Soutěž - Oficiální představení nového Lego setu na Lipně

Založil peki, 06.04.2013, 10:23:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MeNadruhou

Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

peki

Citace od: MeNadruhou kdy 27.05.2013, 19:48:41
Peki, a je už známé číslo/název toho setu?

na tom "návodu" je vytištěné, když jsem chtěl obrázek po Googlu tak mi nic neukázal  :o

MeNadruhou

Citace od: peki kdy 27.05.2013, 19:53:16
Citace od: MeNadruhou kdy 27.05.2013, 19:48:41
Peki, a je už známé číslo/název toho setu?

na tom "návodu" je vytištěné, když jsem chtěl obrázek po Googlu tak mi nic neukázal  :o
takže do čtvrtka je ještě tipovačka? >:D
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

peki


Měch

A přiblížil se s takovou vůbec někdo, nebo jsou všichni mimo ? A jestli je to nějaké Duplo tak ho ani nemusíš nosit.

A vůbec, už bys to mohl říct...
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

peki

Neboj něco z toho co přišlo tě určitě zaujme  ;)

Měch

Mikromotor, servoventil, nebo nějaká drobnost do techniku ? Jestli to není nějaká supervěc tak mě to asi nezaujme  ;)
Beztak to píšu jenom proto abych z tebe vypáčil co nejvíc informací...
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

VocucBat

To bude něco hrozně tajemného >:D. nebo taky úplná blbost.

peki

Citace od: vocucbat kdy 27.05.2013, 21:03:07
To bude něco hrozně tajemného >:D. nebo taky úplná blbost.

Je to prostě úplně nový set. Nový znamená že se jeho fotky ještě neobjevily na veřejnosti. Níže malá nápověda  >:D

MeNadruhou

Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

MiHo

Tolik Technic bricků ... Tak to určitě nebude Technic. Že by Super Heroes?

Měch

Ty rámy jsou potřeba pro něco, co musí hodně pevně držet po hromadě...takže to bude buď nejaký Architecture UCS ala Eiffelovka nebo VW brouk, anebo ten Star Wars.

Ale 2 kg jsou hrozně málo. Navíc ty Dark Red konektory  :-\
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

MLT


Darth

Podle dílků bych to tipoval na AT-TE, ale to jednak už má fotky, jednak podle bricksetu váží jen 0,99 kg. Dvě kilíčka to by mohlo být 2x tolik dílků než AT-TE, tedy něco z UCS řady. Šedivé dílky jsou doménou SW, i když dost technic os by znamenalo taky dost hejbátek. Ať je to UCS AT-AT  ;D

juraj

A ten set, ktorý sa predstavuje ostane kostkám? To by bolo super mat na vystavach ewok village(TIP).

Kubos.cz


Ondra

Zajímavé, výběr dílů mi připomíná podvozky u creator aut.I ta váha by nějakému většímu autu odpovídala, ale pochybuji že to bude letos jednak z toho důvodu že Grogall odtajnil další exkluzivní sety pro 2. polovinu jako je Opera, Zimní trh a Ewok village a žádné auto mezi nimi není.

Darth

Citace od: Ondra kdy 29.05.2013, 12:40:02
Zajímavé, výběr dílů mi připomíná podvozky u creator aut.I ta váha by nějakému většímu autu odpovídala, ale pochybuji že to bude letos jednak z toho důvodu že Grogall odtajnil další exkluzivní sety pro 2. polovinu jako je Opera, Zimní trh a Ewok village a žádné auto mezi nimi není.

Jo, to by mohlo být, na eurobricks kdosi psal, že je rád, že Lego zůstává u Volkswagen linie (psal to ve SW threadu). Stále zbývají zatím nevyužité čísla setů 10238 a 10239 (37 je Orthanc, 40 X-Wing).

TUKE

Podľa ma to bude niečo z tohto:

10234 - Sydney Opera House
10236 - Star Wars Ewok Village
10235 -  Winter Village Market

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Měch

Že bych měl pravdu s tím VW :D ? Mně se nechce čekat až do soboty ;D.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Ondra

Citace od: Foton kdy 29.05.2013, 15:07:53
Z diskusí na http://www.bricksetforum.com/discussion/9662/lego-creator-expert-next-car-model
se mi zdá nejpravděpodobnější VW Thing nebo BMW Mini
Tu diskuzi vůbec neber v potaz, založil jsem ji já a jen jsem chtěl rozproudit diskuzi, ten co psal bmw mini je úplně mimo a myslel ty tajemné bmw polybagy.

Každopádně golf napadl mně z více důvodů. očekávám ten model spíš v roce 2014 než letos, ale je možné že to udělají letos z důvodu výročí 75. založení Volkswagenu.

JInak jestli bych mohl poprosit odkaz na tu diskuzi kde se píše o pokračování VW, nemohu to najít.Díky  ;)

Darth

Citace od: Ondra kdy 29.05.2013, 20:57:20
JInak jestli bych mohl poprosit odkaz na tu diskuzi kde se píše o pokračování VW, nemohu to najít.Díky  ;)

Ani nenajdeš, moje blbost, spletl jsem WV s VW, ten příspěvek na eurobricks patřil k Winter Village Market  :-\

Ondra

Nevadi, kazdopadne z te ukazky to vypada hodne zajimave.

Tolik technic dilu by mohlo ukazovat na technic, ale tolik studded dilu by bylo v jednom setu neobvykle.Zaujala mne ta vinova barva na dvou dilcich, to by zas mohlo ukazovat na pripadnou ewok village a ty ostatni studedd dily jsou bud z vnitrku stromu nebo z nejakeho raketoplanu.

Peki, mohl bys rict jestli je to set z te nove trojice nebo neco uplne neznameho jak rikas, protoze ta trojice uz byla znama docela dlouho.

Foton

Nic neříkej, to by to všechno zkazilo! Ty dva dny snad už vydržíme, ne?! >:D
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Ondra

Citace od: Foton kdy 30.05.2013, 13:51:06
Nic neříkej, to by to všechno zkazilo! Ty dva dny snad už vydržíme, ne?! >:D
Ja pocitam s tim ze mne muze zasahnout zbloudila strela z flick fire zbrane a na miste mne zabit. >:D Takze cekat tak dlouho, kdyz lego prodava v takovem mnozstvi zbrane hromadneho niceni nepripada v uvahu. ;D

germik

Já myslím, že to bude první z řady zbrusu nových extraBioniclů! :D ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Ondra


Darth

Na Eurobricks už to kdosi prozradil (pravděpodobně). Kdo nechcete přijít o překvapení, nekoukejte tam  ;D

Izmael10

Citace od: Darth kdy 31.05.2013, 20:01:29
Na Eurobricks už to kdosi prozradil (pravděpodobně). Kdo nechcete přijít o překvapení, nekoukejte tam  ;D

Link?  :)