Pražská hospoda - březen/duben 2020?

Založil fulda, 05.03.2020, 14:24:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

fulda

Ahoj,

v návaznosti na TENTO post bych možná zahájil diskuzi na téma elektro hospoda.
Citace od: HD kdy 06.01.2020, 11:52:39
Pokud se dobře pamatuji, nápad s pražským posezením vznikl původně z nabídky Fuldovy přednášky s diskusí o elektronice a využití v našem oboru. ;D
Takže bych byl pro přizpůsobit termín, aby se sešlo co nejvíce osob.  :D

Pokud mám něco navrhnout, tak nějaký čtvrtek, nebo sobota, hospoda, kde mají dost velké stoly, dejme tomu Jihoměstský pivovar, nebo třeba U Splavu, tam se dají srazit stoly k sobě.

Nějaké doplňkové návrhy?
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

pryb

Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

milanv

Jo, rozhodně myšlenka elektrohospody nesmí spadnout pod stůl. Obecně můžu libovolný všední den kromě úterků. Pak už záleží na konkrétním datu. Víkendy jsou horší, ty nechci slibovat dopředu.
Pán na Žlutém hradě

peter

Jelikož se mi rýsují nějaké cesty, tak u mne to bohužel bude podle termínu ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

poMOCník


fulda

Trochu oživím toto téma přerušené čínskou rýmou.

Datum:
Středa 1.7. ??
Čtvrtek 2.7. ??
Nehodící-se škrtněte

Místo: U splavu.

Bonus: pokud se domluví přiměřeně malé množství lidí a někdo donese vzorky kostek z různých materiálů, můžeme chvíli zkoušet do nich čmárat mini laserem. Pokud by to někoho zaujalo a došel by k závěru, že je potřeba vyzkoušet i velký laser, tak se domluvíme separátně, velký laser je na druhém konci Prahy.

do hospody bych donesl sáček drobné elektroniky a rád bych se pozeptal na názory.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

peki


fulda

V podstatě taky možnost.
Potom mne jako klidnější lokalita napadá TOHLE nebo TOHLE (druhou mám raději).
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

pryb

Já jsem pro. Co je to sáček elektroniky? Ať tušim, na co se těšit.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

fulda

Tak zrovna z tvojeho pohledu jsou to hračky pro malé děti. vlastní ovladač s joystickem, blikátka pro ledky, a tak co se dá najít tady: https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=52298.0
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

pryb

Super, však si hrajem, ne?  :D Že se bavím neuronovými sítěmi neznamená, že se vyznám v blikátkách, hlučítkách a radiomodulech, rád se poučim.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

peter

Citace od: fulda kdy 23.06.2020, 14:08:19
Trochu oživím toto téma přerušené čínskou rýmou.

Datum:
Středa 1.7. ??
Čtvrtek 2.7. ??
Nehodící-se škrtněte

Přišel bych velmi rád, ale navržený timing je pro mne špatný. Jak naznačil Peki, tak 2. července je instalace vitríny v OC Chodov a s tím si propojení moc nedovedu představit. Buď budu dělat vitrínu, nebo se zajímat tvými hračkami, obojí se skloubit nedá. Prvního musím hlídat děti a navíc nerad bych byl dva za sebou navazující večery mimo rodinu - to taky nedělá dobrotu.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

fulda

Citace od: peter kdy 24.06.2020, 08:52:50
Citace od: fulda kdy 23.06.2020, 14:08:19
Trochu oživím toto téma přerušené čínskou rýmou.

Datum:
Středa 1.7. ??
Čtvrtek 2.7. ??
Nehodící-se škrtněte

Přišel bych velmi rád, ale navržený timing je pro mne špatný. Jak naznačil Peki, tak 2. července je instalace vitríny v OC Chodov a s tím si propojení moc nedovedu představit. Buď budu dělat vitrínu, nebo se zajímat tvými hračkami, obojí se skloubit nedá. Prvního musím hlídat děti a navíc nerad bych byl dva za sebou navazující večery mimo rodinu - to taky nedělá dobrotu.
Já myslel, že je naopak sloučení možné.
Představoval jsem si model, že se v 17:00 sejdeme třeba v tom Jihoměstském pivovaru a v 18:50 přesuneme do obchoďáku. V pivovaru se navečeříš, dáš si jedno, které během instalace vysportuješ.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

milanv

Já bych dorazil hodně rád, ale to sloučení nevím nevím. Čekat do 23:00 na instalující nebo probrat elektroniku bez instalujících - to je nepříjemná volba... A já bych rád fakt ty věci opravdu probral, tj. měl na ně čas, klid, tebe a další kostkaře :)
Pán na Žlutém hradě

peter

Citace od: milanv kdy 24.06.2020, 10:04:15
Já bych dorazil hodně rád, ale to sloučení nevím nevím. Čekat do 23:00 na instalující nebo probrat elektroniku bez instalujících - to je nepříjemná volba... A já bych rád fakt ty věci opravdu probral, tj. měl na ně čas, klid, tebe a další kostkaře :)
přesně tak ;)
Citace od: fulda kdy 24.06.2020, 09:26:02
Já myslel, že je naopak sloučení možné.
Představoval jsem si model, že se v 17:00 sejdeme třeba v tom Jihoměstském pivovaru a v 18:50 přesuneme do obchoďáku. V pivovaru se navečeříš, dáš si jedno, které během instalace vysportuješ.
Minimálně do 17:00 jsem v práci, než se dostanu domu a zase vyrazim, tak na místo se dřív jak v 18:30 nedostanu. Opravdu bych byl za jiný termín až se to nebude krýt s jinou akcí.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

fulda

OK, situace se komplikuje, máme nějak moc supňů volnosti. Ať tedy rozhodnou stroje :)
Udělal jsem doodle, kam jsem dal 4 termíny kdy mohu.

Jen připomenu, 1.6. a 2.6. nemám doma manželku a mohu proto vytáhnout laser. 15.6. a 16.6. už bych do toho raději nešel.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

fulda

OK, zájem je malý, tak nechám tuto aktivitu plavat.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

milanv

Taky nechápu, proč nikdo další se nenapsal na ten dudlík, když o tom v tomhle vlákně diskutují.
Ale s tím plaváním to doufám nemyslíš vážně? Nebo můžu za tebou někam přijet osobně?
Pán na Žlutém hradě

pryb

No dobre, a co teda delate vy dva dneska vecer?
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

fulda

Myslel jsem nechám plavat aktivitu ohledně setkání v hospodě.
Večer mám volno, se klidně zastav, ukáži ti co tu mám za hračky.
Milanv tuším dnes zaškrtával že nemůže, ale neva, zastav se
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

milanv

Jojo, já můžu počínaje příštím týdnem - viz mail.
Pán na Žlutém hradě