Shell Polybagy

Založil rdk, 01.06.2013, 12:10:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

V ČR od 3.6.

Anatyt


Ojík

No konečně. Ví se nějaké podrobnosti? Koukám na internet a říkám si, nebude to limitované jen na ta města, kde budou vystavovat tu formuli? Viz článek.
All work and no play make Jack a dull boy.

Anatyt


DarkDrago

Z toho "pouze u SHELL" bych tipoval, že to bude zadarmo, když si tedy koupíte třeba za 2000 Kč na benzínce SHELL.
Nebo se pletu, když napíšu, že to bude k dostání jen na benzínce SHELL?  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

rdk

Na benzince sem viděl napsáno 29 Kč, ale hádám, že k tomu budou ještě potřeba shell card body za kdovíkolik litrů paliva.

VocucBat


Ojík

All work and no play make Jack a dull boy.

Thrawn

Bude tam ještě jeden set k mání se třemi minifigy  ;D

Za body nebo za peníze.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Johny650

Není co psát vše viz foto :)

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Jago

pred hodinou som kúpil polybag s figmi na pumpe. Nákup majú limitovaný nasledovne:
Autá sa dajú kúpiť po natankovaní 20 litrov prémiového paliva za 1,49 a po natankovaní 20 litrov obyčajného paliva za 1,99.
Polybag s figmi sa dá kúpiť za 2,49, alebo 690 bodmi po nákupe tovaru nad 3,99€ na pokladni - nie za tankovanie. (neplatí tiež nákup dialničnej známky a cigariet)

Bližšie info sú:
http://s03.static-shell.com/content/dam/shell-new/local/country/svk/downloads/pdf/lego-ferrari-tnc-sk.pdf

Polybag už mám postavený, ešte nalepím nálepky a pridám sem fotky

cemo

Taky jsem už zakoupil a postavil. Trošku mě překvapilo že nálepky se lepí i na minifigy.

Anatyt

Citace od: cemo kdy 03.06.2013, 14:13:57
Trošku mě překvapilo že nálepky se lepí i na minifigy.

To je asi tvoj prvý Ferrari set, však?

cemo

Jo, první... Nějak se začít musí  :D

Anatyt

Jasné. Ja len že, tie samolepky na figúrkach boli vo Ferrari bežné. ;)

Johny650

Tak už je mám :)

Tomtombuy

#17
Pěkné! To jsi nabral najednou tolik litrů nebo jak jsi se k nim dostal?  ;D
Chci se zeptat, zda-li jsou díly potištěné nebo se jedná o samolepky. Když si vybavím totožné díly z Cars (kapoty, kabiny), tak se domnívám, že budou potištěné... Jiné zase samolepky.

Ondrej

Citace od: Tomtombuy kdy 03.06.2013, 21:45:03
Pěkné! To jsi nabral najednou tolik litrů nebo jak jsi se k nim dostal?  ;D
Chci se zeptat, zda-li jsou díly potištěné nebo se jedná o samolepky. Když si vybavím totožné díly z Cars (kapoty, kabiny), tak se domnívám, že budou potištěné... Jiné zase samolepky.
Taky už jsem si je dneska všechny obstaral. Jezdíme k shellce tankovat všechny auta takže už nás tam znají  ;)

Johny650

Velká spotřeba :D
Jinak vše samolepky :\

killco

To isté na Slovensku, v TV ide aj reklama.

tomaslambo

všechno samolepky nejsou. jen větší část :)

Micho

Citace od: killco kdy 03.06.2013, 22:43:26
To isté na Slovensku, v TV ide aj reklama.

Cena, keď sa dobre pamätám, 1,49 €.

skmaand

Cena 1,49€ len pri prémiových palivách , pri bežnom palive 1,99€ . Set s minifigmi ale nemajú všade , u nás (Kežmarok) majú len autíčka . V pravidlách je ešte uvedené , že :

d) Každý zákazník s kartou Shell CLUBSMART Premium môže tiež získať LEGO minifigures za 490 bodov a každý zákazník s kartou Shell CLUBSMART za 690 bodov.


danyboy

Z 458 Italia se stal transformen Italiot. Využity všechny díly krom jednoho.
Foceno mobilem.

Thrawn

Nakoupil jsem jen set s minifigy za body, tuším 690 bodů. Kvůli ničemu jinému je stejně nesbírám. Docela zklamání, samolepky namísto potisků torz. Kvalita vypadá na Čínu, je to obdobné, jako u CMF.  :(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

VocucBat

A co by jsi chtěl. Všechna Ferrati torza byla i v předchzích letek polepená.

Thrawn

To jsem nevěděl. Žádný Shell set do této doby, krom výše zmíněného, nemám.

Chtěl bych potisk.  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

otaznik

Včera jsem na ně na pumpě koukal a nevypadají špatně. Jak už tu padlo, škoda tolika samolepek.

davroman

Autíčka vypadají moc dobře. Potisky jsou na některých nestandardních dílech, na standarní díly (Bricks, Tile) se lepí samolepky (balené v papírové minikrabičce). A jen pro info - formule je ve dvojí variantě v jednom balení: A) Alonso - modré Plate round 1x1 jako helma + samolepka na nose formule s číslem 5; B) Masa - zelené Plate round 1x1 jako helma + samolepka na nose formule s číslem 6. Takže při stavbě se musíte pro jednu variantu rozhodnout. A nebo koupit dvě.
A ještě jeden poznatek - všechna auta jsou s natahovacím mechanismem zabudovaným v baseplate.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks