(Vlastní)Rožmberk

Založil linhi, 13.09.2012, 19:20:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Citace od: linhi kdy 21.12.2012, 10:29:05
No zbytek :-D  celá půlka pod komplexem horního hradu,takže pořádnej kousek.....

Jo, čekal jsem, že to bude jen "něco málo"  ;D

linhi

#61
Ano, malý "kousek"  :-D   

Bard

Mé historizující srdce opět plesá.
A pak že plast není poctivý stavební materiál...

linhi

Za posledních pár dnů jsem už pokročil s kopcem....

Takže hezký večer a šťastný Nový Rok z Rožmberku přeje Linhi !!  Bohužel hradní pán má 39 stupňů teplotu,tekže dnes nic bujarého,aspoň nespadnu z věže :-D nebo na věž? :-DD

linhi

Další postup na práci na hradu....

Aki

Krásně se to rýsuje, super.

Mates

Linhi, je to paráda, stále sleduju tvoje pokroky. :o :o 8)
Stavba je nádherná, chtěl bych vidět více detailů i celou stavbu, ale trochu mi to ruší ty nekvalitní fotografie.
Nešlo by celou stavbu nafotit foťákem, který umí udělat pořádné fotky? ;D >:D
Kuju! ;) :-*

linhi

Dobrá,již jen foťákem...  ;)
Štíty a prapory..

Bard

#68
Naprostá bomba, nejen ty štíty a prapory. Když jakožto obdivovatel hradů vidím podobné stavby, tak si říkám "zlaté české ručičky" (Slováci prominou  ;)). A vlastně taky zlaté české hlavičky.

tage

Naprosto úžasné, super, nemůžu pochopit jak tohle někdo dokáže. Klobouk dolů.

FilipS

Paráda, konečně i důstojná fotka.

Kuba

Chlapi obdivuji Vás všechny co jste se pustili do modelů na zakázku podle velkých reálných staveb. Já bych tu odvahu neměl.
Ještě to není hotové, ale už teď musí být zřejmé, že tohle bude po dokončení ten nejhezčí hrad z lega, co se na Kostkách dosud oběvil, Ryxeho Hluboká zase nejhezčí Zámek.


linhi

#72
Tak dnes konečně uděláno zalomení terénu horního hradu,asi není vidět na těchto fotkách,znát to bude až oproti spodnímu hradu...
Do stavby se už zapojila i má milá druhá polovička :-).... tedy spíše ofukuje prach  ;)
Tam kde knčí mostek navazuje spodní hrad - foto 3...

P4tr1cius

Ty Blázon!  ;)

Toto bude (už je) naozaj monštrum. Už teraz sa teším keď to uvidím naživo.

Luky1987

Teď jde konečně poznat velikost, když je měřítko člověk ;D
Těším se, že na Lipně popijeme ;)

Ryxe

Ano, až s poměrem k člověku je vidět, jak je ta stavba robustní. je to skvělá práce, linhi. Jsem zvědav, jak to bude vypadat, až spojíš oba díly dohromady.

Thrawn

Já smekám, tohle je jedním slovem nádhera. Můžu se zeptat, kolik je to tak cca kostek?  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

linhi

Kluci odhaduju ze nyni mam nakoupeno kolem 100 000 kostek,na hradu
uz je tak 85% ale jeste neco budu kupovat..
Jinak kazdy den na tom pracuji,nekdy 3 a nekdy i 10 hodin,
jen kdyz jsem marodil tak jsem vazne lezel..

Sanna

Moc se mi líbí jak je zpracované hrázdění,vypadá realisticky. Jsem zvědavá jak to bude vypadat až se spojí oba díly dohromady.

linhi

Roste..... a řekl bych že z celkové plochy hotovo 85 %

linhi

Jinak už teď je tento kus 180 cm - plus půlka na půdě 160 - a ještě těch 40 - 50 - takže celková délka skoro 4 metry.....

linhi

Tak,konečně jsem dosáhl dokončení pohledové strany,nyní ještě zadní část kopce...
Znovu přeměřeno,horní hrad má 260 cm a spodní 155.....
Nyní mám týden dovolenou tak doufám že dojedu zadní svah horního hradu,manželce už se nelíbí dovolená pod hradem v obýváku :-D

Micho

Aj ten terén sa mi veľmi páči, tak ako je rozbitý a nepravidelný pôdorysom. Výborná práca. Keď to ešte ožije, to bude paráda ...

Sanna

Klobouk dolů,vypadá to úchvatně. Stavba se mi moc líbí. Terén je super. (Jinak manželce se vůbec nedivím  :) ).

peki

#84
Přikládám pár fotek i se stavitelem a jeho pomocníkem (syn Vojta, který mi ukázal na kterých hradních zdech přiložil ruku k dílu  ;D ). Stavba hradu, ale i jeho terénu, je opravdu parádní dílo, o tom není sporu a již to tu zde mnohokrát zaznělo. Píši tedy o tom, co mne dále překvapilo. Model jsem viděl na vlastní oči poprvé, první dojem je, že je to opravdu hodně veliké (prostě "mega" stavba). Z žádné fotky to bohužel není dobře patrné. Druhý dojem je důmyslnost a pečlivost s jakou je velký hrad rozdělen do jednotlivých modulů. Je to v podstatě takové velké "pucle".

Současně smekám před trpělivostí Linhiho drahé polovičky, připomnělo mi to situaci kdy Cavelon skladoval v obyvačke kolejiště pro Banskou Štavnici  ;D

blindmelon

Takhle "střelenýho" fotříka bych taky jako kluk chtěl mít. ;D
Hezký den, Blindmelon

branio

#86
Citace od: blindmelon kdy 17.02.2013, 13:10:11
Takhle "střelenýho" fotříka bych taky jako kluk chtěl mít. ;D
+1

Inak, čudujem sa, že to ešte nemá označenie TOP. Parádny kus MOCu. Nádvorie sa dá krásne oživiť, na rôzne témy ako stredoveká oslava, dobíjanie...

peki

Citace od: branio kdy 17.02.2013, 13:58:28

Inak, čudujem sa, že to ešte nemá označenie TOP....

Jde o jednu ze staveb na zakázku takže určitě půjde o TOP stavby

linhi

Tak dnešní a na 99% konečné rozměry - Délka - 410 cm
                                                               Výška - 120 cm
                                                               Šířka -  130 cm

linhi

Dnes přeneseno do větších prostor a konečně to srostlo....