Ukončení výstavy v KŽ (začátek ledna 2012)

Založil peki, 01.12.2011, 22:01:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Začátkem ledna můžeme vyklízet. Prioritou je plocha po kolejišti to uklidim

KOLEJIŠTĚ
========
- zabalím Hance
- zabalím a odvezu Jonase do Liberce  nebo (prosím aby se mi ostatní z Liberce ozvali, přibalil bych i jejich věci (castle)
-  cendixův most opatrně položím za parník, drobnosti lampy,lavičky,nárazníky
- s Mirkem se domluvím na odsunu rafinerie, vlaky
- C32 vrátim base plate
- blackrabit (zabalím nádraží a sklad) připravím na odvoz do Brna (do Brna pojede rychlá spojka s dalšími MOC)
- pryb (vlaky)
- hobby vlak, pumpa na páru, nárazniky
- Bojnice (dám za národní muzeum) pojede s ostatním Edward

Zapomněl jsem na něco/někoho ??





peki

#1
Pražáci
=====

- C32 s Matesem odvezeno 4.1
- edward cestou přes Jeseník

Potřebuje ještě někdo?
Dejte mi vědět SZ kdy by jste v prvním týdnu mohli odnést své MOC. Potřebuji vědět kdy kdo pro co aby to bylo pod kontrolou.

peki

Brňáci/Jihlava
==========
Počítám s odvozem po rychlé spojce. Přijedete si zabalit? Linhi bude balit mohl by s něčím pomoc. Dejte mi vědět SZ jak jste se domluvili.


peki

#3
Hradec Králové
==========
Počítám s VASYK (cendix ?) Kdy? Domluvte se prosím.l Cestou přes Jeseník

Teplice
=====
Mtron 7.1

Kobeřice
=======
Hanka cestou přes Jeseník

Plzeň
====
odvezeno 4.1.2012

Liberec
======
Jonas
nerow
- ? (castle)

Vše je od 2.1.2012 v Liberci u Jonase


Olomouc
=======
Vyklizeno odvezeno

peki

Pokud by v krajním případě potřeboval někdo odnést MOC dříve na konci roku 2011 dejte mi prosím vědět.
Zatím jsem domluven s:
- Togaran

linhi

#5
Hradaři by měli rozebrat diorama dohromady,takže navrhuji sobotu 7.1 - co vy na to??
Rád bych to věděl co nejdříve,abych mohl zamluvit spoj studentem,nebo u někoho přechrupnout v Praze,nehlašte se všichni :-)

Mtron

vidím to na 7.1 v sobotu kolem 10-11 hod pokud bude cesta průjezdná a v Praze nebude kalamita jak na Sibiři.  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mates

Citace od: peki kdy 01.12.2011, 22:01:14
Začátkem ledna můžeme vyklízet. Prioritou je plocha po kolejišti to uklidim

KOLEJIŠTĚ
========
- zabalím Hance
- zabalím a odvezu Jonase do Liberce  nebo (prosím aby se mi ostatní z Liberce ozvali, přibalil bych i jejich věci (castle)
-  cendixův most opatrně položím za parník, drobnosti lampy,lavičky,nárazníky
- s Mirkem se domluvím na odsunu rafinerie, vlaky
- C32 vrátim base plate
- blackrabit (zabalím nádraží a sklad) připravím na odvoz do Brna (do Brna pojede rychlá spojka s dalšími MOC)
- pryb (vlaky)
- hobby vlak, pumpa na páru, nárazniky
- Bojnice (dám za národní muzeum) pojede s ostatním Edward

Zapomněl jsem na něco/někoho ??

ANO, na mě... kdy budeš bourat kolejiště, zkusím také dorazit ;)
Pokud bude třeba, můžu odvést věci ke Colonelovi, nebo by bylo optimální, že by jel se mnou... ;D

FilipS


Hana129

Taky bych přijela ZOO zabalit toho 7. 1. pokud se nic nestane.  ;)

linhi

Hradařské diorama - 7.1 - budu tam tak nejdéle kolem 11 dopoledne,rád bych to tak do 14 00 měl zbaleno,co Ryxe a Rhox?

Ivansliz

Možná přijedu do Prahy 31.12. Je možné to vyklidit i ten krušný den?  ;D ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Rhox

Citace od: linhi kdy 04.12.2011, 16:10:25
Hradařské diorama - 7.1 - budu tam tak nejdéle kolem 11 dopoledne,rád bych to tak do 14 00 měl zbaleno,co Ryxe a Rhox?
Já souhlasím, nepojede náhodou Peki tou dobou skrz Brno?

linhi

Citace od: Rhox kdy 04.12.2011, 17:35:19
Citace od: linhi kdy 04.12.2011, 16:10:25
Hradařské diorama - 7.1 - budu tam tak nejdéle kolem 11 dopoledne,rád bych to tak do 14 00 měl zbaleno,co Ryxe a Rhox?
Já souhlasím, nepojede náhodou Peki tou dobou skrz Brno?

