(Vlastní) Space Point

Založil Luky1987, 08.01.2013, 15:59:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

cendix

Vypadá to dobře. Předpokládám, že je to zatím polotovar, tak musíme být trpěliví. ;)

Futurion

Silnice bude opět do pravého úhlu?

Luky1987

#32
Citace od: votrelec kdy 17.02.2013, 16:42:05
Myslim, ze to ludia nepochopia. "Co tim chcel basnik rici". Minimalne tie dve stolicky. Inak zasa opat, trocha rozmanitosti by nezaskodilo. Takto si si mohol usetrit pracu, postavit iba polku a prilepit v strede velke zrkadlo a mal by si to narovnako.

Pokud myslíš, že to zvládneš lépe, můžu ti projekt přenechat ;)
Na dvou stoličkách, skrze které budou provlečené dva prosvětlené tubusy, bude zaparkovaná dvoumetrová loď.
To trošku změní vyznění, ale to někdo, kdo jen remcá, těžko pochopí...

Luky1987

Citace od: cendix kdy 17.02.2013, 16:58:29
Vypadá to dobře. Předpokládám, že je to zatím polotovar, tak musíme být trpěliví. ;)
Ano ano, zatím je na tom cca 100 hodin práce, zbývá minimálně 200...

Luky1987

Citace od: Futurion kdy 17.02.2013, 18:01:45
Silnice bude opět do pravého úhlu?
Dělal jsem pokusy, co se mi bude líbit nejvíce, a vyšel pravý úhel a žluté pruhy po stranách...
Samozřejmě optimální to není, ale mám určité osobní subjektivní nároky na estetiku, přes které nejede vlak ;D

Futurion

Citace od: Luky1987 kdy 17.02.2013, 18:20:07
Citace od: Futurion kdy 17.02.2013, 18:01:45
Silnice bude opět do pravého úhlu?
Dělal jsem pokusy, co se mi bude líbit nejvíce, a vyšel pravý úhel a žluté pruhy po stranách...
Samozřejmě optimální to není, ale mám určité osobní subjektivní nároky na estetiku, přes které nejede vlak ;D

Proti tomu nic. Jen se ptám pro zajímavost, když vím, žes to už jednou předělával dle názoru ostatních :)

Raistlin M

#36
Citace od: Luky1987 kdy 17.02.2013, 18:20:07
Citace od: Futurion kdy 17.02.2013, 18:01:45
Silnice bude opět do pravého úhlu?
Dělal jsem pokusy, co se mi bude líbit nejvíce, a vyšel pravý úhel a žluté pruhy po stranách...
Samozřejmě optimální to není, ale mám určité osobní subjektivní nároky na estetiku, přes které nejede vlak ;D
Ona by ta pravoúhlá silnice tak nevadila, pokud by se opticky netloukla s tou dráhou nahoře. Sama o sobě hrozná není. Jen mi na ní chybí nějaké odbočky. Ty by jí sebraly takovou tu monotónnost. Vidím tam něco na ten způsob, ale lepší by asi bylo rozbourat v místě odbočky tu žlutou. Samozřejmě chápu, že v této fázi by to mohlo přinést zdržení. ;)

Luky1987


Mtron

Dobře ty, to bude mega luxus. Už se na to všechno těším.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

Malá nehoda při stavbě kolejiště...


Hardegon



otaznik

Citace od: Luky1987 kdy 12.03.2013, 14:07:19
Malá nehoda při stavbě kolejiště...

To je luxusní fotka! Beze srandy!

winring

Přesně tak, ta fotka je dokonalá. Šel by z toho udělat wallpaper?  ;D

Luky1987

Aktuální foto z bojiště:






























Robbed

Ta kulatá budova je parádní :)

Hardegon

To mi přijde povědomí... LEGO kam se podíváš, naházený v krabicích, části stavby všude, kde se vejdou a mezi tím někde viditelné náznaky žití lidí...  ;D

Mtron

No kámo, fotky z bojiště do mě vlévají novou energii, co ti na to napsat :D potřeboval by si pracovnu přinejmenším velkou jako tenisový kurt. No těším se moc na Lipno a na tvoje stavby. Inspirace veliká a doufám, že se poznáme :-)

