Ostrava a okolí????

Založil Ondra, 21.06.2012, 15:20:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

honzicek22

Tak Helbich je taky super ;)

Kuba


tomaslambo


Kuba

Tak už jste se rozhodli kde? Hodíte někde rezervaci? mi osobně je fakt úplně jedno, kde to bude :) Moc lidi se ani ještě nevyjádřilo k termínům  ;)

danyboy

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 05.01.2016, 08:47:17
Tak už jste se rozhodli kde? Hodíte někde rezervaci? mi osobně je fakt úplně jedno, kde to bude :) Moc lidi se ani ještě nevyjádřilo k termínům  ;)

Ten pátek 15.

honzicek22

Za mě je to celkem jedno  ;) můžu oba tři termíny.

tomaslambo

Pátek 15. mi vyhovuje a prakticky bych neměl mít problém s jakýmkoliv jiným pátečním večerem. K místu se moc lidí zatím taky nevyjádřilo, takže rezervace je zatím řekněme poněkud předčasná. Každopádně nevíme ani počet lidí


Kuba

Citace od: tomaslambo kdy 05.01.2016, 13:53:32
Pátek 15. mi vyhovuje a prakticky bych neměl mít problém s jakýmkoliv jiným pátečním večerem. K místu se moc lidí zatím taky nevyjádřilo, takže rezervace je zatím řekněme poněkud předčasná. Každopádně nevíme ani počet lidí

Mi je to fakt jedno, kde budeme :)
U toho Hellbicha nám i uvaří a vypadá to pěkně, tak co třeba tam? :)

zatím to vypadá na: Kuba, Honza22, danyboy, Tomaslambo, Jerzzeg, a Chairudo z Olomouce (bude ještě někdo z Olomouce? )

Kdo ještě?

yoshimaka

Citace od: vitruvius kdy 03.01.2016, 21:38:44
A co treba termin 29.1. Nebo 30.1.



Tento termín vypadá nadějněji i pro jednoho olomoučáka navíc :-)
Lust och fägring stor

Mr. Cube

Já bych naopak uvítal přesun směrem k centru.  ;D Ne že by ten Helbich vypadal špatně... :P

tomaslambo

#190
Citace od: Mr. Cube kdy 05.01.2016, 19:06:06
Já bych naopak uvítal přesun směrem k centru.  ;D Ne že by ten Helbich vypadal špatně... :P

Tak co kdyby jsi rovnou navrhl nějakou nekuřáckou hospodu/restauraci v tebou navrhované lokalitě?
Promiň že to takhle píšu a předem se omlouvám, jestli se někoho dotknu, ale posledních pár příspěvků už mě začíná pěkně vytáčet a tak musím reagovat. Jistě že každý chce mít tu akci tam, kde to má nejblíž domů a kde to dobře zná, ale ještě jsem tady neviděl žádné jiné konkrétní místo než ty, které jsem navrhoval já nebo honzicek22 a ano oba jsme shodou okolností z Ostravy Hrabůvky, proto nám tato lokalita vyhovuje. Restaurace v centru nebo v Porubě (viz danyho dřívější příspěvek) moc neznám, proto je ani nenavrhuji. Takže si taky zahraji na alibistu, abych náhodou nemusel něco řešit: Je mi jedno kde to v Ostravě bude, pakliže se tam a hlavně zpátky dostanu v rámci nějakého rozumného časového horizontu.

Kuba

#191
Počkáme do pátku, jestli nepadnou ještě nějaké návrhy na hospodu. pak musíme něco rezervovat, pokud se budeme držet termínu 15.1.2015. (přikláním se k Hellbichovi z toho co tu padlo - přímo Ostravské restaurace neznám, takže sám nic nenavrhuji).
Jelikož se ozval ještě další přespolní člen z Olomouce, který by nás navštívil, můžeme ještě zvážit ten termín 29.1 ale zase bych to nepřesouval pokud nebude jeho naděje na účast alespoň 95%.  ;)





jerzeeg

hele kamo, jeste jednou napises "Jerzzeg", tak ti na netopyrim hnizde ulomim vezicku..  :D

mne je vicemene jedno, kde, ale cim driv, tim lip, at stihnem jeste probrat tu moji objednavku :)

yoshimaka

Tak jinak - pokud bude setkání poslední víkend v lednu (tzn. 29. 1.), tak se připojím. Ale nečekám, že kvůli mé účasti se bude přesouvat termín. To jen, kdyby se Vám to opravdu hodilo.
Lust och fägring stor

Chairudo

Já můžu kdykoli, ale byl bych taky raději za ten pozdější termín, aspoň budu mít se s kým rozdělit o naftu ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 10.01.2016, 03:04:10
Já můžu kdykoli, ale byl bych taky raději za ten pozdější termín, aspoň budu mít se s kým rozdělit o naftu ;D

Pokud to vyhovuje i ostatním, můžeme to ještě o 14 dní posunout, ať je nás co nejvíce a nescházíme se zase v 5ti lidech.