A skrz Jihlavu :-),  pokud ne tak jedu studentem,to ty taky Rhoxi ne?

peki

Citace od: Rhox kdy 04.12.2011, 17:35:19
Já souhlasím, nepojede náhodou Peki tou dobou skrz Brno?
Bohužel ne

peki

Citace od: Ivansliz kdy 04.12.2011, 16:38:41
Možná přijedu do Prahy 31.12. Je možné to vyklidit i ten krušný den?  ;D ;D

Ověřím

Rhox

Citace od: linhi kdy 04.12.2011, 17:39:43
A skrz Jihlavu :-),  pokud ne tak jedu studentem,to ty taky Rhoxi ne?
Tak,tak. Můžeme dát scuka na Florenci ;D

peki

Pokud by někdo nevěděl kam uložit MOC zde je malá možnost.  Je vhodné pro věci které se dají snadno naaranžovat na místě a vedou se do vitrin.

Je potřeba vyřešit zabalení pro hromadný převoz z KŽ do Jeseníku. Budu odteď mimo internet takže pokud by jste se mne chtěli na něco zeptat pošlete mi SMS 724 429 106 já se ozvu.

Bourání bude jak bylo domluveno 7.1.2012
Odvoz do Liberce v plánovaném termínu.

AdamKo

Citace od: peki kdy 01.12.2011, 22:01:14Zapomněl jsem na něco/někoho ??
ZAPOMNĚLS NA MĚ (myslel jsem, že na mě nejde zapomenout ;D ) A NA MOJE VLAKY!!!

Citace od: peki kdy 22.12.2011, 13:39:42Bourání bude jak bylo domluveno 7.1.2012
Mě se to v tu sobotu moc nehodí.
Ale 2.1. jedu na otočku do hlavního města, protože potřebuju odevzdat semestrální práce ve škole.
Rád bych si tedy odnesl své modely toho 2.1. odpoledne/po obědě.
Bude v tom problém?

Colonel32

Peki není a do 2. asi ani nebude na fóru. Napiš mu SMS.

peki

Počítají všichni s úklidem 7.1?? Pokud se to někomu nehodí dejte mi info.
Dík

Mates

Citace od: peki kdy 04.01.2012, 21:34:25
Počítají všichni s úklidem 7.1?? Pokud se to někomu nehodí dejte mi info.
Dík
Ano, už mám odneseno... ;) ;D
Také podepsán předávák u p.Kolesy 8)

Jamesek

Počítal jsem s tím, ale na poslední chvíli musím zmizet na víkend na moravu. Byl by někdo ochotný mi u sebe v Praze jeřáb nechat a já bych si jej cestou zpět (příští týden) vyzvednul?

Díky.

bubutymmy

Zdravím,
pracuju v časopise Týden a dlouho si hraju s myšlenkou napsat nějakej materiál o dospělých, co si hrajou. Kdybych se v sobotu stavil, byli byste nějak ochotní se nechat trošku vyzpovídat a nafotit?
Díky,
Martin Valeš

Rhox

Citace od: bubutymmy kdy 05.01.2012, 12:17:04
Zdravím,
pracuju v časopise Týden a dlouho si hraju s myšlenkou napsat nějakej materiál o dospělých, co si hrajou. Kdybych se v sobotu stavil, byli byste nějak ochotní se nechat trošku vyzpovídat a nafotit?
Díky,
Martin Valeš
Vyzpovídat klidně, u nafocení by ti mohla prasknout čočka ;D

linhi

Citace od: bubutymmy kdy 05.01.2012, 12:17:04
Zdravím,
pracuju v časopise Týden a dlouho si hraju s myšlenkou napsat nějakej materiál o dospělých, co si hrajou. Kdybych se v sobotu stavil, byli byste nějak ochotní se nechat trošku vyzpovídat a nafotit?
Díky,
Martin Valeš

Myslím že určitě,jen brzy ať je co fotit,než z toho nic nezbude :-)

peki

V sobotu to chce opravdu hned ráno, měl bych tam být +- na 8:00 první "bořitelé" se hlásí už na 8:30

peki

Citace od: Jamesek kdy 05.01.2012, 11:23:04
Počítal jsem s tím, ale na poslední chvíli musím zmizet na víkend na moravu. Byl by někdo ochotný mi u sebe v Praze jeřáb nechat a já bych si jej cestou zpět (příští týden) vyzvednul?

Díky.

Může zůstat v KŽ - je v rohu tam to ničemu nevadí. Domluvím se s nimi (p. Kolesa/Peterka) na tom co tam zbylo, předpokládám že to bude minimum. Nikdo jiný mi zatím neříkal že nemůže.

Pokud by do toho někomu něco vlezlo, tak mi napište SZ, hlavně řekněte kdy +- si pro to přijdete.


   

Robbed

S Rhoxem jedem z Brna v 8:00 (v KŽ kolem 11h), tak to vypadá, že v té době už bude po srandě ;D

peki

Citace od: peki kdy 01.12.2011, 22:07:27
Brňáci/Jihlava
==========
Počítám s odvozem po rychlé spojce. Přijedete si zabalit? Linhi bude balit mohl by s něčím pomoc. Dejte mi vědět SZ jak jste se domluvili.



Brněnská spojka hlásí převezení exponátů (resp. toho co z nich zbylo  ;D ) do Brna pokud nemáte kontakt napište mi SZ, předám souřadnice  ;)