LUGBULK #3 - System

Založil peter, 29.01.2011, 09:35:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Už jsou zde tři specializovaná témata pro určité díly, ale žádné pro ten "běžný zbytek", kterého však většinou je potřeba ve velkých počtech. Z tohoto důvodu je založeno toto téma.

Osobně bych uvítal např. tyto díly:
Brick 1 x 2 without Centre Stud - Clear
Tile 1 x 2 with Groove - Clear
Brick 1 x 1 with Headlight - Clear
Technic Flex-System Hose 176mm - Black
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ethan

Citace od: peter kdy 29.01.2011, 09:35:34
Už jsou zde tři specializovaná témata pro určité díly, ale žádné pro ten "běžný zbytek", kterého však většinou je potřeba ve velkých počtech. Z tohoto důvodu je založeno toto téma.

Osobně bych uvítal např. tyto díly:
Brick 1 x 2 without Centre Stud - Clear
Tile 1 x 2 with Groove - Clear
Brick 1 x 1 with Headlight - Clear


Jsem pro všechny. První dvě ve větších množstvích, poslední stačí pár (desítek).

Vasyk

Citace od: peter kdy 29.01.2011, 09:35:34
Osobně bych uvítal např. tyto díly:
Brick 1 x 2 without Centre Stud - Clear
Tile 1 x 2 with Groove - Clear

Také se přimlouvám za tyto dílky.

Rhox

Co okna 2 x 2 a 2 x 3 ? Vím, že už nějaký byly v prvním LugBulku, ale v takové bílé nebo černé barvě by se mohly hodit(+skla samozřejmě).
A LBG tile 2x4 na chodníky?

cendix

Já bych uvítal:

DkTan Brick 2x4

DkRed Brick 2x4 a 2x2

Medium Dark Flesh Brick 1x2

DkRed Tile 1x3

marian20

Citace od: cendix kdy 31.01.2011, 21:14:40
Já bych uvítal:
Medium Dark Flesh Brick 1x2

Toto si rád pridám na zoznam.
Z tých DkTan skôr ako 2xniečo by som upotrebil 1x2, 1x4 bricky. A ešte zaujímavá a nie bežná farba, ktorá je aj v 2011 setoch je DkOrange, napr. 1x2, čo vy na to?

weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

AdamKo

Citace od: peter kdy 29.01.2011, 09:35:34
Osobně bych uvítal např. tyto díly:
Brick 1 x 2 without Centre Stud - Clear
Tile 1 x 2 with Groove - Clear
Brick 1 x 1 with Headlight - Clear

Tohle podporuju i já!    Vím, že je to další položka, ale co Plate 1x2 tr. clear ?

Igorus

Citace od: Rhox kdy 30.01.2011, 13:01:51
Co okna 2 x 2 a 2 x 3 ? Vím, že už nějaký byly v prvním LugBulku, ale v takové bílé nebo černé barvě by se mohly hodit(+skla samozřejmě).
...

A což takhle:
Tan Window 1 x 2 x 2 Flat Front
nebo
Reddish Brown Window 1 x 2 x 2 Flat Front

blackrabbit

Citace od: Igorus kdy 02.02.2011, 13:32:26
Citace od: Rhox kdy 30.01.2011, 13:01:51
Co okna 2 x 2 a 2 x 3 ? Vím, že už nějaký byly v prvním LugBulku, ale v takové bílé nebo černé barvě by se mohly hodit(+skla samozřejmě).
...

A což takhle:
Tan Window 1 x 2 x 2 Flat Front
nebo
Reddish Brown Window 1 x 2 x 2 Flat Front

Tyhle okna podpořím. Ještě bych uvítal v Dk Green. V násobcích 50 je ale rozhodně brát nehodlám.  :-\

peter

Další díl, který mne napadl jsou Flex tube - černé.

PS: ať je co řezat ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robbed


ass

Citace od: Robbed kdy 05.02.2011, 22:02:32
Brick, Modified 1 x 1 with Stud on 1 Side
- White
- Black

Podpoří někdo ? ;)

Rozhodně jsem pro, ovšem raději bych uvítal White a Tan.

Rhox

A já bych to zase doplnil ještě LBG  ;)

peter

Citace od: Rhox kdy 05.02.2011, 22:09:01
A já bych to zase doplnil ještě LBG  ;)

ty byly v druhém kole ::)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Rhox

Citace od: peter kdy 05.02.2011, 23:00:57
ty byly v druhém kole ::)
To ano, ale limit je neúprosnej a ne vždy je možnost nabrat si toho, kolik člověk potřebuje. Navíc to není prvně, co se tu objevil návrh na dílek, co byl v předchozích kolech...

Colonel32

Aby se navrhoval díl který byl o kolo dříve dle mého názoru skutečně musí být dobrý důvod. (Nová stavební technika - cisternové kotle - tedy dle mého názoru šedé curved slope ospravedlňuje)

Na druhou stranu, na přípravě Roztok se Rhox podílel (alespoň dle seznamu). Pokud tento díl tedy on sám nutně potřebuje, pak bych mu ho povolil (tedy doporučil ať se na seznam přidá).

Rhox

Nutně ho rozhodně nepotřebuju, stovku sem si jich nabral minule, ale stovka se v případě tak perfektního dílku okamžitě ztratí ;)
Pokud bych byl víceméně sám, kdo má o ně zájem, tak nemá smysl zabírat jimy slot.
Proto bych navrhl tento dílek v DBG....

blackrabbit


Rhox

Citace od: blackrabbit kdy 07.02.2011, 21:46:06
Co takhle Tan Brick Modified 1 x 1 with Stud on 1 Side?
Je už navrhnutej, zařadil sem ho i do svýho shrnutí v Castle sekci...

Robbed

A co dílek Slope 18 4 x 1 ?

- White
- Black
- DkStone





PS: Technic Flex-System Hose má číslo 75, takže prostě do wishlistu napíšete "75 Black" bez ohledu na délku ?

Ivansliz

Brick 1 x 2 without Centre Stud - Clear
Tile 1 x 2 with Groove - Clear
Brick 1 x 1 with Headlight - Clear
Technic Flex-System Hose 176mm - Black

=>Pokud jste už někdo posílali jako návrh tyto díly(či další?), tak mohli byste sem okopírovat seznam zmíněných dílů ve správném znění, abych nemusel hledat přesné číslo té kostky s barvou atd?? Nevyznám se v tom a nemám ani čas se v tom teď párat. Mám teď hlavu mimo kvůli matuře a vybírání VŠ(do 28.2).  :-[Aspoň bych přispěl svým hlasem k větší pravděpodobnosti, že tyto dílky prosadíme. ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz