Výstava v Brně - shrnutí /so far/

Založil Colonel32, 21.03.2008, 16:08:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

GNOSIS

Tak akce skončila a mne by zajímalo nějaké závěrečné zhodnocení jak ze strany muzejní tak i ze strany naší.

Od muzea bych chtěl vědět pár informací, kterých bylo po celou dobu minimum, kdy jsem se dozvěděl že návštěvnost za březen je 6592, za duben 7093 osob. Nic víc .... Např.  jaká byla návštěvnost celková, zda výstava z pohledu muzea byla dle očekávání atd.
Jako velké mínus myslím bylo, že nebylo otevřeno v NEDĚLI.  :o

Mé zhodnocení je jednoduché, protože jsem pouze přispěl málem, tak děkuji všem vystavovatelům. Jsem rád, že jsem se zapojil a setkal se osobně s některými kostkaři. Přes všechna nedorozumění akce proběhla z mého pohledu úspěšně a není se za co stydět. Pro příště doufám, že přispěji větším dílem a finance pro další výstavu se mohou řešit v předstihu už nyní.

Skyder

Bol som iba na vernisazi a v ten den to bolo super! Vratane sutazi a bol naval ludi! Po ostatne dni neviem, ale podla mna akcia splnila ocakavania.
Skyder

Colonel32

dokud budeme vystavovat v muzeich financovanych ministerstvem kultury, a pokud se nenajde vetsi sponzor, je jedno jestli se budou finance resit v predstihu, protoze stejne zadne nebudou - tolik zkusenost.