Jak píše Robbed ta kulatá stavba vypadá suprově, prozradíš techniku stavění ? Třeba bych mohl i já svoje stavby zaoblit a polepšit si tak stavební techniku, hlavně detailovou.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

Citace od: Mtron kdy 15.04.2013, 19:10:57
Jak píše Robbed ta kulatá stavba vypadá suprově, prozradíš techniku stavění ? Třeba bych mohl i já svoje stavby zaoblit a polepšit si tak stavební techniku, hlavně detailovou.

Je to jednoduché, prakticky ze dvou druhů dílků:

http://www.bricklink.com/catalogItemIn.asp?P=2429c01&colorID=86&in=A
http://www.bricklink.com/catalogItemIn.asp?P=2877&colorID=86&in=A

blindmelon

To mě by spíš zajímalo, jak to udržuješ v kruhovém stavu, tj. vnitřní konstrukce.  ;)
Hezký den, Blindmelon

Luky1987

Jenom prostým křížem z plates.

blindmelon

#51
Citace od: Luky1987 kdy 16.04.2013, 13:56:43
Jenom prostým křížem z plates.

Takže ten čtvrtkruhový mezisektor mezi se dá "prohnout", nebo tam není vůle? Nebo je každý segment vyztužen v různé výšce?

PS. zajímavý computer case, co to je zač?
Hezký den, Blindmelon

Luky1987

Citace od: blindmelon kdy 16.04.2013, 20:10:17
Citace od: Luky1987 kdy 16.04.2013, 13:56:43
Jenom prostým křížem z plates.
Takže ten čtvrtkruhový mezisektor mezi se dá "prohnout", nebo tam není vůle? Nebo je každý segment vyztužen v různé výšce?
PS. zajímavý computer case, co to je zač?

Je to vyztužené ve dvou výškových úrovních a drží to dobře, nic se neprohýbá.
Case je tato:

http://www.alza.cz/corsair-cc600t-graphite-series-bila-d229239.htm

Luky1987

Tak jsem si cvičně sestavil hlavní budovu a doky s lodí 8)
Na fotografii je cca polovina rozsahu stavby, nechci si vystřílet všechny náboje ;)




Futurion

Uh, to je pecka  :o Super.

mirek

Nasvícení stavby podtrhuje její krásu. Perfektní.

Luky1987

Trocha umění, aby se neprozradily detaily ;)
98% je již hotovo, chybí jen dodělat a doladit lesík...










MLT


P4tr1cius

Luky, vieš že tvoje diela sa mi páčia, ale poslednú dobu musím poznamenať, že si "upadol" do určitej (neviem ako to správne nazvať) "uhladenosti". Aj tvoje prvé dielo pre LIPNO, bolo také "nemastné, neslané" (prepáč, že sa takto vyjadrujem, pretože viem, že takto by to možno postavilo pár ľudí z celého ČeskoSlovenska, či vôbec?!).
Ale keď si to takto poskladal, a nasvietil, (bratu) ... Ide z toho strach! Takže (po(píp)) sa nato teším naživo!!!
Obdiv!

Měch

patriciusi, ty mi dneska dáváš  ;D už jsem čekal že řekneš: "Kvantita ani zďaleka zaručene nepredstavuje aj kvalitu." jak to máš ve zvyku u velkolepých staveb jako je Bitva o Helmův žleb nebo u Game of Thrones. Pochybuju, že ty bys dal dohromady byť jen 10 kostek z toho, páč jsem od tebe ještě neviděl ani jednu !!!

Citace od: P4tr1cius kdy 05.05.2013, 00:18:32
pár ľudí z celého ČeskoSlovenska...

To si snad děláš srandu :D

Citace od: P4tr1cius kdy 05.05.2013, 00:18:32
Aj tvoje prvé dielo pre LIPNO, bolo také "nemastné, neslané"

A to si děláš ještě větší srandu  :D ROFL  ;D ;D
Radši něco postav.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!