Fotky ze stavění

Založil peki, 16.04.2011, 23:11:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Expozice Kostek.org se pomalu rýsuje  ;)

Daniel


peki

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 17.04.2011, 02:08:51
Déjà vu ? ;D

Neboj budou i novinky. Nicméně se ještě pro jistotu zeptám pokud by měl doma někdo nějaký "velký" MOC (nebo dioráma s továrních setů) tak je stále možnost to vystavit. V KŽ jak jistě ti co se tam už podívali během stavění je místa opravdu hodně  >:D 

eNTy


peki

Nyní je zapotřebí zapracovat na tom videu. U Dakaru bude TV s videosmyčkou (stejně jako na kolejišti). Videa ze závodů Lego Aut je potřeba směrovat na eNTy.

fero

Niečo tak hrozné ako je ten čierny hrad určite nepatri na takuto akciu.Stavitelska úroveň toho čierneho hradu ktory vyzerá ako panelák natrety na čierno ja taká ako keby ten hrad stavalo desať ročné dieťa.

linhi

Méně plkání a více fotek :-),jinak když jste to tam dávali dohromady tak tam chodí lidé?

Colonel32

#7
Citace od: Marťan kdy 18.04.2011, 19:11:10
;D Tak tento komentář mě totálně dostal... už tu byl Colonel? Jelikož tu ten příspěvek pořád visí, tak myslím, že to ještě nezaregistroval  ;)

Náhodou. Když jsme to tam stěhovali, tak zaměstnanec KŽ co byl vyhrazen k asistenci koukal ze všech stran a říkal jak je to boží. Tak jsem ho důrazně varoval, že většina lidí to považuje podřadný póvl a říká tomu velký černý panelák, a ať si to pak sám porovná, až jejich práce dorazí.

Citace od: fero kdy 18.04.2011, 17:06:13
Niečo tak hrozné ako je ten čierny hrad určite nepatri na takuto akciu.Stavitelska úroveň toho čierneho hradu ktory vyzerá ako panelák natrety na čierno ja taká ako keby ten hrad stavalo desať ročné dieťa.

Mimochodem, Peki oslovil mě, nikoli já jeho. Pokud ti tam ten hrad vadí, vyřiď si to s ním.

P.S: Takto vypadají věci, které staví 10tileté děti:
http://www.marathonmama.net/?p=1858

linhi

#8
A čí práce se budou porovnávat?? Myslíš tím můj hrad?? Nebo Danův Orlík?
Myslím že se to porovnávat nedá,tvůj hrad je fantasy a naše jsou více reálné,musím se ale přiznat že se mě tvůj hrad také zrovna nelíbí,jenže dětem se určitě líbit bude a o to tady půjde.

Colonel32

No se všemi ostatními lego hrady, co se tam navezou....

peki

Citace od: linhi kdy 18.04.2011, 19:14:36
Méně plkání a více fotek :-),jinak když jste to tam dávali dohromady tak tam chodí lidé?
Mají otevřeno 7 dní v týdnu = je dost pravděpodobné, že tam někdo je.

peki

Citace od: linhi kdy 18.04.2011, 20:10:59
....tvůj hrad je fantasy a naše jsou více reálné,musím se ale přiznat že se mě tvůj hrad také zrovna nelíbí,jenže dětem se určitě líbit bude a o to tady půjde.

Dneska testováno - hrad se líbil  ;)

peki

Citace od: fero kdy 18.04.2011, 17:06:13
Niečo tak hrozné ako je ten čierny hrad určite nepatri na takuto akciu.Stavitelska úroveň toho čierneho hradu ktory vyzerá ako panelák natrety na čierno ja taká ako keby ten hrad stavalo desať ročné dieťa.

V KŽ je pořád dost místa můžeš něco postavit sám.  KŽ chtělo velké interaktivní kolejiště a velké MOC . Zatím je se vším spokojenost. Respektuji názor že se se každému nemusí vše líbit. Na druhou stranu očekávám trochu uznání vůči lidem, který pro kostky něco dělají např. věnují čas a kostky na výstavní exponát.

pryb

No, vrátil bych se k tématu.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Mtron

Se docela bojím co řekne FERO na můj červený panelák  ;D Néé Coloneli lego opravdu dětem do rukou nepatří, kdy už z toho vyrosteš a začneš stavět lip  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

Ha ha, už rok dávám dokupy díly na verzi EVO III. A až na drobná konstrukční vylepšení to bude úplně stejný černý panelák jako doteď.  >:D

Togaran

Tady je odkaz na tátovu galerii z dnešního stavění.
https://picasaweb.google.com/martinjacek/Lego2011Andel#


Ale říkal, že v Roztokách se mu fotilo mnohem líp, lepší světlo a prostory vůbec.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Daniel

Dík za fotky :).
No konečně nějaké nové kousky - mimochodem ten venkov do castle dioramatu vypadá dost zajímavě ;). Doufám, že bude zde na fóru prezentován...

peki

Pár momentek, doufám že jsem na nikoho nezapomněl.  Mtron překvapil rozkouskováním základny do boxů. Když ráno v KŽ otevřel auto tak jsem si říkal jak to chce dát během soboty dohromady - odjížděl po obědě jako první. Je vidět že měl "rozborku-zborku" skutečně natrénovanou.

Hradařům to šlo také pěkně od ruky, stěhování Orlíku ostatně jako všech další exponátů dopadlo nad očekávání dobře. Asi lépe stavíte  ;D

Zatím jsem nepočítal plochu kterou se nám podařilo zaplnit, ale řekl bych že je to určitě větší (plochou) než bylo Brno a srovnatelné s Roztoky. Přitom na přípravu nebylo tolik času.

Také jsem se dozvěděl že jsou zde váhající "nováčci" v oblasti vystavování.  V KŽ ještě nějaké místo zbylo, kolejiště na ploše (taky ještě nemám spočitáno) pojme takřka nekonečné množství drobností ale i velkých staveb. Je naprosto ideální na takové to vystoupení z anonymity.  Pokud má někdo zájem v KŽ jsme do 30.9  (a možná pokud budou vystavovatelé souhlasit s podmínkami prodloužení až do konce roku 2011).

Určitě by jsem stál o edward123 Národní muzeum pokud stihne (hoď prosím na fórum nějaké fotky ze stavby  :o  )

linhi

Musím uznat že to včera bylo bezva,vše super klaplo,jen ty špagety...
Nějaká fotky kde už to máme komplet by nebyla Peki?

germik

Vypadá to super, musim vidět naživo :o :D
Jen otázečka - co má být toto ???
https://picasaweb.google.com/martinjacek/Lego2011Andel#5598882515979154210
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Togaran

Citace od: germik kdy 24.04.2011, 13:36:44
Vypadá to super, musim vidět naživo :o :D
Jen otázečka - co má být toto ???
https://picasaweb.google.com/martinjacek/Lego2011Andel#5598882515979154210

To je můj microscale projekt, půjčoval jsem si na něj tiles od Robbeda, proto jsem to měl na stavění. Na výstavě to vystaveno není.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

peki

#22
Citace od: linhi kdy 24.04.2011, 12:27:47
Nějaká fotky kde už to máme komplet by nebyla Peki?

Fotil jsem to "od boku" na rychlo tak nevím  ;)