Soutěž - Oficiální představení nového Lego setu na Lipně

Založil peki, 06.04.2013, 10:23:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondra

Citace od: Darth kdy 31.05.2013, 20:01:29
Na Eurobricks už to kdosi prozradil (pravděpodobně). Kdo nechcete přijít o překvapení, nekoukejte tam  ;D
No to dekujem pekne ;D ,hledat neco na eurobricks je jak hledat zachod zdarma v Praze.

Tak jsem to nasel "necist" Tak nic pro mne.Takze si zitra prispim >:D .Za tu cenu a dve kila vahy to bude pekne predrazene >:D .

MÍLA

tohle vypadá nově : 75025-1: Jedi Defender-Class Cruiser

Ondra

Citace od: EM4CZ kdy 31.05.2013, 20:56:39
tohle vypadá nově : 75025-1: Jedi Defender-Class Cruiser
Sekce dobra, ale jedna se o exkluzivitu.

Darth

Dál tam píšou něco o počtu minifigů - míň než 10188 - Death Star a víc než Jabbův palác  >:D (tedy něco mezi 10 a 24).

Ondra

Tak tu cenu plne chapu, plati se jak za univerzum a jeste dodatecne za kazdou postavicku.Jak dane na pohonne hmoty ;D

MLT

Citace od: Darth kdy 31.05.2013, 20:59:50
Dál tam píšou něco o počtu minifigů - míň než 10188 - Death Star a víc než Jabbův palác  >:D (tedy něco mezi 10 a 24).

A ty už to vážně víš ?

Že by jsi mi to mohl dát do SZ - já na Lipně stejně nejsem.....

Foton

Tak jsem doufal, že už to tu bude dneska napsané , a ono nic?! Tak co bylo představeno na Lipně?! Nebo to představení je až zítra?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Archaon


Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Thrawn

A na reál to vypadá velmi luxusně  ;D





Jsem povinen uvést, že minifig modrého imperiálního důstojníka Thrawna není součástí setu  ;D

Warning: The imperial officer minifig with blue head Thrawn is not included in the set!!! It's a custom minifig and property of author photos!!! Officer is not part of the set!!!!
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.