Harmonogram stavění

Založil peki, 30.03.2011, 11:33:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

1) od 11.4 středa položení kolejí pro velké kolejiště I patro (čeká se na přesun modelu Prahy, který by měl začít dnes/zítra +-). 
2) instalace MOC od 11.4 - 23.4 (předpokládaný termín ukončení instalace dá se v případě nutnosti posunout)
3)  ?? instalace kolejište II patro (po zhotovení podkladové desky pro druhé patro pracovníky KŽ)

Ideální pro dopravu (stavění) je všední den po cca 17:00 do 21:00. Je možné rozdělit na:
- dopravu
- stavění potom.

Zabalené krabice budou za plexisklem, stavění může probíhat také ze plexisklem (kdykoliv během otevírací doby)

Dá se domluvit i stavění/spaní v KŽ přes noc. Pokud to nebude nutné i jednotlivých MOC tak bych se tomu rád vyhnul.


Napište mi prosím SZ kdy by se vám to hodilo. Pokud je potřeba pomoci s dopravou prosím pište sem.

Castle dioráma má na starosti Linhi (je potřeba domluvit aby vzniklo ideálně najednou)
Mton Base + space má na starosti Mtron. Exponáty Space které nepůjdou začlenit do dioramatu Mtron Base budou vystaveny za/vedle Mtron base. Potřebuji vědět kde mohou začít. Zatím počítám 3 m na Mtron Base. Prosím o koordinaci Mtrona.



Mates

Peki,
možná to někde bylo, tak se omlouvám předem. Kde přesně se dá u KŽ zaparkovat? Jediné dobře a rychle dostupné je parkoviště od Village Cinemas, pokud se nepletu. Je zde parking zdarma, nebo se musí platit? ;)
Díky za info.
M.

peki

Malé věci se vyřeší parkováním v obchodním centru Anděl  (3 hod. parkování zdarma, pokud nestačí udělá se "kolečko")cca 150 m od vchodu do KŽ. Velké věci se domluví předem, pak se dá zajet do sousedního areálu hotelu (večer doplním fotky, mapu atd.). Zde je zapotřebí v rámci možností rychle vyložit a případně přeparkovat (pozdě odpoledne a navečer teoreticky i možnost parkovat déle - neblokujeme místo pro provoz/zásobování hotelu).

Každopádně akce "doprava" je jedním z kritických bodů celé akce, vzhledem k lokalitě kde se KŽ nachází. Proto bude dle stylu akce "kulový blesk" rozdělena na několik drobných stavebně dopravních akcí. Nelze realizovat jako v Roztokách. Dokonce i v Brně to bylo jednodušší.

Pokud by někdo nabyl dojmu, že je to komplikované tak říkám, že jsem to s hobbim již absolvoval - je to řešitelné, ale protože je vás více musíme to dobře naplánovat nic víc.

Stavět se dá pak v podstatě kdykoliv.

linhi

Doufám že mě nikdo neukamenuje,ale díky pracovní vytíženosti bych rád udělal pro naše diorama stavěcí víkend 23 - 24/4 ,já bohužel dříve nemohu,nebude to problém??

peki

#4
Ideální by bylo pokud by se vše stihlo do 23.4 sobota, tak aby se mohlo 24.4 "otevřít".  Pokud by s tím měl někdo zásadní problém vše je řešitelné  ;) Jen mi prosím dejte vědět a domluvíme se. Castle dioráma a Mtron Base + Space, ale potřebuji v celku a do toho 23.4 (maximálně 24.4).

Ryxe

Citace od: linhi kdy 30.03.2011, 14:12:49
Doufám že mě nikdo neukamenuje,ale díky pracovní vytíženosti bych rád udělal pro naše diorama stavěcí víkend 23 - 24/4 ,já bohužel dříve nemohu,nebude to problém??

Já s tím určitě nebudu mít problém, mám před dovčou, tak by to mělo být OK.

linhi

Myslím že bych mohl přijet už 22 aby se to stihlo do 23 - pojedu busem :-/ já si s autem do Prahy netroufnu...

