc dodává příjemnou a jedinečnou atmosféru.

Funkcionalistická vila je nádherná, ale měřítkem se absolutně nehodí k modulárům. Vždyť je větší než Grand Emporium - tedy velký obchodní dům. Myslím, že by ses měl rozhodnout pro jedno měřítko a to alespoň přibližně dodržovat v celém městě.
Jonas - Můj Brickshelf

Luky1987

Měřítko je stále stejné, vychází od dveří 4x6.
Že se velký jmenuje velký mě moc netíží.
Je to půdorysně běžný městský dům cca 8x8m a vila je nadstandardní dům zhruba dvojnásobné plochy.
Na výšku to sedí také.
Nevidím problém.

Ryxe

S tím osvětlením to vypadá velmi pěkně, taky bych se přikláněl nahradit modulary za tvé stavby, ale chápu, že čas tlačí, což sám pociťuji. Těším se na pokračování ;)

Tomtombuy

Velkorysé!
(všiml jsem si drobnosti a sice, že jedna z lamp je přímo proti vjezdu do hasičárny.)

Luky1987

Citace od: Tomtombuy kdy 13.11.2013, 21:48:32
Velkorysé!
(všiml jsem si drobnosti a sice, že jedna z lamp je přímo proti vjezdu do hasičárny.)
Dobry postřeh, napravím, díky  ;D

Kuba

Citace od: Luky1987 kdy 13.11.2013, 21:51:37
Citace od: Tomtombuy kdy 13.11.2013, 21:48:32
Velkorysé!
(všiml jsem si drobnosti a sice, že jedna z lamp je přímo proti vjezdu do hasičárny.)
Dobry postřeh, napravím, díky  ;D

Právě naopak, nebylo by fajn to tak nechat? Na Lipně by poté mohla být pro děti u City Pointu uspořádáná např. mini soutěž, zda nenajdou na modelu nějakou anomálii. :D (jen návrh :) )

Togaran

Hodně pěkný! Ty světla tomu dávají novou úroveň.
Ta velká vila či co to je - taky moc povedená, hádám, že tam se vyblbla ta část tvého stavařského já, co uvažovala jestli nedělat architekturu  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Luky1987

Design vilky je částečně přebrán z mocu, který jsem někde našel na netu a vryl se mi do paměti tak silně, že jsem se ho pokusil napodobit.

Luky1987

Název vlákna změněn na (Zakázka).
Snad to některé dostatečně uspokojí.

peter

#75
Nebuť tak vztahovačnej. Snad sám chápeš, že takto je to daleko přehlednější a více vypovídající. Každopádně děkuji za tento krok.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Luky1987

To není vztahovačnost, ale postoj několika členů kostek je takový, jako že jim očividně hrozně vadí zakázkové stavby, ale nevidím důvod.
Jinak to nebylo nijak mířeno na tvůj příspěvek ve vedlejším vlákně.

Luky1987


havlik.jakub666

LEGO forever

Hardegon

S tou elektriikací to vypadá suprově. Jak máš zmáknuté interiéry?

Chairudo

Nádhera ;D
Jak máš spojené všechny ty dráty? do nějakého panelu?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Luky1987

Řešení kabelů jde vidět v příspěvku 42 tohoto vlákna, není to žádná věda.
Obchod s komiksy má interiér - pokladna, skříně, známé postavy ve výlohách na čtyři témata:
Avengers
Man of Steel
Star Wars
Dark Knight
Vilka zatím interiéry nemá, ale něco jednoduchého udělám.
Zjistil jsem, že z metru a půl toho člověk moc nerozliší, takže není třeba s tím ztrácet extra čas, který je potřeba věnovat jinde.
Když bude čas na konci, tak samozřejmě budou nějaké větší detaily.
Teď hlavně ještě chybí oživit pořádně ulice.

Luky1987

Rozpracovaná druhá třetina stavby, do dvou týdnů bude hotová, snad...


Luky1987

Druhá třetina dokončená na 95%, zatím bez minifigů, aut a zeleně.
Foceno v úplné tmě.












danyboy

To metro je luxusní!  :o

Luky1987

Citace od: danyboy2127 kdy 09.02.2014, 18:54:41
To metro je luxusní!  :o
Díky, jestě chybí plakáty na stěny a samozřejmě udělat kloudnou soupravu metra.

Luky1987


Hardegon

Plánuješ nějak oživit ty zelený plochy? Třeba nějaký hřiše, parčík nebo tak?

germik

Budovy chezký (asi si zvyknu i na ten věžák) ale jak píše Hardegon, ta spousta volných zelených ploch u toho vypadá docela zvláštně... :-\ ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Thrawn

Teda...  :o U toho se nejvíc těším, až to uvidím na vlastní oči pohromadě  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.