Ostrava a okolí????

Založil Ondra, 21.06.2012, 15:20:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Chairudo

Citace od: Foton kdy 23.06.2015, 16:02:41
Pokud to bude v rozumný den (pátek, sobota) možná bych z Olomouce přijel. Ať taky poznám  (pro mě) nové tváře.

Když spojíme síly na naftu a třeba se ještě někdo z olmiku přidá tak přijedu taky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

jj sežeňte ještě jednoho, ať se to neprodraží, bylo by to boží, se sejít konečně více než v 5-6 lidech.  ;)

Foton

No pokud seženem ještě jednoho, tak už byste měli přijet vy k nám, ne :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

Citace od: Foton kdy 25.06.2015, 09:29:56
No pokud seženem ještě jednoho, tak už byste měli přijet vy k nám, ne :-)
Seženeme 2 a bude to jasné  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Bude tedy nějaký zájem o posezení po ukončení Frýdku-Místku 26.9.2015? Nevím kde, nevím jak. Ale asi jsou jen dvě varianty. Buď sednout tam kde vždycky (Maštal v Ostravě), nebo možná by klapla chata v Bašce u Frýdku-Místku, tam by se eventuelně dalo i přespat (honzicek22 ověřuje situaci).




danyboy

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 17.09.2015, 07:16:10
Bude tedy nějaký zájem o posezení po ukončení Frýdku-Místku 26.9.2015? Nevím kde, nevím jak. Ale asi jsou jen dvě varianty. Buď sednout tam kde vždycky (Maštal v Ostravě), nebo možná by klapla chata v Bašce u Frýdku-Místku, tam by se eventuelně dalo i přespat (honzicek22 ověřuje situaci).





Jsem pro jakékoliv posezení...

jerzeeg

Ja prijdu, pokud teda cas a rodina dovoli :)

Skyrider

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 17.09.2015, 07:16:10
Bude tedy nějaký zájem o posezení po ukončení Frýdku-Místku 26.9.2015? Nevím kde, nevím jak. Ale asi jsou jen dvě varianty. Buď sednout tam kde vždycky (Maštal v Ostravě), nebo možná by klapla chata v Bašce u Frýdku-Místku, tam by se eventuelně dalo i přespat (honzicek22 ověřuje situaci).





jestli by to nevadilo klidně bych se přidal

honzicek22

Co se týče chaty tak to bohužel z rodinných důvodů neklapne. Budu rád, když se dostanu do večerní hospody. Každopádně ale nabídka platí a určitě bude nějaké ostravské moravské výjezdní zasedání  ;D

tomaslambo

U mě platí víceméně to samé co napsal honzicek22: maximálně večerní hospoda :'(. Mám sice tento víkend trochu nacvakaný, co se akcí týče, ale na pivo se vždycky čas najde, i kdyby se jednalo jen o jedno :D. Jinak dejte mi prosím dostatečně včas vědět co se týče případné rezervace v Maštali (ideálně do zítřejší 18-té hodiny, to tam mám shodou okolností namířeno), tedy za předpokladu, že by jsme šli opět tam

Kuba

OK Tome rezervuj to.  ;)

V sobotu např. od 6h. nebo 7h. dáme pár piv a hujá domů...  ;D

tomaslambo

OK.

Takže na tuto sobotu (26.9.) rezervuji na 18:00 naše obvyklé místo i stůl  8)

Skyrider

Můžu se zeptat,kde to bude?

danyboy


tomaslambo

Jo no na odkaz jsem trochu zapomněl :D

Skyrider

mohl bych se zeptat, dalo by se prípadně někde nebo u někoho za dobrou cenu vyspat?

Kuba

Zas tak divoké to nebude  ;)

danyboy

Citace od: elerond kdy 22.09.2015, 18:58:33
mohl bych se zeptat, dalo by se prípadně někde nebo u někoho za dobrou cenu vyspat?