Jamesek

Citace od: linhi kdy 31.03.2011, 17:31:32
Myslím že bych mohl přijet už 22 aby se to stihlo do 23 - pojedu busem :-/ já si s autem do Prahy netroufnu...
o víkendu praha bez problémů a zrovna KŽ je dostupné na dvakrát odbočení vpravo přímo z D1 :)

linhi

JJ,jenže to bych musel koupit známku a to se mě nechce,vlakem či busem tam budu v pohodě,je poblíž nějaká stanice metra?

germik

,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

linhi

To sem ze sebe zase udělal trotla :-)

peki

Citace od: linhi kdy 31.03.2011, 18:21:07
JJ,jenže to bych musel koupit známku a to se mě nechce,vlakem či busem tam budu v pohodě,je poblíž nějaká stanice metra?

Doplnil jsem to do mapky  ;)

peki

Aktualizace
========
Model Prahy oproti původnímu předpokladu bude přesunut až 11.4. Ten samý den bych položil základy kolejí tak aby bylo možné v následujících dnech doplňovat MOC do (i vedle ) kolejiště.

V týdnu 11.4-15.4 jsem předběžně domluvený s Vasykem (parník,krtek dovážka cendixe)
Hradaří (Brňáci) přijedou stavět podle informací "hromadně" 23.4  (potřebuji 3,5 m) je možné spojit i se stavbou Mtron base a Space.

Kdo/kdy dále ?      

peki


Aktualizace
========
Model Prahy oproti původnímu předpokladu bude přesunut až 11.4. Ten samý den bych položil základy kolejí tak aby bylo možné v následujících dnech doplňovat MOC do (i vedle ) kolejiště.

V týdnu 13.4 jsem předběžně domluvený s Vasykem (parník,krtek dovážka cendixe)
Hradaří (Brňáci) přijedou stavět podle informací "hromadně" 23.4   (potřebuji 3,5 m) je možné spojit i se stavbou Mtron base a Space.

Kdo/kdy dále ?      

Mates

Ahoj, kdy je možné vkládat stavby do kolejiště? Je vhodnější termín 16.4. nebo 23.4.?

peki

Citace od: Mates kdy 07.04.2011, 20:57:20
Ahoj, kdy je možné vkládat stavby do kolejiště? Je vhodnější termín 16.4. nebo 23.4.?

Spíše po 18.4 (čekám ještě na potvrzení dodávky z Kobeřic  ;) )

Mates

Ok, a máš už aktualizované kolejiště? Zajímalo by mě, čistě teoreticky, zda by se tam ještě vlezlo to silo, někam... ::) >:D

peki

Citace od: Mates kdy 07.04.2011, 21:23:33
Ok, a máš už aktualizované kolejiště? Zajímalo by mě, čistě teoreticky, zda by se tam ještě vlezlo to silo, někam... ::) >:D

Určitě se vejde. Jak jsem řekl místa je hodně vedle plochy kde je model Prahy je pak další prostor kde bude "stacionární" kolejiště (už nejsou 9V rovinky) použiji plastové koleje. Bude tam cendixovo nádraží a další stavby.

peki

#18
Stavěcí sobota 16.4
================
V sobotu (stejně jako příští sobota 23.4 )  budu v KŽ asi po 12:00
- pokud se někomu z vystavovatelů hodí 16.4 a ještě se se mnou nedomluval prosím info SZ. Současně připomínám žádost o vyplnění podkladů do zápůjční smlouvy.


16.4 jsem domluvený :
- Cendix
- eNTy
- Pryb
- C32

Hana129

#19
Citace od: peki kdy 07.04.2011, 21:02:36

Spíše po 18.4 (čekám ještě na potvrzení dodávky z Kobeřic  ;) )

dodávka v pohybu...hlásím přesun  k vezírovi do Litultovic.... ;) .
Tímto mu děkuji za další převoz do Prahy.

peki


Stavěcí sobota 23.4
================
V sobotu budu v KŽ (stejně jako příští sobota 23.4 )
- pokud se někomu z vystavovatelů hodí 16.4 a ještě se se mnou nedomluval prosím info SZ. Současně připomínám žádost o vyplnění podkladů do zápůjční smlouvy.


23.4 jsem domluvený :
- Mtron
- Linhi (svoz peki)
- Robbed (svoz peki)
- Rhox (svoz peki)
- Blackrabbit (svoz peki)


peki

Citace od: peki kdy 14.04.2011, 22:40:59
Stavěcí sobota 23.4
================

V sobotu bychom měli dorazit na 8:30- 9:00  ;)

Mtron

Já dorazím i s nákladem na 9:00 do Prahy v sobotu ráno :-) budu se těšit
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz