Stavíme interaktivní kolejiště do Království železníce (20.4.2011-30.9.2011)

Založil peki, 25.05.2010, 17:08:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

P4tr1cius

No ja som teda nezainteresovaný v KŽ, ale aj tak pri pozeraní na tohto nespratníka (resp. skôr jeho rodičov) som išiel do vývrtky.

peki

Citace od: hobby kdy 06.11.2011, 11:34:52
Když koukám na toho chlapečka, jak ,leží´na vypínači a cvaká bez ustání sem a tam....

Je to jedna z mála věcí které tam děti mohou ovládat. Mohou přímo jezdit mašinkou sem a tam (například z depa). Některé vypínače jsem už musel vyměnit  ;D

Micho

Citace od: peki kdy 06.11.2011, 13:57:03
Citace od: hobby kdy 06.11.2011, 11:34:52
Když koukám na toho chlapečka, jak ,leží´na vypínači a cvaká bez ustání sem a tam....

Je to jedna z mála věcí které tam děti mohou ovládat. Mohou přímo jezdit mašinkou sem a tam (například z depa). Některé vypínače jsem už musel vyměnit  ;D

S tým treba rátať, nemá zmysel sa nad tým pozastavovať.  ;)

AdamKo

Citace od: Robbed kdy 06.11.2011, 00:01:00To pendolino je naprosto perfektní :o, kdo je autorem ?
Citace od: johnik007 kdy 06.11.2011, 09:39:47Podle toho že je to Český vůz a především je to úplně dokonalý, tak bych to tipoval na Adamka  ???
Citace od: peki kdy 06.11.2011, 10:53:17Ano autorem je Adamko  ;)

Poslušně hlásím, že Pendolino mám skutečně na svědomí já. :)
Tento projekt vznikal docela potají, navíc s velkým zpožděním.  Do KŽ jsem ho proto přinesl až na závěr.
Dodělávky probíhaly "za pochodu a na koleně" ještě na koleji v Praze, takže krom pár dokumentačních fotek nijak kvalitně/pěkně/koukatelně Pendolino vyfocené nemám.
Ještě to bude chvíli trvat, než jej představím na kostkách ve svém vlákně...


Citace od: hobby kdy 06.11.2011, 11:34:52Když koukám na toho chlapečka, jak ,leží´na vypínači a cvaká bez ustání sem a tam (za spokojeného úsměvu tatínka/maminky, jak ty vláčky pěkně poslouchají!), tak musím konstatovat, že se mi to pranic nelíbí. Doma bych mu to zatrhnul. No, z cizího krev neteče a je to třeba chápat jako dobrovolnou daň za sebeprezentaci  >:(.

Mě to připomíná sérii reklam z TV na elektroniku – tým pracovníků v bílých pláštích v laboratoři EXTRÉMNÍM způsobem testuje nové výrobky
(např. vytahuje šňůru od vysavače do úmoru atd.)   ;D

Ivansliz

Já jako Olomoučák jsem měl tu čest vidět Adamkovo Pendolino dřív, ještě rozpracované a bylo to úžasné. Ovšem tahle finální verze mě opravdu vytrhla.  >:D No prostě Olomouc se pozná... Kam se hrabe malá Praha...  ;D  >:D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz