Ostrava a okolí????

Založil Ondra, 21.06.2012, 15:20:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondra

Docela rád bych touto formou zjistil, zdali tu jsou fandové z oblasti Třince a jestli nemají náladu si třeba vyjet do Třince na pivko.

Ozvěte se , každá lego duše dobrá  ;) .

Ondra

Docela mně mrzí že jsem asi na oblast Frýdecko Místecka sám, tak bych to chtěl roztáhnout na Ostravu a okolí.

Kdo by měl zajem a momentálně se nachází v okolí Ovy nechť se tu ozve, můžeme domluvit sraz třeba v Ově.Před vánoci by to mohlo být zajímavé  :) .

jerzeeg

Ja jsem z, v podstate, Ostravy, ale pívo nepiju. Nicmene, take by me zajimalo, kdo jeste je z okoli ? :)

honzicek22

Sice je už po vánocích, ale mohli bychom zavést pravidelné srazy ostraváků a lidí z blízkého okolí.

Ondra

Spatny napad by to nebyl o to mi v tomto vlaknu jde  ;) .Jsem rad, ze nejsem sam v MS kraji.Sraz by se mi libil, mohli bychom pokecat kuprikladu o novinkach.

wether

Kolik je tady lidí z Ostravy a okolí, kteří si budou objednávat v Lugbulku? Jde mi o následnou distribuci, že bychom se mohli domluvit na společném postupu.

jerzeeg

ja s nejvyssi pravdepodobnosti neco vezmu

honzicek22

Už mám taky pár kostek naklikaných  :)

Kuba

Taky jsem z Ostravska
Je to můj první ročník, kdy jsem se přihlásil, tak nemám moc zkušeností jak to v Lugbulku chodí. V objednávce Lugbulku jsem se díval, že zatím nejbližší místo pro distribuci je Brno. Popřípadě Jamesek (v profilu Praha - Valmez), Nevím jestli už někdo z Ostraváku zkoušel jameska kontaktovat? Každopádně Valmez je dostupný. Takže možnosti tu jsou.
Popřípadě je někdo kdo mívá z Ostravy do některého z míst distribuce cestu? (škola, práce, holky??)
Jelikož pošta je asi až na posledním místě a neměli bychom komplikovat život organizátorům, taky nevím kolik si toho má člověk představit u varianty "pošta" pod pojmem malý balíček. Zrovna mraky toho za sebe brát nehodlám, ale pár gramu to taky nebude.

Nějaké nápady?



honzicek22

Záleží, kdy lego přijde a kdy bude připravené k distribuci. Jelikož máme v Líbeznici rodinu a na jaře se tam chystáme, tak bych mohl Ostravu a okolí dovézt osobně. Samozřejmě, že není problém přibrat to z Valmezu - další část rodiny v Zlíně :)

Kuba

To je fajn.

Jedna varianta by byla  ;)
třeba ještě někdo s něčím příjde.

wether

Už jsem zkoušel kontaktovat uživatele "Jamesek", komunikace byla:
Dobrý den,

v objednávce na Lugbulk je možnost doručení "Jamesek". Pochopil jsem, že se pohybujete mezi Prahou a ValMezem. Pokud zvolím možnost přes Vás, mohl bych si to vyzvednout ve ValMezu? Jsem z Ostravy a tak bych mohl dojet.

Odpověď:
Na Ostravu bude jistě lepší spojení, já sám nevím, jak to mysleli .. :)


Navrhuji do objednávky zadat: "Jinak (napiš do poznámky jak)"
Do poznámky bych napsal "Ostrava - domluvíme se"

samy405

Posílál jsem SZ, kluci z firmy ve které pracuju se pohybují Praha - Ostrava , dalo by se domluvit jestli budou mít cestu že by to vzali do ovy na firmu.
Jen je problém, že legu vůbec nerozumí  >:( >:D  :o ;D ;D ;D takže tak :) pokud budou mít cestu a čas tak to vezmou :)

jerzeeg

Myslim, ze by ten ochotny mel byt zaroven i duveryhodny, ne kdokoliv. Mluvim obecne, nemyslim nekoho konkretniho.