Citace od: jerzeeg kdy 09.01.2016, 20:41:15
hele kamo, jeste jednou napises "Jerzzeg", tak ti na netopyrim hnizde ulomim vezicku..  :D

mne je vicemene jedno, kde, ale cim driv, tim lip, at stihnem jeste probrat tu moji objednavku :)

JJ. sorry, se vždcky spletu.  >:D  Pokud ti jde o probrání skalnícch dílů, ber všechny, jestli chceš stavět pořádné skály  ;) . Klidně si můžem zavolat. Já už toho moc ke skálam brát nebudu, jen některé loty na doplnění, kterých mam málo a klasické tmavě šedé bricky, které sou vždy důležité.

Skyrider

Mě by ten termin 29.1. vyhovoval, a nebo ještě 30.1.

jerzeeg

Pro me OK i na konci ledna, necham na vas.

danyboy


Kuba

Nevyhovuje to všem ani 15 ani 29. tak to objednáme na 15.1.2015, kdy to vyhovuje všem skalním? Ok? Je to tam někdo z místních ochoten zítra zajít zarezervovat pro 6-7lidí?

Skyrider

a co třeba udělat anketu a u jakého termínu bude hlasovat víc lidí, tak na ten termín to bude, nebo udělat dvě sezení.

danyboy

Citace od: elerond kdy 11.01.2016, 19:02:33
a co třeba udělat anketu a u jakého termínu bude hlasovat víc lidí, tak na ten termín to bude, nebo udělat dvě sezení.

Ono většině pokud vím právě ten termín 15. vyhovuje.

tomaslambo

Já tam klidně zaběhnu, jen nevím, jestli to stihnu dneska. V nejhorším to rezervuji elektronicky. A ještě by zajímalo, na kolik hodin by jste si to pánové představovali

Kuba

#203
Citace od: tomaslambo kdy 12.01.2016, 06:58:49
Já tam klidně zaběhnu, jen nevím, jestli to stihnu dneska. V nejhorším to rezervuji elektronicky. A ještě by zajímalo, na kolik hodin by jste si to pánové představovali

díky.
Asi zase od 18.00h. To je takový optimální čas.

Citace od: elerond kdy 11.01.2016, 19:02:33
a co třeba udělat anketu a u jakého termínu bude hlasovat víc lidí, tak na ten termín to bude, nebo udělat dvě sezení.

15.1 vyhovoval všem, kromě yoshimaka. Snažili jsme se, to dohodnout tak, aby se nás sešlo co nejvíce. Bohužel 29.1 to zase nevyhovovalo např. Danymu. Prostě vyhovět všem je při větším počtu lidí těžké. Zvolen byl tedy ten termín, kdy to vyhovovalo i všem skalním z Ostravských srazů. A doufáme, že nás yoshimaka poctí návštěvou příště, případně my zase rádi přijedeme do Olomouce.  ;)

A Eleronde, dvě sezení takhle rychle za sebou neklapnou. Většinou jsme dospěli lidi s malými dětmi a nestojíme o to, aby nás manželky uškrtily :D Především, když preferuješ sraz 29.1 jen proto, že se "někde" v Ostravě bude rozdávat C3p-o,  ;D

tomaslambo

Tak rezervace potvrzena v nekuřácké restauraci U Helbicha. Stůl pro 7 lidí je rezervován od 18:00 na jméno Tomáš Jírů a je bezpodmínečně nutné, aby tam alespoň jeden z nás byl nejpozději v 18:20(to jen kdyby byly nějaké problémy s nedochvilností). Já osobně se tam pokusím být dříve ale nedám za to ruku do ohně, protože stát se může cokoliv :D

Kuba

Citace od: tomaslambo kdy 12.01.2016, 15:27:13
Tak rezervace potvrzena v nekuřácké restauraci U Helbicha. Stůl pro 7 lidí je rezervován od 18:00 na jméno Tomáš Jírů a je bezpodmínečně nutné, aby tam alespoň jeden z nás byl nejpozději v 18:20(to jen kdyby byly nějaké problémy s nedochvilností). Já osobně se tam pokusím být dříve ale nedám za to ruku do ohně, protože stát se může cokoliv :D

Já tam budu na 99% na čas :) možná i dřív. Díky

Kuba

Prosím,moc prosím

Nemá navíc někdo z účastníku pátečního srazu následující dílek?
Black Slope 75 2 x 2 x 2 Quadruple Convex

Mi jeden kus chybí, zapadl mi do sřev hradu a abych se k němu dostal, musel bych kus rozebrat :)

tomaslambo

#207
Když už to tady Kuba nakousl, tak bych se taky rád zeptal na jeden dílek, který mi schází a někomu z vás možná přebývá :D

http://alpha.bricklink.com/pages/clone/catalogitem.page?P=30172&idColor=85#T=C&C=85

Za pivo :D

honzicek22

Jestli mi to malá dovolí tak vyklopím bednu s "unsorted" dílky a donesu obojí :) ale nic neslibuji...

danyboy

Mám tuším jen dark tan verzi.  Chceš jich víc? Možná mám i dbg