Návštěvnost?

Založil Kuba, 05.07.2013, 13:11:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kuba

Vím, ře hlavní turistická sezóna na Lipně teprve začala, ale přesto:

Jsou již známy nějaké průběžné počty návštěvníku výstavy?? (třeba za první měsíc?)

MMirek

Dneska jsme přispěli dalšími dvěma vstupenkami. Úžasná výstava !!  :)
Nikdy není pozdě začít... :)

MildaPajda

Ahoj, byli jsme tam v prave uplynuly tyden, vystava je impozantni a moc se nam libila!
Statistiku neznam, ale za pokazde, kdyz jsme jeli(sli) kolem, tak tam bylo neustale plno!... :)

na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

peki

Týden před koncem června byla návštěvnost přes 4 000 lidí.

Hlavní nápor se čeká během prázdnin. Během prodlouženého víkendu 5.-7.7 přišlo např. v sobotu 500 platících návštěvníků + asi 200 neplatících (děti tuším do 100 cm).  Zatím se daří organizátorům na LP udržet vše pod kontrolou (ale ta sobotní návštěvnost je trochu vyděsila  ;D ). Jedinou nehodu utrpěla venkovní socha dinosaura, kterému byla ulomená hlava  (nějaké dítě se na něj věšelo). Hlava už je přilepená na místě.

Na padacím mostu u Linhiho hradu byl přilepen papírek nesahat. Sám jsem byl svědkem toho jak ještě už v neděli (den po vernisáži) návštěvnici z řad dětí nemohli odolat a zkoušely jestli jde padací most zavírat).


otaznik

Citace od: peki kdy 09.07.2013, 10:19:32
Na padacím mostu u Linhiho hradu byl přilepen papírek nesahat. Sám jsem byl svědkem toho jak ještě už v neděli (den po vernisáži) návštěvnici z řad dětí nemohli odolat a zkoušely jestli jde padací most zavírat).
Takovéhle věci prostě chtějí plexisklo.

Matošo

Nebo elektrický ohradník  ;D ;D

linhi

Most jsem den před otevřením přilepil tavnou pistoli  >:D

peki

Citace od: linhi kdy 09.07.2013, 14:42:34
Most jsem den před otevřením přilepil tavnou pistoli  >:D

Tak se jim podařilo asi uloupnout celý kus za tím zalepením. Viděl jsem jak jim něco zůstalo v ruce  ;)

Izmael10

Za chytanie exponátov (ulomenie niektorej časti) by som dával pokutu napríklad 300 CZK. (možno aj viac)

Futurion

To je hezká představa. Naštvat lidi, aby už nikdy nepřišli a o zážitek se podělili se známými, kteří taky nepřijdou.

Ale vážně. Výstava není parkoviště a pořadatelé nejsou strážníci, žádné pokuty udělovat nemůžeš ;D I když představa jak po výstavě chodí kdosi s pokutovým bločkem a štosem složenek mě pobavila ;D Krom toho s drobnými škodami se jistě počítá a pokrývají se ze vstupného.

otaznik

Citace od: Futurion kdy 10.07.2013, 11:46:59
Ale vážně. Výstava není parkoviště a pořadatelé nejsou strážníci, žádné pokuty udělovat nemůžeš
Ale můžeš.
Nicméně souhlasím, že je to nevhodné. Prostě oplotit něčím průhledným a bude.

germik

Tak prý tak (z Facebooku)

CitaceDESET TISÍC NÁVŠTĚVNÍKŮ!
Za necelých 6 týdnů už výstavu vidělo více jak 10 tisíc lidí.
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Luky1987

#12
Pokud za prvních šest týdnů přišlo 10.000 lidí, tak to je celkem pecka.
Další týdny budou silnější a nejvíce přijde zřejmě v září - školy a podobně.
Takových 30.000 by to udělat mělo.

MLT

Citace od: Luky1987 kdy 12.07.2013, 13:11:09
Takových 30.000 by to udělat mělo.


