Stránky o výstavě

Založil Aki, 12.01.2007, 23:37:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Volíte radši akiho nebo jonasův text

Akiho
5 (18.5%)
Jonase
22 (81.5%)

Celkem hlasů: 26

Jarmila

To by asi bylo lepší potom směřovat svůj dotaz na paní ředitelku, zde jako uživatel = Blanka, než na "frantu".
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Aki

#31
Pokud je mi známo, tak nic takového muzeum ani nedělá ani neplánuje dělat. Vstupné je tak směšné, že z toho se sleva snad už ani nedá dát.  ::)

Citace od: Dickie kdy 08.02.2007, 12:36:03
ale to si právě musí říct muzeum, jestli si troufne na všechny školky naráz, nebo jestli to organizačně zvládne jakkoli
nějaké organizační zvládnutí připadá podle mého do úvahy pouze pokud by k výstavě byl zapotřebí průvodce. Takhle si je učitelky sami spočítají, zaplatí podle "kusů" a pak si je sami ohlídají.  ;) Prostor je tam dost veliký. Pří náhodném přeplnění lze určitě regulovat vstup v recepci, či se podívat do ostatních expozic (vstupné je společné).

Dickie

Citace od: Aki kdy 08.02.2007, 12:41:37
Pokud je mi známo, tak nic takového muzeum ani nedělá ani neplánuje dělat. Vstupné je tak směšné, že z toho se sleva snad už ani nedá dát.  ::)

však by nemuselo být jiné než jednotlivé dětské, jen by to tam učitelky měly explicitně řečený. třeba by si tím muzeum ušetřilo pár školkových telefonátů...

Citace od: Aki kdy 08.02.2007, 12:41:37
nějaké organizační zvládnutí připadá podle mého do úvahy pouze pokud by k výstavě byl zapotřebí průvodce. Takhle si je učitelky sami spočítají, zaplatí podle "kusů" a pak si je sami ohlídají.  ;) Prostor je tam dost veliký. Pří náhodném přeplnění lze určitě regulovat vstup v recepci, či se podívat do ostatních expozic (vstupné je společné).

no tak když se vejdou...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Ravenhorn

škoda, že se tam nemám jak dostat. Se máte.  :'(
Castle, Pirates a Star Wars.

Raistlin M

Citace od: Ravenhorn kdy 16.02.2007, 16:20:16
škoda, že se tam nemám jak dostat. Se máte.  :'(

Tebe nepustěj do vlaků? Tak to je konec demokracie ... poslouchej.  ;)

Ravenhorn

Ono spíš není zrovna teď ani kačka na nic. Natož na výlety i když za Legem. :-)
Castle, Pirates a Star Wars.