U Soviarů.  >:D

tomaslambo

Tak zarezervováno, jen stůl máme jiný než obvykle :(, ale vlezeme se

Skyrider

Citace od: Chairudo kdy 23.06.2015, 16:24:26
Citace od: Foton kdy 23.06.2015, 16:02:41
Pokud to bude v rozumný den (pátek, sobota) možná bych z Olomouce přijel. Ať taky poznám  (pro mě) nové tváře.

Když spojíme síly na naftu a třeba se ještě někdo z olmiku přidá tak přijedu taky

kdyby se jelo přes Bruntál,tak bych se klidně přidal

Chairudo

Citace od: elerond kdy 22.09.2015, 20:48:15
Citace od: Chairudo kdy 23.06.2015, 16:24:26
Citace od: Foton kdy 23.06.2015, 16:02:41
Pokud to bude v rozumný den (pátek, sobota) možná bych z Olomouce přijel. Ať taky poznám  (pro mě) nové tváře.

Když spojíme síly na naftu a třeba se ještě někdo z olmiku přidá tak přijedu taky

kdyby se jelo přes Bruntál,tak bych se klidně přidal

Uvědom si prosím, že komentuješ čtvrt roku starý příspěvek, který nemá s aktuálním děním nic společného.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Skyrider

můžu se zeptat, kolik bude v ostravě lidí?

peter

Citace od: elerond kdy 23.09.2015, 15:03:38
můžu se zeptat, kolik bude v ostravě lidí?

Přijď a uvidíš
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

tomaslambo

Žádné přesné číslo není uvidíme kdo všechno dorazí. Rezervovaný je středně velký stůl pro 6-8 lidí(při každém ostravském srazu nám to zatím stačilo, snad se jednou dočkáme toho, že to stačit nebude :D), ale kdyby se nás sešlo více, tak není problém přisunout další stůl

Kuba

Citace od: elerond kdy 22.09.2015, 20:48:15
Citace od: Chairudo kdy 23.06.2015, 16:24:26
Citace od: Foton kdy 23.06.2015, 16:02:41
Pokud to bude v rozumný den (pátek, sobota) možná bych z Olomouce přijel. Ať taky poznám  (pro mě) nové tváře.

Když spojíme síly na naftu a třeba se ještě někdo z olmiku přidá tak přijedu taky

kdyby se jelo přes Bruntál,tak bych se klidně přidal

kdo přijde přijde....

Skyrider

#145

Kuba

Sice se zpožděním, ale jen ať je v tom tady pořádek.
Informuji, že 26.9.2015 úspěšně proběhla Ostravská hospoda č.5. účástníku bylo 5.


Pokud jsou zde nějakcí nováčci z Ostravy a širokého okolí, neváhejte nás oslovit (třeba mě přes SZ) a příště se třeba zúčastnit taky, zasvětíme Vás do Lego bláznovství a snad i trochu poslníme pozici Severní moravy mezi staviteli  ;D

Příště bych viděl sraz někdy po novém roce (2 polovina zimy, nebo začátek jara). Snad se nám to podaří spojit i s Olomoučáky, když nám to o prázdninách nevyšlo.

honzicek22

Já myslel, že jsme kutili ještě nad vánoční hospodou ;)

Kuba

Citace od: honzicek22 kdy 02.10.2015, 12:12:55
Já myslel, že jsme kutili ještě nad vánoční hospodou ;)

Jako jsem pro, ale ale víš jak to dopadá před Vánoci. Všichni jsou rozlítaní, nakupují se dárky, chystá se doma, uklízí. Tak aby to nedopadlo stejně jako když jsme se snažili domluvit něco na léto.   >:D

Ale pokud se podaří domluvit něco před vánoce. Dojedu, tedy pokud nebudeme zrovna rodit  :P máme předvánoční termín.

Skyrider

já budu mít volno i 24.12. ,ale navrhoval bych 18.12