Bych vypsal soutěž :-)

Já už na konci května tipoval 35 000 , dnes si myslím, že jsem to ještě hodně podcenil, odhaduji to na 50 tisíc, ale pokud soutěž, ponechám svůj původní tip - 35 tisíc  ;)

Chairudo

Tak to vypadá, že se jim ta investice do haléře vrátí a příští rok bude výstava 2x větší ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Martins

Tak si připočtěte další 4 spokojené návštěvníky - 2x KFOL, 1x AFOL + FOLNY (fan of lego not yet)  :D
Osobně jsem přípravy tady sledoval, tak jsem čekal že to bude super. A ono to opravdu super bylo. Klobouk dolů před vámi všemi, co jste se na tom podíleli. Příští rok už určitě nevynechám! A teď pár osobních postřehů, které mě nejvíce oslovily:
1. Hluboká mi vyrazila dech a je to podle mě nejlepší "kousek" výstavy!
2. obecně všechny hrady jsou parádní a to i ty ve vitrínách, středověké městečko, pirátský ostrov, bitva, skřetí hora,...
3. co jsem nečekal jsou pohádky - velmi milé, vtipné, skvěle provedené
4. zimní město, spousta hezkých detailů, standardní sety předělané na "zasněžené", dlouho jsem u tohoto modelu dýchal na sklo...
5. klukům a mě vlastně taky, se líbili interaktivní technik modely - u toho vrtulníku jsem jenom čekal, kdy se ve vitrině vznese... asi by mě to ani nepřekvapilo.
6. mám rád vlaky a tady jsem si pěkně užil tu historii železnice zpracovanou už od koněspřežky, parádní.

Díky za skvělý zážitek - stavitelům, provozovatelům i TLC za podporu a super "hračku"!

peki

Podle včerejších informací, včera díky dostatečně zhoršenému počasí padl další návštěvnický rekord. Dokonce místní chvilku přemýšleli o omezení vstupu  ;D

peki

#17
Za červenec 18 000 návštěvníků, v polovině výstavy tedy návštěvnost 22 000  >:D

Na LP zamířila i figurka mr. Gold.



Bude umísťována různě po exponátech (za plexi  ;D ) a návštěvníci jí budou hledat. Pro ty co jí najdou bude připravené slosování o ceny.

Foton

Dobrý nápad s tím Mr. Goldem.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Kuba

Citace od: peki kdy 01.08.2013, 18:33:51
v polovině výstavy tedy návštěvnost 22 000  >:D


Podle tohoto vývoje si tipuji, že konečné číslo se zastaví mezi 45 000 až 50 000  ;)

germik

Hmm, to je něco přes 300 denně, co? Hezký! :o :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

peki

Blíží se 30 000  ;D

Chairudo

Citace od: peki kdy 08.08.2013, 17:09:59
Blíží se 30 000  ;D
Skvělé ;D doufám, že máme provizi z návštěvnosti >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

pryb

Citace od: peki kdy 01.08.2013, 18:33:51
Na LP zamířila i figurka mr. Gold.

Bude umísťována různě po exponátech (za plexi  ;D ) a návštěvníci jí budou hledat. Pro ty co jí najdou bude připravené slosování o ceny.

Slosování na výstavě zmíněno není, nicméně mr. Gold tam opravdu je. Umístěn byl poměrně předvídatelně. :)
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Ivona

Byli jsme tam na jednodenním výletě z Brna  >:D , ale výstava stála opravdu za to - supééééééééér!
21-letý i 14-letý běhali od jednoho modelu na druhý a zase zpět (to chtělo kameru i na diváky), jen 20-letá slečna si zoufala, proč není větší výběr triček Lego ve větších velikostech, neboť nejhezčí byli jen malé čísla.  ;D
Opravdu jste se předvedli a marně jsem synovi vysvětlovala, že jeho pokoj opravdu není nafukovací do zbytku domu.  >:D

peki

Info z LP

Návštěvnost v srpnu vypadá ještě lépe, než v červenci. V posledním týdnu se nám dvakrát podařilo udělat denní rekord – minulý pátek 1.200 návštěvníků, teď v úterý jich bylo téměř 1.500! Ale to už je opravdu za hranicí kapacity prostor...

Včera (středa 14.8) u nás natáčela ČT Déčko reportáž do dětského pořadu TAM TAM, který poběží 15. září dopoledne

Jamesek

Čtyři vstupenky ze soboty jdou za mnou .. :)
Nádhera, nejhezčí výstava, kterou jsme zatím dělali. L.


peki

Ke včerejšku 29.8 je to 44 000 platících z celkového počtu 48 000 evidovaných návštěvníků  ;D Podle LP bude 50 000 platících dosažena.

razgy

taky jsme o dovolený přispěli 4 kapkami do moře. opravnu povedená akce. i ženě se líbilo. těšíme se na další kolo. razgy

Hacislav

Na výstavě jsem byl začátkem srpna, fakt úuuužas. Neuvěřitelné!

Ale až teď jsem konečně dodělal fotky:
http://emilovic.rajce.net/Lipno_2013_-_MOC
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest