(cizí) zajímavé lokomotivy/vagony,odkazy, návody atd.

Založil Mates, 31.01.2005, 11:33:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 05.04.2005, 10:02:53
treba to nejsou lego kola.....chytremu napovez......

obcas se pouzivaji kola z Playmobilu, obcas kola odjinud - http://www.fgltc.org/bwoabs/misc/misc.phtml#fun

Ale s nonLEGO součástkami to dost ztrácí, alespoň pro mě.

Ten faked katalog je super, i LEGo by mohlo nějaký nový Trains udělat, v poslední době je to bída :-(

Mates

Právě proto to píšu, kdyby udělali nějakou novinku, větší kola na parní lokomotivy, tak myslím, že by to vypadalo zajímavě...., jak máme možnost vidět již nyní  :D

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates


Micho

Tento žeriavik na e Bay je celkom dobré nafotený. Kto uvažuje o stavbe vlakového žeriavu nech si to pozrie.

Micho

#35
Na inšpiráciu lokomotíva krokodíl 2 x v zelenom  - podobné ako tá červená a hnedá v téme FOTO - zujímavé rušne. Celkom jej tá zelená sekne (išiel za 110 eur, 14.4.). Zroj eBay - 1.krokodíl a 2.krokodíl.

Mimochodom tá veľká parná 90cm lokomotíva má cenu 2 dní pred koncom dražby 331,5 eur. PS 14.4. - tak aj skončila.



Mates

Micho, to druhé provedení krokodýla se mi líbí více, myslím, že jej má lépe zpracovaný a taky se mi zdá, že má minimálně o jednu nápravu více...  ;)

Micho

Ten prvý bol fotogenetickejší, tak som ho hodil na fórum. Ten druhý súhlasím je detailnejšie spracovaný ...

Mates

Přiznám se, že by se mi něco takového doma líbilo, ale dávat za to majlant, to se mi nechce...  :D
Jsem zvědavý, na kolik se dostane cena u těchto dvou skvostů...  ;D

Colonel32

postavit si ho z parts z BL tak vas to vyjde levnejc... te clovek se tim prece zivi

Mates

Jasně, máš pravdu,ale zatím zkusím sehnat to, co jde, hrát si budu asi více až po škole, až bude více času  ;D

Micho

#41
Celkom zaujímavé prevedenia osobných vozňov v hnedom som našiel na eBay - tu a tu. Hneď pri nich predávajúci núka aj toho pekného krokodíla v hnedom, ktorý sa už tam vo februári (únor) objavil - viď na fóre tu.

chadzi

taky sem to vcera prohlizel - je to super!! ale dost drahy...

peter

Citace od: chadzi kdy 22.04.2005, 19:54:43
taky sem to vcera prohlizel - je to super!! ale dost drahy...

Tak si to postavme. Každý může udělat něco, dle svých možností a hodit sem pak MLCad návod aby si to mohli postavit i ostatní. Těch vagónů už sem Micho dal celkem dost a lokomotiv také, takže vybírat je z čeho ;)

Co se tu už na fóru najde:


Vagóny:
[li]- Hnědý osobní a poštovní vagón[/li]
[li]- Modrý poštovní vagón[/li]
[li]- Železniční jeřáb "DEMAG"[/li]
[li]- Železniční jeřáb "HEITKAMP"[/li]
[li]- Červené osobní vozy[/li]
[li]- Vůz pro přepravu aut[/li]
[li]- Vůz pro přepravu lihovin[/li]

Lokomotivy:
[li]- Krokodýl zde hnědý[/li]
[li]- Elektrická lokomotiva - zelená[/li]
[/list]

Tak a to by mohlo stačit. Samozřejmě pokud by někdo přišel s něčím novým tak jen dál :)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Tento diesel Amtrak z eBay je inšpirovaný tiež reálnou mašinkou ... Mám pocit, že by sadol aj k Metrolineru.

Mates

další hezká mašinka

Mates

...a další...

muzzo

Nejezděj takový mašiny v USA?

Mates

Citace od: werrac kdy 05.05.2005, 14:45:02
Moc pekna masinka, neni tam jeste vice pohledu ?
Zejmena z boku :>).
Pripadne sem prosim umisti odkaz :>).
Tak jsem se díval a více obrázků jsem nenašel  :-\
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=25708

muzzo

Tak třeba tahle se mi líbí taky :D

Micho

Už tu pár unikátnych krokodílov bolo vložených a pravidelne sa na eBay objavujú, ale väčšinou sú tam len 2-3 zábery. Tu je trošku viac záberov na lokomotívu - krokodíl UNIKAT v svetlohnedom prevedení. Možno niekomu pomôžu pri stavbe.

Mates

Našel jsem ještě další její foto i s vagónky v těžebním dole, ale není to bohužel detail...  :-\

Micho

#52
Táto lokomotíva sa mi hneď zapáčila. Je fotogenická, dizajnovo vyzerá fajn - túto by aj stálo za to postaviť.

Tých kociek, ktoré boli použité na ten dajme tomu těžebný dol - to musel byť riadny kopec. A to je len taký výrez.


Mates

Našel jsem zajímavé provedení vagónku, vlastně nakonec jsou dva...  ;D 8)
Lego Eisenbahn Sammler Modell Extra Large m.4 achsen
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=84962&item=5976285192&rd=1

Mates

a teď ten poslední snímeček...

Mates

...jéééště jsem našel bližší foto i toho druhého krasavce...  :)

Mates

A ještě jeden kousek, ne moc složitý, ale na přeprqavu aut se hodí...  :P ;D
LEGO EISENBAHN AUTOTRANSPORTER 40 CM LANG / UNIKAT
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=84962&item=5976031631&rd=1

Colonel32

jen ta michacka nahore je dost trapna...

Mates

 ;D...trochu ano, ale zrovna ji bych bral...tu ještě nemám... :-\ :'(

Micho

Citace od: Mates kdy 19.05.2005, 11:23:19
A ještě jeden kousek, ne moc složitý, ale na přeprqavu aut se hodí...  :P ;D
LEGO EISENBAHN AUTOTRANSPORTER 40 CM LANG / UNIKAT
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=84962&item=5976031631&rd=1

Ono, ten vagónik sa na eBay objavuje (ako aj iné) pravidelne a už som ho hodil do FOTO - zaujímavé vagóniky - tu. Akurát má iný náklad.  ;) A pod ním pár príspevkov je ten červený prepravný vagón na autá.