Dakar diorama

Založil eNTy, 16.03.2011, 08:37:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eNTy

Pro výstavu v KZ plánuju umístit 2 své MOCy (Tatru a Lime Buggy) do takového "Dakar" diorama. Tedy víceméně terén tvořený převážně pískem (duny), štěrkem, kameny, vegetací. Z lega budou jen samotné modely, příroda bude opravdová - jako na závodech.

Napadlo mne, že by mohlo být ještě víc lidí, komu zbyla auta stavěná pro LTR, případně LTTT, kteří by se rádi přidali. Hlavním kriteriem je asi vzhled, který by ale neměl být přímo model teamový, spíše ve stylu výše zmíněných soutěží, tedy funkční Technic s pěkným vzhledem - ideálně inspirovaným reálnou předlohou. Motory a elektroniku samozřejmě vymontujte, ať můžeme přes léto závodit.

Součástí toho diorama by po dohodě s Pekim byla i obrazovka, kde by ve smyčce běžela videa z Technic Racing závodů. Tímto bych tedy požádal ty, kteří jsou autory sestříhananých videí (LTTT, LTR, LTIR, Snow Racing, Ship Racing a další), o jejich zaslání v co nejvyšší kvalitě - udělám z toho DVD smyčku.

Přikládám takovou malou vizualizaci pro lepší představu.

Bery

Moc rád bych se zúčastnil, protože Dakar je můj oblíbený závod. Ale nemám tolik dílů abych si mé trochu "dakar car" http://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=30498.0;attach=96163;image postavil dvakrát. :-\ Ale dobrej nápad.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

grohl

Chceš moje video z LTTT někam nasdílet nebo máš email, co pojme 75MB?

eNTy

Ideálně dropbox, google docs apod. Nemáš-li, tak např. úschovna to zvládne

peki

Citace od: eNTy kdy 16.03.2011, 08:37:25

Součástí toho diorama by po dohodě s Pekim byla i obrazovka, kde by ve smyčce běžela videa z Technic Racing závodů. Tímto bych tedy požádal ty, kteří jsou autory sestříhananých videí (LTTT, LTR, LTIR, Snow Racing, Ship Racing a další), o jejich zaslání v co nejvyšší kvalitě - udělám z toho DVD smyčku.


Televize/promítání potvrzeno  ;)

eNTy

Přikládám popisky pro video. Části textu jsem si půjčil od Petera a Shmada, díky.

peki

Video v provozu  ;) Je poptávka po důkladnější dokumentaci karambolů  >:D

eNTy

Díky, super. Koukám, že tam přibyl zelený koberec kolem, to mohli dát předem a ušetřit stříhání :)