Replix

Také se hlásím k Ostravsku, přesněji pocházím z Havířova. Zatím však Lugbulk vynechávám. ;)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

QuiGon

Hlásím se k Novojičínsku. Do Ostravy jezdím každý týden. Nějaký sraz kostkařů z MS kraje bych také uvítal!

tomaslambo

Jsem z Ostravy a celkem rád bych na nějaké to pivko zašel.

Kubos.cz

Taky bych zašel. Někdo postněte anketu s daty ať se něco domluví  :)

tomaslambo

Jsem schopný se přizpůsobit a čas si jsem schopný vytěsnit téměř kdykoliv.

Kuba

Loni se to řešilo tady, takže to opět budu řešit tady...    ...Budete brát "Ostraváci a okolí"něco z LB? Jak volíte způsob dopravy?
Je někdo, kdo má možnost někde z uvedených míst LB vyzvednout pro celou Ostravu a okolí? Nemělo by se totiž spoléhat, že distribuce vyjde zase zrovna na bourání Lipna 2014 a vyjde tedy i nějaký ten hromadný převoz přímo do Moravskoslezského kraje.

danyboy

taky jsem už o tom přemýšlel..
Taťka občas kvůli práci jezdí přes celou ČR, ale šance, že by zrovna jel přes distributora. No nevím.

honzicek22

Pokud bude probíhat hromadné třízení tak Lugbulk dovezu.

Kuba

Všiml jsem si, že někteří nemáte zatrhnutou dopravu. viz:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=43474.msg200149;topicseen#msg200149

Já tam dal něco podobného jako loni: "Ostrava, ještě se domluvíme".

Kdyby se tedy žádný převoz na Ostravsko nedomluvil (neměl by nikdo csetu), a nebylo ani společné třízení, můžeme se složit na dopravu, a muselo by se pro to zajet do Prahy nebo Brna. Kdyby toho náhodou nebylo moc a vešlo se to do krosny, klidně bych si udělal výlet Vlakem. :)
Pak bychom při příležitosti rozdělení udělali první Hospodu - Ostrava. Aspoň by byla jistota, že bude účast a neskončilo by u plánování.  ;D

Hana129

Bednu si pravděpodobně stáhnu domů pomocí PPL, pokud to nevyjde jinak. Myslím, že by neměl být problém do balíků přidat i LB pro ostatní, pokud si to budou chtít zájemci vyzvednout u nás.

Kuba

Citace od: Hana129 kdy 16.01.2014, 15:14:33
Bednu si pravděpodobně stáhnu domů pomocí PPL, pokud to nevyjde jinak. Myslím, že by neměl být problém do balíků přidat i LB pro ostatní, pokud si to budou chtít zájemci vyzvednout u nás.

Osobně bych v tomto případě neváhal, pokud by se přemýšlelo, nad touto možností "PPL" a následného vyzvednutí (je už to přece jen za humny   :) ), stále by však mělo platit pro všechny ostatní Severomoraváky a Slezany, kteří by se zapojili, že by se mělo složit na náklady.  ;)

honzicek22

V současné chvíli je toto zbytečná debata. Vše bude záviset na tom jak se bude Lugbulk třídit a kdy vůbec dorazí. Loni (podle optimistických odhadů z ledna) jsem plánoval, že LB vyzvednu přímo v Líbeznici na konci června. Nakonec jsem jej bral u Hanky až o pár měsíců později...

Hana129

Přesně tak, domluvíme se až to bude aktuální a Lugbulk alespoň už v Čechách.  ;)

Kuba

Ano, konkrétně se domluvíme, až to bude aktuální. Jen jsem chtěl, ať už v tom máme trochu jasno  ;)

Mr. Cube

Tak co, kostkaři Ostraváci (a okolí), nedáme nějaký sraz?  8)

Kuba

Někdy únor, březen klidně? Zkus najít nějakou dobrou hospodu. Ale chtělo by to, aby nás bylo alespoň 5-6, jinak si myslím, že to nemá smysl, tak snad se ještě zájemci objeví. Bohužel z Ostravska je nás tady pořád strašně málo. Proto jsem chtěl k setkání využít i rozdělení LB. To by byla asi jistota, že by se nás sešlo více.  ;)